Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?

Публикувано от Продавач 
Re: нотариусите не водят хора по огледи и не правят реклама на имотиsmiling smiley
11-12-2007 - 11:10:11
"а ние показваме къде е най-добре да инвестираш има разлика и ти я знаеш"
Я сега прочети внимателно какво точно ти написах и следващия път преди да отговориш вникни в полсаниетоsmiling smiley
Re: нотариусите не водят хора по огледи и не правят реклама на имотиsmiling smiley
11-12-2007 - 11:17:11
avatar
"трябва да знаеш всеки ден какви точно имоти се предлагат на какви цени, при какви условия."

Вникнах още първия път просто и аз се шегувам smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Чакам с интерес отговораsmiling smiley
12-12-2007 - 15:47:40
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> "В една от АНИ ми заявиха , че по-малко от 10%
> комисион не работят"
>
> Би ли ни споделил коя е тази АНИ!?!?!?!
>



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
16-12-2007 - 16:52:48
Няма да се доверя на АНИ, защото смятам, че искат голяма комисионна, неотговаряща на свършената от тях работа, при това я вземат и от двете страни.
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
17-12-2007 - 12:51:37
avatar
pepa bunardjieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма да се доверя на АНИ, защото смятам, че искат
> голяма комисионна, неотговаряща на свършената от
> тях работа, при това я вземат и от двете страни.


Имаш ли представа какъв е процента,който взимат АНИ по "белия свят"?
И какво точно те вършат,за да го "заслужат"?
Ще ми бъде интересно да споделиш....... smiling smiley
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
17-12-2007 - 13:52:26
Ама то всичко по белия свят е по-различно. Те и архитектите там вземат 10-15 ПЪТИ повече, но ние сме в Бг.
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
17-12-2007 - 14:24:01
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама то всичко по белия свят е по-различно. Те и
> архитектите там вземат 10-15 ПЪТИ повече, но ние
> сме в Бг.


Точно защото сме в България,да твърдиш че 3% са много,на фона на 6-10% в другите страни,където цялата история на имота е продвързана и прошнорована в застрахователните дружества и не се налага да ходиш на сто места,за да вадиш документи,е меко казано,некоректно...... winking smiley
Да не забравяме и факта,че тук всеки решил да купува-продава, може да си обикаля абсолютно безплатно със сто агенции,докато реши да сключи предварителен договор. sad smiley
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
17-12-2007 - 15:26:31
Камелия, 5 пари не давам за "белия свят"! Аз живея в "черния свят", дори и да не ми харесва. Затуй се интересувам от това, което става само около мен, пък и не обичам да поглеждам в канчето на другите от "белия свят". Повече от 1 % комисионна не бих дала. Толкова заслужават услугите и усилията на АНИ. На вълка врата му е дебел, защото сам си лови и яде агнето.
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
17-12-2007 - 21:51:14
Ирландия ,която е страна от беля свят ,комисионите са м/у 0,5 и 1,5% (средно 1%) и се вземат само и единствно от продавача!ФАКТ!
smiling smiley
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
18-12-2007 - 00:03:36
ОК, само че тук не е Ирландия, а и тук искат по 3 и нагоре %, че и от 2 клиента! Факт!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход