Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?

Публикувано от Продавач 
Анонимен потребител
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 15:10:06
Сега остава да кажеш и че тези 14 гласа за "Да! Защото ще бъдат по-мотивирани да вложат средства за реклама на имота ми" не са дошли от брокери clap: clap: clap:
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 15:14:51
Който ви ги дава тези пари по 2000евро е ЛУД,ЛУД.
Проверка за тежест се прави за един час срещу дадени 50 лв.на ръка.
огледи всеки сам може да си прави и без вас и без това нищо не разбирате от строителство /повечето брокери са завършили животновъдство/
РЕКЛАМА каква реклама бе та аз мога да си пусна сам и обява и реклама в нета и много по добре от вас ще си рекламирам ,защото ще опиша и мястото и предимствата и много други съществени работи А ВИЕ ГИ КРИЕТЕ .

МАЙ САМО ОТ ВАС УСПЯВАТЕ ДА ГИ СКРИЕТЕ хихихихи за камелка хубавелка.
:} :}



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 15:17 от kompas.
Анонимен потребител
Re: де да знаеш я
05-12-2007 - 15:23:31
Така е не отричам, но като някой ти предложи да свърши нещо за без пари ти натискаш ли се да го вършиш сам? когато обаче започнат да ти искат пари - запряташ ръкави и сам се оправяш.
Re: де да знаеш я
05-12-2007 - 15:25:45
avatar
Да ако можеш сам се оправяш ако не можеш търсиш услугите на някой, който може. Нали така?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: де да знаеш я
05-12-2007 - 15:32:38
Не е така.

Ако някой ти предложи да свърши работата за без пари - ами да я свърши. Ако ти искат пари за нещо - преценяш колко ще ти излезе и дали можеш изобщо да се справиш сам или по-добре да платиш.
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 15:34:19
avatar
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Който ви ги дава тези пари по 2000евро е ЛУД,ЛУД.
> Проверка за тежест се прави за един час срещу
> дадени 50 лв.на ръка.
> огледи всеки сам може да си прави и без вас и без
> това нищо не разбирате от строителство /повечето
> брокери са завършили животновъдство/
> РЕКЛАМА каква реклама бе та аз мога да си пусна
> сам и обява и реклама в нета и много по добре от
> вас ще си рекламирам ,защото ще опиша и мястото и
> предимствата и много други съществени работи А
> ВИЕ ГИ КРИЕТЕ .
>
> МАЙ САМО ОТ ВАС УСПЯВАТЕ ДА ГИ СКРИЕТЕ хихихихи за
> камелка хубавелка.

Много си зле, душа!
С този правопис,като пуснеш рекламката си,голям купон ще настане......
Пък и държанието ти едно такова,изискано,няма как да не плениш потенциалния купувач......... clap: clap: :} :}
Дерзай! Ти можеш! spinning smiley sticking its tongue out :}
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 15:40:04
Статистиката казва че 17% от домакинствата имат PC в къщи. Все още има много хора които не знаят как да ползват PC и интернет.Но това се променя с течение на времето!
smiling smiley
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 15:41:11
Забрави хи,хи,хи,хи
ауууууу ужас

Къде видя правописни грешки в правописа а и не ме мисли ти мен за рекламата искаш ли е сега да ти пусна една обява в нета в 2 сайта и да видим какво става такива като теб ми разбиват тел. от звънкане и аз ги режа и те пак и пак .
Тези като теб не гледат правописа а като видят жилище от собственик в сайт и се разтреперват като ЦИГАНИН КАТО ВИДИ ЖЕЛЯЗО И ОТ БЪРЗИНАТА не могат да си намерят телефона да зазвънят ПЪРВИ. :} :} :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 15:42 от kompas.
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 16:02:08
avatar
de da znam? Написал:
-------------------------------------------------------
> Статистиката казва че 17% от домакинствата имат PC
> в къщи. Все още има много хора които не знаят как
> да ползват PC и интернет.Но това се променя с
> течение на времето!
>

Интересно,как точно се е получила цифрата? Броят на абонатите на един интернет доставчик е фирмена тайна /по понятни причини/. В нашия вход,от 24 апартамента, само в 4 няма компютър и интернет. smiling smiley
Re: Анкета: Бихте ли избрали само една агенция да посредничи при продажбата на имота ви?
05-12-2007 - 16:23:28
Инфото е от сайта на НСИ.Сега го погледнах пак и май сам поизлагал малко.PC имат 22% от домакинствата,а интернет 17%.Sorry

smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход