Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


desi88 Написал:
-------------------------------------------------------
> Защо да е ругаене хората ви казват какво
> представлявате и са си прави щом и инвеститорите
> не ви тачат и не могат да ви понасят не защото не
> искат а защото не разбирате и работите на сляпо а
> иначе се правите на много големи разбирачи .
> Аз съм завършила строителен техникум в провинцията
> ожених се за момче от София и съм тук от 1996г.
> занимавам се с имоти и още първият път когато се
> срещнах с брокер казах на мъжът ми че повече с
> брокер няма да работя.В момента имам имоти
> закупени и всичките са без "помощта" на брокер
> /то тяхното не е помощ а бреме/.
> и след това сама ще си ги и продам като му дойде
> времето - без брокер .


Не всички са завършили строителен техникум,за да разбират от строителство. Инвеститорите се опитват всячески да скрият дефектите на това,което предлагат и не тачат брокерите първо по тази причина-че обръщат внимание на клиентите за недостатъците на продукта им.Втората причина е,че искат всички ползи за себе си,затова или въобще не плащат комисион,или с триста зора дават 1%.Да ти напомня ли,че купувачът при тях поема всички разноски по прехвърлянето на жилището? winking smiley
Re: предлагам ви:
30-11-2007 - 12:39:12
avatar
аз много добре знам какво имат в предвид хората, но ги моля да се аргументират с имена има си цяла тема за това и аз постоянно я поствам тук ето я отново:
[forum.imoti.net]
Защото от некъдърните брокери си патят къдърните!

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Малко си се объркала казах ти до сега съм купувала от трима инвеститора и при тримата е имало разбирателство за делене на разноските по прехвърлянето .
От начало така тръгват но трябва и малко от страна на купувача и всичко се оправя .
А ако е през брокер кой плаща разноските брокера ли а или агенцията аа?

Добре бе човек за кой да са ползите за брокера ли е нали този човек/инвеститора/ е вложил пари и строи много ясно че ползите са за него ти се лепваш като някаква въшка там и искаш ползи е как да ти дам аз или инвеститора от моите нашите пари ти кои си =ГОСПОДИН НИКОЙ .ПРОУМЕЙТЕ ГО. ПАРИТЕ СА СИ НАШИ И НЕ ГИ ДАВАМЕ НА ..... .ТОВА Е!!!


като не всички са завършили строителни техникуми еми търсете си такива кадри който са завършили другите ги отстранете виждате че ви пречат и пак взимате с голямата торба всякакви хора независимо какво са завършили и как мисляти как говорят и т.н.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 12:51 от desi88.
Деси -аз наистина съм рязък ,но каквото повикало ,такова се обадило -първо никога без пририна не наричам някой мърльо ,освен това не пиша във форума за да се заяждам с някой ,а адресирам към колеги брокери,а не към всички които сте на всяка манджа мерудия.А ти първо чети после мисли и тогава пиши по възможност без правописни грешки.-пише се купува, а не копува елементарен правопис .А понеже ти са необходими повече обяснения обяснявам-аз не желая ти и хора като теб да са ми клиенти не сте ми необходими и това трябва да го разбереш .Има голяма разлика в нивата между мене и тебе за да ти обърна някакво внимание...
НАИСТИНА СТАВА СТРАШНО! Тотално изпростяване,липса на култура,неграмотност,хвалипръцковщина,лъжи на дребно,избиване на комплекси,недодяланост,натрапчиво нахалство,тарикатлък.......!!!
Лошо,много лошо! :crazy:
леле

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 13:10 от kompas.
Край казах ти с теб не искам да общувам защото ще те обидя /не че не го заслужаваш но не искам да се занимавам с такива хора като теб/.

Исках само да кажа че на такива хора като теб излишни пари нямам който бих им дала за такава услуга .Виж на продавач бих защото съм виждала негови мнения и човека е много точен и лоялен и заслужава за извършена работа да се получи и хонорар разбира се.НО НАЙ ВЕЧЕ СИ ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА И ОТ ТОВА ДАЛИ ВЪОБЩЕ СИ ОБИЧА РАБОТАТА И Я РАБОТИ С ЖЕЛАНИЕ.
ПРОДАВАЧ КАЗА ЧЕ Е В БИЗНЕСА ЗА ДА ПРАВИ ИМЕ не е за два дни като теб и това го прави професионалист а ти си ден до пладне и от такива като теб е онази фраза която въобще не подхожда примерно на продавач но заради теб си пати и той това искам да кажа.
desi88 Написал:
-------------------------------------------------------
> Малко си се объркала казах ти до сега съм купувала
> от трима инвеститора и при тримата е имало
> разбирателство за делене на разноските по
> прехвърлянето .
> От начало така тръгват но трябва и малко от страна
> на купувача и всичко се оправя .
> А ако е през брокер кой плаща разноските брокера
> ли а или агенцията аа?
>
> Добре бе човек за кой да са ползите за брокера ли
> е нали този човек/инвеститора/ е вложил пари и
> строи много ясно че ползите са за него ти се
> лепваш като някаква въшка там и искаш ползи е как
> да ти дам аз или инвеститора от моите нашите пари
> ти кои си =ГОСПОДИН НИКОЙ .ПРОУМЕЙТЕ ГО. ПАРИТЕ СА
> СИ НАШИ И НЕ ГИ ДАВАМЕ НА ..... .ТОВА Е!!!
>
>
> като не всички са завършили строителни техникуми
> еми търсете си такива кадри който са завършили
> другите ги отстранете виждате че ви пречат и пак
> взимате с голямата торба всякакви хора независимо
> какво са завършили и как мисляти как говорят и
> т.н.

Точно такъв кадър като теб не бих си търсила,защото ти куца правописа.Много.Няма да можеш да напишеш един предварителен договор като хората.Което не значи,че всички завършили строителен техникум,са неграмотни.Това е разликата в начина ни на мислене.
Не е нужно да крещиш,че имаш пари.Никой не ти е опрял пистолет в слепоочието,за да ти ги вземе........ winking smiley winking smiley
Лично до Деси-Напълно те разбирам,че имаш проблеми с общуването,но аз не съм виновен .Пояснявам,че не съм от два дена,а от 15 години и отдавна имам име ,и имам име защото никога от както се занимавам с бизнес не съм се занимавал с хора като теб и Кико.И не виждам защо замесваш Продавач -интриги ли очакваш ?!Едва ли той Продавач страда по някакъв начин заради мене ,по скоро и той не иска да си има отношения с теб и подобни ,но е по тактичен и те пренебрегва.
Абе да ви кажа маи не е така защото и аз продавач съм го признал с компетентните мнения който излага тук а на turbozol мненията са ужасни и на камелия която се включва навсякъде и постоянно се стреми да обиди някой човечец .То и аз не съм цвете за мирисане но пък така да обиждате хора който нито се заяждат с вас /визирам камелия / не бива. smoking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 13:52 от kompas.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход