Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
beni Написал:
-------------------------------------------------------
> но ти не смяташ нервите и опашките в прословутата
> агенция по вписвания
>
> hohoho 20 minuti za opashka, ti tova triabva da
> gonapravish za prodavacha, ne za kupovacha.......

> haide ne mi govori tochno za tezi opashki i 2lv
> taksa. smeshno e!!!!!
>
> че не всичко се състои да вземеш едни „тежести” ,
> но това е друг въпрос.
>
> e prava si, triabva da si vzemesh i
> komisionnata!!!!!!!!!!!
>
> tezi neobrazovani horitza stanaha po dobre plateni
> i ot spetzialistite. ami kaji mi togava na
> prodavacha za kakvo tochno vzimash
> komisionna?????????




:} :} :} Майкооооооо!!! Значи работата е ясна. Докато има такива "разбирачи" нуждата от АНИ само ще расте. clap: clap: clap:
beni Написал:
-------------------------------------------------------
> но ти не смяташ нервите и опашките в прословутата
> агенция по вписвания
>
> hohoho 20 minuti za opashka, ti tova triabva da
> gonapravish za prodavacha, ne za kupovacha.......
> haide ne mi govori tochno za tezi opashki i 2lv
> taksa. smeshno e!!!!!

>
> че не всичко се състои да вземеш едни „тежести” ,
> но това е друг въпрос.
>
> e prava si, triabva da si vzemesh i
> komisionnata!!!!!!!!!!!
>
> tezi neobrazovani horitza stanaha po dobre plateni
> i ot spetzialistite. ami kaji mi togava na
> prodavacha za kakvo tochno vzimash
> komisionna?????????

И шльоковицата не може да скрие колко си неграмотна.......и смешна! :} :}
Бени...smiling smiley))
09-12-2007 - 17:33:41
avatar
Само един въпрос искам да ти задам отсноно изказването ти: "тези хора станаха по-добре платени и от специалистите"...
Не допускаш ли, че във всяка сфера си има специалисти така както и един брокер може да е специалист в неговата сфера много повече от колкото всеки многознайко във форума?
Отделен е въпроса колко "специалисти" има в нашата страна в какви ли не сфери, които поради невъзможност да се реализират отиват да берат маслини в Гърция, лалета в Холандия и да работят на черно в Испания...
Който смята, че "тези хора" са много добре платени и много малко работят нека да си отвори агенция за недвижими имоти и да ги смачка - пазара е свободен - Бени заповядай при нас от другата страна на "барикадата" за да се видиш през нашите очи winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-09 18:31 от Продавач.
oh, kamelche, vijdam che ne mojesh da razberesh prichinata che pisha samo na slokavitza, malko ti e ogranocheno mozacheto za da mislish po-globalno. kamelche, zashto ne vzemesh da mi otgovorish na vaprosa, da me ogramotish malko...... ili moje bi tova koeto kazvam e viarno i edistveniat nachin da otgovorish e s obidi. tolkova za intelektualniat ti potentzial ili po tochno za lipsata mu. da ne govorim che izraza Майкооооооо!!! e prisasht na dalbokata provintzia, ot kadeto ti ochevadno si.....

prodavach, kato gledam kakvi gi varshite seriozno se zamisliam po vaprosa da si otvoria edna agentziika......... vijdam che pone si razumen chovek i se argumentirash, za razlika ot kolegite ti.......
beni Написал:
-------------------------------------------------------
tolkova za intelektualniat
> ti potentzial ili po tochno za lipsata mu. da ne
> govorim che izraza Майкооооооо!!! e prisasht
> na dalbokata provintzia, ot kadeto ti ochevadno
> si.....


Та,като става въпрос за хората от "дълбоката провинция",неволно се сещам за Хр.Ботев,В.Левски,Ал.Константинов,П.Славейков,Елин Пелин,Ив.Вазов,.......да изреждам ли още?Какво ли "глобално мислене"и "интелектуален потенциал"трябва да има човек,написал поста по-горе?

Всъщност,Бени,искаше ли да кажеш нещо?
confused smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-10 00:12 от komin4e.
Явно първия пост на Бени беше адресиран до мен. Та да и отговоря на нея. Първо не ми е до 2та лева и за твое сведение не са само 20 минутки, но няма да споря по въпроса. Второ като много знаеща само да ти кажа, че на продавача ама грам не го интересува удостоверението за тежести, защото той много добре знае дали си е правил ипотеки или не. Удостоверението е за това да осведоми купувача какво е ставало с този имот. Трето аз съм образована и не мисля, че ще ти е такъв проблем да си свалиш една кирилица, за да може и останалите да не се напрягат докато четат. И като ръсиш обиди може да ги адресираш.
Колеги в люлин 1-ва част има един двустаен епк апартамент, който се продава от собственика му и от още 12 агенции...е докога така "за ч.л."? И после...имало 350 000 имота в продажба ами ще има...а колко са в действителност?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-28 18:40 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход