Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
Re: инфо
05-12-2007 - 15:24:28
avatar
Аз не пробутвам нищо - договарям с продавача условията по продажбата на имота му и не му пробутвам нищичко. Ценоразпис - ние не сме кръчма - пържените картофки толкова, скарата толкова. Дори и да го направя това не променя нищо в работата ми.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-06 01:52 от Продавач.
Точно така трябва да има ценоразпис и аз съм ЗА пък после всеки човек ще си преценява до къде иска и до колко има възможност да използва точно този брокер.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 16:00 от kompas.
Анонимен потребител
Re: инфо
05-12-2007 - 15:37:42
Аз се опитвам да ти обясня, че скоро време ще станете.

Това с ценоразписа променя всичко в работата ти. Ако досега си можел само заради адреса да "пробутваш" некачествени услуги и да искаш една купа пари, сега няма да можеш. Продавач и купувач са се срещнали - те търсят услуга. Ако не им хареса при теб - отиват при "комшията". В момента не могат да идат при "комшията" защото не са се срещнали и "комшията" не знае как да ги събере.
Много повече отколкото ти и други, такива като тебе, дето стоите цял ден пред компютните можете да си представите. Много по-рано ще секне възможността да се прави този бизнес, по какъвто и да е начин от местни фирми, отколкото това, за което ти си мислиш.
"Просто от "продавачи на информация" ще се превърнат в "доставчици на услуги""


ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!!!!!!!!! :} Тинки, Тинки! Ти си в България, Тинки. Не го забравяй!


Изобщо не си в час. Извинявай, че така направо ти го казвам, ама. Нищо, колкото повече такива, като тебе има, толкова е по-забавно.
Znae6t Написал:
-------------------------------------------------------
> Каква комплексна услуга предлагате драги брокери
> ?!
>
> В ерата на интернет просто не сте нужни в сделката
> !
>
> Хората си пускат обявите и се свързват помежду си
> !
>
> За какво изобщо сте вие ?!
>
> И каква е тази наглост да прибирате по 6-7 % от
> сделката ?!
>
> За половината ,че и по-малко пари всеки може да си
> наеме персонално ангажиран адвокат, който да му
> провери и движи нещата !
>
> Айде баста
>
>
Ами на теб, като не ти трябваме, няма да ни занимаваш с особата си и няма да ти прибираме по 6-7%, пък тези, на които им трябваме ни дават, кой за колкото работи и така всички са доволни.

Поздрави!






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 16:13 от radena.
radena Написал:
-------------------------------------------------------
> Много повече отколкото ти и други, такива като
> тебе, дето стоите цял ден пред компютните можете
> да си представите. Много по-рано ще секне
> възможността да се прави този бизнес, по какъвто и
> да е начин от местни фирми, отколкото това, за
> което ти си мислиш.

И комисионите ще станат други,та всички днешни тарикати ще си спомнят с тъга за "отминалото старо време"...... smoking smiley smoking smiley
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Защо един продавач не би искал сам да
> продава?
>
> За мен единсвения отговор към момента е - защото
> АНИ му работят безплатно.



Ми те АНИ в известен смисъл винаги работят НА ПРАКТИКА на продавача безплатно, ама трябва просто да се замислиш, за да го разбереш. :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-05 16:14 от radena.
radena, младичка си още в този форум smiling smiley

Мен ми е ясно кой плаща сметката, но има разлика между - "имота струва 100 000 и ние ще ви го продадем без да ви искаме пари" и "имота ще го пуснем за 103 000 пък вие ще ни дадете 3 000 на нас като се продаде"
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако това го правиш просто ще си стоиш гладен човек
> много по лесно се оправя с инвеститор за цена и не
> би ти дал и един лев.
>
> Всеки ден не идват хора от САЩ да ти звънкат да
> продаваш имотите им нали затова не пишете мястото
> защото Българина е умен и не дава лесно парите си
> за тази услуга и тези действия който вие
> предлагате за тези 2000евро/примерно/.
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 12/05/07
> 03:23PM от kompas.


Точно така! Българинът е много умен и пари за акъл не дава, пък ония ахмаци на запад дават. В резултат виж държавата и управията на умен Ганьо :crazy:

Точно за това говорехме от самото начало- ще ви обслужваме с кеф и човешки, когато започнете да се държите като нормални хора, а не като ... хайде, да не казвам думата, която ми дойде на ум, че не е никък приятна :g:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход