Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
Компас -задай си въпроса защо не се заяждам с тебе , а съм рязък към други -защото те обиждат .Защо трябва да премълчавам на хора ,които ме предизвикват.И защо трябва да бъда тактичен с тях,когато те не биха разбрали.
Така е прав си.

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Специално за Компас- clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
kompas Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе да ви кажа маи не е така защото и аз продавач
> съм го признал с компетентните мнения който излага
> тук а на turbozol мненията са ужасни и на камелия
> която се включва навсякъде и постоянно се стреми
> да обиди някой човечец .То и аз не съм цвете за
> мирисане но пък така да обиждате хора който нито
> се заяждат с вас /визирам камелия / не бива.

Ще ти обясня,с надеждата че ще разбереш. Когато някой се държи просташки и спами темата,не е необходимо лично към мен да го насочва,за да реагирам.
Порови в постовете и ще се убедиш,че речника ми няма нищо общо с твоя...... winking smiley
аз продавам в момента имот, пуснал съм обява в имоти.нет и имот.бг; постоянно ми звънят агенции и искат да го продават с 1000Е отгоре, дали съм бил съгласен. Еми мен ми е все тая, стига да се продаде, но после питате защо се продавал имота от 20 агенции..?? еми аз как да го опазя да не го пускат? smiling smiley
за камелка хубавелка
нищо лично
Постоянно се намесваш и обиждаш хората /остави ме мен мен кучета ме яли/ но ти се включваш пишеш едно заядливо мнение и на следващото вече обиждаш .


това което го казва naughty е вярно и много точно .



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 14:15 от kompas.
naughty Написал:
-------------------------------------------------------
> аз продавам в момента имот, пуснал съм обява в
> имоти.нет и имот.бг; постоянно ми звънят агенции и
> искат да го продават с 1000Е отгоре, дали съм бил
> съгласен. Еми мен ми е все тая, стига да се
> продаде, но после питате защо се продавал имота от
> 20 агенции..?? еми аз как да го опазя да не го
> пускат?


Ти сам си отговори на въпроса - частно лице публикува ли си оферта в нета - край с рекламата на този имот. Накачват се много подобия на брокери като голяма част от тях ще ти пуснат имота в реклама с по-висока цена без изобщо да те питат за това. Да не говорим, че без да са виждали имота ще го "продават" което е тотална липса на професионализъм за мен. По този начин на работа можете да познаете, че тези брокери не са на ниво. Неприятното е, че от тях може да има такива, които наистина имат клиент за този имот, но заради някои други е трудно да ги разпознаеш...
Когато продаваш имот не губиш нищо ако избереш една агенция да го продава, но не и в комбинация с твоите реклами като частно лице...просто АБСУРД!


И какво следва от тук нататък: казваш си например ок ще намеря някоя прилична агенция и ще го дам само на тпх - е ок ама той вече е в реклама в други 15 агенции и читавия брокер ще ти откаже, защото това затруднява много работата му и го злепоставя пред клиентите му...


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 15:50 от Продавач.
tova s obidite e napravo tzinichno. brokerite tolko sa se ozlobili, da ne govorim i kolko im e vazpitanieto, che veche prekaliavat. goliama zabava e po tezi forumi!!!!!!! :crazy: clap: :crazy: clap: :crazy: clap:
Специално за БЕНИ- кОЕ е цинично .ОБажда ти се брокер не искаш да работиш с ани и казваш да не ти предлага имота.Нали това част от смисъла на анкетата ,да няма присламчване и всяка фирма да работи с клиенти,а не с неклиенти или с "клиенти"на 200 ани,така не е ли по добре- никой няма да пречи на тези които си предлагат сами имотите.Никой никого не кара насила.Да проблема е в брокерите които го правят- лично аз съм против такова" предлагане".и не се" набутвам "да предлагам имот който не съм гледал и заснел.Ако собственика приеме да не си предлага имота сам и да работи с мен като има сключен договор -да.Като си пускате обяви сами, пишете че не желаете посредничество от ани и няма да ви притесняват или ще го правят по малко.ДАЛИ КОГАТО СИ ГО ПРЕДЛАГАШ САМ Е ПО - е ДОБРЕ е дълга тема,но всеки има право на избор.Брокерската услуга е комплексна или я ползвате или не...
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С КИКО,ЧЕ ВИНАТА Е НА ОНЕЗИ КОЛЕГИ ,КОИТО РАБОТЯТ БЕЗ ПАРИ ОТ СОБСТВЕНИКА,ДОРИ НЕПРЕКЪСНАТО СРЕЩАМ ОБЯВИ ВЪВ ФОРУМА,НАЕМАМ ИЛИ КУПУВАМ ИМОТ ОТ СОБСТВЕНИК БЕЗ КОМИСИОН ЗА НЕГО,СПОРЕД МЕН ТОВА Е ПОНЕЖЕ ЦЯЛОСТНО НЕ СА РЕГЛАМЕНТИРАНИ ПРАВИЛАТА И НЯМА САНКЦИИ ЗА АГЕНЦИИ ИЛИ БРОКЕРИ , КОИТО НЕ ЦЕНЯТ ТРУДА СИ И ИМ ЛИПСВА СЕБЕУВАЖЕНИЕ,ТАКА ЧЕ КАК ДА ГО ИЗИСКВАМЕ ОТ КЛИЕНТИТЕ,КОИТО КАТО ЧУЯТ ДУМАТА АГЕНЦИЯ ГИ ВТРИСА.НЕ ОТРИЧАМ,ЧЕ И АЗ ГО ПРАВЯ ПОНЯКОГА,ЗАЩОТО АКО МОИ КЛИЕНТИ ТЪРСЯТ НЕЩО,КОЕТО Е ПУСНАТО КАТО ОБЯВА ОТ СОБСТВЕНИК А ПРЕДСТАВЛЯВА ИНТЕРЕС ЗА ТЯХ НЯМА КАК,ОСВЕН ТОВА ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ АГЕНЦИИТЕ НЕ РАБОТЯТ С КОЛЕГИ ДАЛИ САМО ПО ПРИЧИНА,ЧЕ НЕ ВЗИМАТ КОМИСИОН ОТ СОБСТВЕНИКА ИЛИ ОТ АЛЧНОСТ НЕ ЗНАМ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход