Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги не се ангажирайте да продавате имоти на собственици които си ги предлагат самостоятелно и в повече от 3 ани..

Публикувано от turbozol 
За конкретни оплаквания тук:
04-12-2007 - 22:02:18
avatar
[forum.imoti.net]

Ако ще си говорим в множествено число се обезмислят всички тези обясненияsmiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Агенцията с име Бокар е под всякаква критика - това да отидат и да снимат нещо преди да го предложат...много трудно. Да продават нещо, което не е за "частни лица" не съм попадал скоро на такова. Да дадат точна и подробна информация - много трудно. За мен са точно псевдо!
Олимп са силна агенция само, че почти не работят с колеги, което ще им се връща разбира се и няма да е техен +.
Анри ми харесват.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------

> Олимп са силна агенция само, че почти не работят с
> колеги, което ще им се връща разбира се и няма да
> е техен +.

Работят с колеги само докато се докопат до скицата или адреса на имота.После продължават сами...... winking smiley
:} е не винаги, но чувал съм и аз такива истории до колкото знам май вече не го правят ама знам ли...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
az ne znam zashto agentziite se sardiat na kupuvachite, kato taka ili inache sami si podlivat voda!!!!!!!!!!!!!!!!!! stiga tolko pisanki za dnes, shte vliaza utre pak da spamiram malko foruma........ to ne che niama dostachano spam already?????????
Значи какво излиза казано в прав текст - плаща се за информация, не за услуга, така ли?

Как ще ви помете интернета такива smiling smiley
radena, ти явно не осъзнаваш защо се прави тази консултация за кредит. Ами прави се за да те отличи от осталите АНИ и клиентите да дойдат при теб, а не при "комшията".
Когато казваш "Аз не съм като онези", "Лошите АНИ са малко" и т.н. пък аз все попадам на кофти АНИ нормално е според мен ти ако толкова си сигурна, че не си като тях да излезеш и да се представиш. Иначе пожелания как трябва да се работи може да даваш, но докато не се представиш няма как ние като клиенти да знаем това само пожелания ли са или реалност.
Едно е да ти дам най-обща информация и да те свържа с кредитен консултант. Съвсем друго е да ставам аз кредитен консултант. Ти май не осъзнаваш, че брокерите не са ти длъжни с нищо, освен с услугата посредничество. Всичко останало е от добра воля. И аз силно се съмнявам някой да си избира агенция по това дали ще му даде консултация за кредит или не. Доколкото ми е известно клиентите си избират имот, а агенцията върви с него. Винаги клиентите ще мразят агенцията, защото за тях тя не е строител, имотът не е неин, пък иска пари. Така, че това очакване и напъни на колегите, клиентите да ги харесвали на мен ми е напълно непонятна. Сетната ми грижа е дали ме обичат или не. Той ще дойде, защото аз имам данните и връзката към продавача на имота, който му трябва. Ще си свърша работа стриктно, но няма да му се подмазвам, както един тука искаше.

Пък кредитните консултации са само за един много малък сигмент от клиенти, за които изобщо се върти цялата дискусия, защото тука пишат явно основно агенции, които се занимават с такива клиенти. Става въпрос за покупката на жилища в големите градове. В изключително редки случаи извън това кредтните консултации имат значение.


Най-смешното, което прочетох е че агенциите нямали отношение към покачването на цените.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход