Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 13:28:30
Имотко,

Ама и ти един критерий извадии... :]

На въпроса на Уилсън. Наемател или ипотекар? Ти не си наемател. Имал си кредит, който си погасил, в момента, когато си кеширал нещо. Защо не си купи още един имот? Избрал си ник Имотко...

Знаеш, че не се заяждам по форумите. Но ми е интересна логиката. Може би, пък аз да бъркам нещо?

smiling smiley*drink1*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 13:39:55
avatar
Quote
Imotko
С всичко друго съм съгласен, освен за големите магазини. Да се храниш от Метро си е цървулщина.
Но не разбрах как така точно ти се добра до благотворителния търг на 320 евро метъра.

какво метро те хапи и теб? Каква цървулщина? Абе ти си ебати извратения човек?
В метро ходя веднъж на 5 години... Сега да ти обяснявам в кои магазини ходя и по колко харча там ли какво ?
как изведнъж от набутване стана на благотворителен търг?
нали нямало кой друг да ги даде а?
Ти ако имаш сега 100 000 излишни и ти предложат в обеля на 300 евро квадрата? няма ли да купиш

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 14:17:12
За Метро пак беше шега, пазарувай си в Пикадили със здраве. Може и в Елемаг, макар че позападна.
Имот да си купя? Още? Може, ако преценя, че си заслужава, като при теб.
В Обеля имот-никога.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 14:26:59
avatar
Imotko ти нали каза че на заплата си бил само година и половина?
брокерството също си зарязал - работиш ли изобщо нещо smiling smiley
щото гледам че си на работа сега?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 14:45:17
avatar
A, Имотко е на работа в момента *angel*



- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 15:17:05
Харесва ми снимката.
Как позна, че съм на работа? По ADSL ли. Умник. За БГ-мрежа-едва ги търпя.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 15:35:27
avatar
Да и затова се чудя, как хем не си на заплата, хем и брокерството си зарязал ? па си в офиса smiling smiley
мани ги бг мрежа те от такива като тебе дето ги търпят печелят! няма по брутални олигофрени от тях...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
23-11-2010 - 15:49:18
Quote
Wilson
Хубаво е поне, че ходиш по огледи. Може пък да се сдобиеш с недвижимост. Успех.

Иначе какво ще кажеш за обратната картинка ... 'БАРОВЕЦ ПОД НАЕМ' ... смях в залата

Не казвам, че мизерник с наследствен имот е супер куул ама другото Бездомник с кинти is kinda weird

Та така, добре е, че сподели ... а иначе не разбрах защо Имотко набеди Радоцлав за мека китка ама нейсеsmiling smiley

Уилсъне, не може да се каже че ходя по огледи, този беше единствения на който съм ходил.
Иначе си имам собствен апартамент, ама ми е малко (лакомия, кво да правиш)

За наемателите имам доста повече впечатления (родителите ми дават под наем от 20-на години.)
Това че наемат някакъв апартамент не значи че нямат недвижимост (тя обикновенно е другаде)
Ами да ти кажа всичките наематели с едно две изключения като цяло живеят доста по-добре от родителите ми и изобщо не им пука от това че са под наем.
А майка ми постоянно се притеснява да не реши поредния наемател да се изнася.
'БАРОВЕЦ ПОД НАЕМ' изобщо не е смях в залата. Отдават се под наем и по 700 и повече евро апартаменти и цели къщи -
да не мислиш че клошари ги наемат тях.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 12:12:10
avatar
Quote
valsodar
Уилсъне, ти нали си най-големият фен на Мусагеница?
Я, кажи тогава, на кои горя бараката миналата зима в парка "Въртопа"?

Айде, не се прави и ти на света вода ненапита - цигани има в цяла София!

НЕДЕЙ да правиш неуместни паралели.
Знаеш за какво ти говоря.
ЦИГАНИ в Мусагеница НЯМА.
Това, че покрай Дървенишката река има 1 къща на бай Мангал няма общо с квартала.
Ае у лево ...............winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-24 12:18 от Wilson.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 12:36:16
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson
Тези дни ходих до Модерното предградие ... ей така 2 take a look ... и да си refresh-на паметта ...

всъщност ако трябва да съм честен отидох за да видя струвало ли си е Ацетона да ги дава тези 320 еур/м2 ?!?*huh*

Хммм, обективно погледнато мисля, че отговорът е ДА. Не лоша комуникация, в близост до булевард и метростанции

Сливница
, панелките си бяха както ги помня, не по-лоши или грозни от тези в Люлин, кварталът е претърпял

леко развитие в частта му откъм квартални магазинчета и т.н

Субективно погледнато ОБАЧЕ никога не бих дал пари за имот там ... на 1-во място ми се набиха в очите

циганите, обикалящи в междублоковите пространства, беднотията, един сигурно на сто апартамента беше саниран,

въобще атмосферата беше подтискаща и във въздуха витаеше някаква увиснала във времето и пространството

мизерия и простотия включая чалгата дето ми продъни ушите от втория етаж на една панелка. Помислих си

е какво пък ... Ацетона е простак (така се хвали поне) ... нормално е да отиде при себеподобни. После пък

си рекох ... ма нали е богаташ ... какво прави там ?!?*huh*

Нямам еднозначен отговор на въпроса, който си зададох ... ако Вие имате ... моля помогнете*sos*

или Ацетон kindly да сподели

Послепис

Аз лично и 200 евро/м2 НЕ ДАВАМ ТАМ ... освен ако нямам друг избор, пари или просто съм под наем и търся

САМО евтиното .............................................................................
ПРЕДПОЧИТАМ 800 ЕУР/М2 И ДА ПЛАЩАМ ИПОТЕКА, НО ДА ЖИВЕЯ СРЕД НОРМАЛНИ, БЕЛИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА!

Ще ги карам подред със специално внимание на болднатите реплики... че ми се е изчекнала музата, па не ми се дращи из блога щото трябва да пиша за ония цигани дето дебелака им даде безотговорно 10 000 лева.. ИША СА ИЗНЕРВЯ МНОГО!!!!!!!!!!!!

ТА ТАКААААААА:
Не лоша комуникация, в близост до булевард - алооо smiling smiley перфектна комуникация!!! 50 метра от сливница - и оттам за където ти е кеф - 3 сфетофара до дюкяните, складовете и офиса ми smiling smiley !!! да разбира се че щеше да е по добре да съм на 50 - 100 метра от тях, но пък ценатаааааааааа smiling smiley спестих почти достатъчно пари, това лято да не давам няколко хиляди за къща под наем на морето, а да съм в собствена smiling smiley

метростанции Сливница - имаш л иси понятие колко слабо ме интересува, дали има метро до мен, дали има автобусни спирки или трамваи и прочие? - Мислиш ли че ги ползвам ? - Винаги ми е било странно като ми обяснява брокер че е близо до метро или до спирки... бляххх


не по-лоши или грозни от тези в Люлин ... в люлин са панели 70-десете години а в модерното са 90-десетте - даже тая от данъчното ми вика- как не знаеш коя година са - 94 пиши /след проверка/! че що пък трябва да знам? все едно да ме питат в болница кой доктор ме лекувал smiling smiley и се сърдят като кажа че не му знам името? странни хора smiling smiley

откъм квартални магазинчета ???? - кажи ми за какво да ползвам квартални магазинчета? дай ми пример моля ти се? щото наистина не се сещам... ако ще да няма магазин в радиус от 5 километра? Обичам да се разхождам бавно в голям магазин и да си купувам боклуци от които нямам нужда- влияе ми добре като разходка в Рила smiling smiley - В квартален магазин не бих пазарувал... не обичам облизани палци и ниска хигиена... тъпи и изнервени от ниския оборот злобни и завистливи бакали... мирси нищъ smiling smiley


циганите - ела се разходи в разсадника ... или в люлин? красна поляна? зона б5 -9 -18 ? Западен парк илинден ?КЪДЕ КАЖИ МИ при положение че ми трябват тези квартали? и все пак циганите са доста по надолу под връх манчоу! smiling smiley - какво да се прави ако не ми пречат и аз няма да им преча...

беднотията мизерия чалгата - бих те поканил да се разходиш пак в гореизброените квартали smiling smiley средно 5 климатика на блок и 5 санирани кочини! има няколко нови блока но са заобиколени и долепени до стари... заобиколени в тях ако ще и милионери само да живеят пак са заобиколени от всичко това което изброи и пак трябва да са с пуснати пердета!

Ацетона е простак - мирси... моли се да познаваш поне 1 човек като мен за да ти прави живота по приятен smiling smiley

Тук искам да вметна за съмняващите се в простотията ми - нека прочетат ОДА ЗА ШКЕМБЕТО ! Да видят как блика от мен простотията и да загубят всякакви съмнения smiling smiley Разбира се съм съвестен и свестен простак.. .културен простак така да се кажи... прочел съм повече книги от 99% от уважаемите съфорумци! не си хвърлям опаковките на улицата, нито боклука през терасата. Като си правя пикник си го събирам панаира и си го нося обратно ане го мятам по храстите. Ай да не се хваля повече че ще си посегна вече а? :-[


ПРЕДПОЧИТАМ 800 ЕУР/М2 И ДА ПЛАЩАМ ИПОТЕКА, НО ДА ЖИВЕЯ СРЕД НОРМАЛНИ, БЕЛИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА!
ОК за мен твоя избор е идиотски - за теб моя - хора разни идеали също... Аз пък не бих купил с пари на заем дори и телефонче, да не говорим за жилище.
БЕЛИ? НОРМАЛНИ? ИНТЕЛИГЕНТНИ? - БИХ ДАЛ 10 ГОДИНИ ОТ ЖИВОТА СИ И НЕ 800 А 3800 ЕВРО НА КВАДРАТ ! АКО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ЖИВЕЯ СРЕД ХОРА - КОИТО АЗ БИХ СМЕТНАЛ ЗА НОРМАЛНИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ!
Това което за теб е нормално и интелигентно, не вярвам за всички останали да е така... всички сме малко луди, но всеки си има различна посока smiling smiley Не вярвам там където ти живееш всички да са нормални и интелигентни и никой да не те дразни а?
Не се мъчи да ме лъжеш и да се кълнеш че е така няма да ти повярвам...
Просто такива хора се броят на пръсти.. и не вярвам да си ги събрал в твоя блок...

ЗА МЕН РЕШЕНИЕТО Е ЕДНО !
ДВОР 4 ДЕКАРА ДУВАР 2 МЕТРА ! ДАЛЕЧ ОТ ТЪЛПАТА! ИНТЕРНЕТА МИ Е ДОСТАТЪЧНА ВРЪЗКА С ХОРАТА...
Оставям на вас да се кефите на супер апартаменти в супер кооперацийки на супер локации и със супер съседи smiling smiley Аз съм пас!


Абеееееее ....

имаш голям напредък ... I must grant u that ... дали пък Муза не ти е помогнала *huh*

ето сега вече написаното от теб е четимо, културно и зад него прозира някакъв интелект ...

иначе и аз съм чел стотици книги, не си фъргам боклука през прозореца нито на улицата, но

не се и хваля пред всички , че съм простак. Не че нямам и такива моменти, напротив, НО

що да ги афиширам, нека хората ме мислят за културен --- това поне е за пример, а не да

правим реклама на простотията. Щото от простотия и чалга манталитет ми е писнало.

А и децата ... кой мисли за тяхното възпитание и кой трябва да им пример за подражание ...

п.п Ти не беше ли с друг ник преди време. Това с ламята ми звучи познато ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход