Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 22:45:43
Това дали сам си го разбра?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 13:16:31
avatar
Quote
PER0
Е какво толкова има в това да не си стъпвал в някакъв скапан квартал и същевременно да имаш информация за него - от медии например??? Не визирам никого конкретно, но е съвсем нормално е да се диференцират различни зони - за богати хора, за средна класа, за бедни и цигани. И е съвсем нормално един богат човек да обикаля отдалече от подобни места за хора втора класа. Колкото по бързо се диференцират такива райони толкова по добре. Човешка сган ще има винаги, но важното е да бъде там, където и е мястото!!!

Pero ако ти черпиш информация от медии, значи яко си го закъсал. Медиите по принцип не информират а ДЕЗИНФОРМИРАТ, МАНИПУЛИРАТ и т.н. Утре могат да съобщят например, че в Модерното ще се строи нов Мол по последна мода, че ще откриват детски градини и училища и т.н и т.н ... че метрото ще прави чупка специално, за да се качва елита на Модерното .... и въобще, че Модерното ще е новия Лозенец ... че Септември ще бъде Май ...

Не може просто ей така АПРИОРИ да отбягваш или както ти казваш да обикаляш отдалече места, които не си видял ЛИЧНО.
За да можеш да сформираш информиран избор ти е нужно непосредствено наблюдение, а не една ЕЖК ....

*book*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 13:21:50
avatar
Quote
Imotko
Това дали сам си го разбра?

Съмнявам се,

това е силата на Радо кредитния нихилист

Не само ти да не разбереш нищо, но и той ептен пък да не разбере нищо ... така става по-сложно ... и е нужно време

първо той да го осмисли, а после да ти го поднесе в смилаем вид. Тази практика е утвърдена с годините под надслов

'Първо говорим после че мислим' winking smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 17:54:58
Това за медиите съм го дал ориентировъчно. Друг признак е по важен. ако чуеш, че някой е търсил да купи в София, и най евтиното, което е намерил е 300Е в даден район, бегай далече оттам, това е гето или бъдещо такова. Щом е купил на тази цена, там хората са бедни, а предполагам ти и децата ти не искате да живеете сред въшлиовци. Поне за мен е така, имам уважение към себе си и не бих се подложил на такова унижение, ако имам пари. Навсякъде по света има места за богати, има и за бедни, няма причина и в Бг да е по различно. Богатия може да купи в беден квартал, но бедния не може да купи в богат такъв. Затова е най добре всеки да си бъде в неговата среда. Циганина и да го сложиш в лукс ще изпотроши всичко за нула време, той просто не е за там. Дай му кочината и той ще е щастлив. И като казвам цигани, нямам предвид само тях, защото има българи...... и българи, но класата е различна.....И нали знаеш, с какъвто се събереш, такъв ставаш.......
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 18:15:53
avatar
ФАкт е че сделки се склюват на 320 Е кв.м. и ще се склюват все повече в София, било то за панелка в Модерно, люлин или Младост

при това за сносни постройки, доста по добри от тези на Пиротска например smiling smiley

нали се сещате кога някой ще даде 600 Е за ново, след като знае тези факти?
и да има такива, ще стват все по-малко

на това му се вика СриВ на цените на имоти и наеми

ай наздраве!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 19:24:46
avatar
Quote
palamud
ФАкт е че сделки се склюват на 320 Е кв.м. и ще се склюват все повече в София, било то за панелка в Модерно, люлин или Младост

при това за сносни постройки, доста по добри от тези на Пиротска например smiling smiley

нали се сещате кога някой ще даде 600 Е за ново, след като знае тези факти?
и да има такива, ще стват все по-малко

на това му се вика СриВ на цените на имоти и наеми

ай наздраве!

Паламуде извинявай, но на колко ракии си? *huh*

just askin'

p.s Утре като поизтрезнееш, логни се пак и ще си говорим. Иначе наздраве winking smiley
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 19:28:21
avatar
Quote
PER0
Това за медиите съм го дал ориентировъчно. Друг признак е по важен. ако чуеш, че някой е търсил да купи в София, и най евтиното, което е намерил е 300Е в даден район, бегай далече оттам, това е гето или бъдещо такова. Щом е купил на тази цена, там хората са бедни, а предполагам ти и децата ти не искате да живеете сред въшлиовци. Поне за мен е така, имам уважение към себе си и не бих се подложил на такова унижение, ако имам пари. Навсякъде по света има места за богати, има и за бедни, няма причина и в Бг да е по различно. Богатия може да купи в беден квартал, но бедния не може да купи в богат такъв. Затова е най добре всеки да си бъде в неговата среда. Циганина и да го сложиш в лукс ще изпотроши всичко за нула време, той просто не е за там. Дай му кочината и той ще е щастлив. И като казвам цигани, нямам предвид само тях, защото има българи...... и българи, но класата е различна.....И нали знаеш, с какъвто се събереш, такъв ставаш.......


Съгласен, нали и аз това му хортувам на Ацетона, ама той като е рекъл важното е да е еФтинийка, пък ако ще

и сред талибани и аборигени да е. Това е признак за интелект --- да разбереш, че да живееш в добра среда е

не само важно за теб, но и за децата ти --- ама той нали е търгаш --- на него му е важно да му е евтинко милия.

Иначе бил интелигентен, хубаво де --- разбрахме, ама не се вижда ... no offence
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 19:35:25
Quote
palamud
ФАкт е че сделки се склюват на 320 Е кв.м. и ще се склюват все повече в София, било то за панелка в Модерно, люлин или Младост

при това за сносни постройки, доста по добри от тези на Пиротска например smiling smiley

нали се сещате кога някой ще даде 600 Е за ново, след като знае тези факти?
и да има такива, ще стват все по-малко

на това му се вика СриВ на цените на имоти и наеми

ай наздраве!

"И МЕЖДУ ДРУГОТО ОК...
НАМЕРИ МИ ОЩЕ ДВА ПО 320 ЕВРО В МОДЕРНОТО И ЩЕ ГИ ВЗЕМА
ПЛАЩАМ В БРОЙ И КОМИСИОННАТА НЕ МИ СЕ СВИДИ ?
МОЖЕШ ЛИ ?"
Търси се

Много търсят, и Ацетона - горното са негови слова, ма НЕМА!! Времето тече, лихвите растат, спестяванията се увеличават. Всяко нещо си има цената, но като му дойде времето. Имота не е домат да се развали и да го хвърлиш в кошчето - може да чака. А има и наследници - и те могат да чакат. Наемите си текат, има и за екскурзии - аз например бърза работа нямам и си ми харесва така, както е сега
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 19:43:29
avatar
бе тия хора не им ли писна вече 2 години срив та срив ... добре де са като е срив дай да си разплетем чорапите ...

... даже ми е по-добре --- реша ли да купувам пак --- поне ми е по-евтино --- естествено нема да се юрна У

Модерното щото то там много Модерно взе да става покрай Ацетона и ще вземат да се дигнат и цените :]:}
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 21:19:23
avatar
Не мога ви разбера... и на 200 да купи някой вие пак ще кажете, квартала грозен, панела грозен...
не може да ви се угоди, няма и да се мъча.
Вие си чакайте ръста на цените и си трупайте лихви smiling smiley
Просто спора е безмислен без кютек! :]
Може да си спорим до утре ама дебелите ви кратуни няма да уврат.
Вие сте купили на скъпото, купили сте. Не може да се промени и ви разбирам че ще си извадите от сто кладенеца вода, за да не си признаете за грешката!
Такива са били времената бре хора и аз да съм имал тогава 200 000 лева свободни и аз щях да дам и сега да мисля като вас.

Да спорим и да приплюваме по мониторите файда няма само амортизация на клавиатурите...
Вие си вярвайте в вашия бог ние в нашия smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход