Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 21:25:33
avatar
Quote
Wilson


Съгласен, нали и аз това му хортувам на Ацетона, ама той като е рекъл важното е да е еФтинийка, пък ако ще

и сред талибани и аборигени да е. Това е признак за интелект --- да разбереш, че да живееш в добра среда е

не само важно за теб, но и за децата ти --- ама той нали е търгаш --- на него му е важно да му е евтинко милия.

Иначе бил интелигентен, хубаво де --- разбрахме, ама не се вижда ... no offence

Чака, сега! Ацетона си е точно на мястото. Той се гордее, че е Простак. При това, без притеснение си казва, че не го интересува дали покрай него е кочина. Така че, той си е точно на мястото. Дори се е минал. С тези си " изисквания" и критерии, би могъл да мине отвъд Околовръстното в западна от Люлин посока и да си купи това, което е сложил като подпис........
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 21:31:15
avatar
ооо ти се беше покрила, ама усети че има две три стари кримки в твоята посока и реши да размърдаш целулита и да се метнеш на вълната а... :}
две седмици тая злоба само толкова ли измисли?

Така е аз съм се минал... мамка му прецаках се и незнам сега какво да ги правя тези пусти имоти... че толкова пари набих в тях :] ко да правя дай съвет? да ги пусна под наем за 300 лева на месец а? щото ако бях купил в разсадника на 800 евро на квадрат щях да вземам сигурно 600 лева наем а? или по вероятно 350 smiling smiley та пак искам да ви кажа че ви куца математиката мнооооооооо smiling smiley
Между другото ти в кой квартал живееш че не помня?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 21:37:45
avatar
Сега с ремонтите и после с обзавеждането и ще стане 550 -600 евро квадрата! така по добре ли ?
ДРУГО ЗВУЧИ 600 ЕВРО КВАДРАТА? по-малко ви дразни нали ?
смятайте го така значи купил съм 600 евро квадрата и си спете спокойно...
DEAL? и вече ще спите по-спокойно без да се будите насън облени в пот.
и треперейки да отваряте интернет и да гледате цените в сайтовете за да ви намалее сърцетупа smiling smiley
:}:}:}:}:}
моя грешка значи - 600 евро квадратя... съм купил

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 23:33:52
Оправи си подписа и сме ОК.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
26-11-2010 - 23:46:46
Уважавам откровените хора*beer*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
27-11-2010 - 15:37:16
avatar
Quote
ASSETION
Не мога ви разбера... и на 200 да купи някой вие пак ще кажете, квартала грозен, панела грозен...
не може да ви се угоди, няма и да се мъча.
Вие си чакайте ръста на цените и си трупайте лихви smiling smiley
Просто спора е безмислен без кютек! :]
Може да си спорим до утре ама дебелите ви кратуни няма да уврат.
Вие сте купили на скъпото, купили сте. Не може да се промени и ви разбирам че ще си извадите от сто кладенеца вода, за да не си признаете за грешката!
Такива са били времената бре хора и аз да съм имал тогава 200 000 лева свободни и аз щях да дам и сега да мисля като вас.

Да спорим и да приплюваме по мониторите файда няма само амортизация на клавиатурите...
Вие си вярвайте в вашия бог ние в нашия smiling smiley

Глупчо, глупчо ... к'ви грешки, к'ви пет лева,

ти следиш ли кой к'во е писал и под к'ъв ник го е писал. Много ясно съм казвал неведнъж в по-предни постове вкл. миналата година, че

купих двустаен - ново строителство (62 м2) срещу Кауфланд в Младост 3 на цена 350 евро/м2, на етап изкоп през 06. 2004 г.

Две години по-късно там апартаментите се продаваха по 1000 еврака/кв. м. Айде са, насери се от яд, удари си една злобарка, но гледай да не

ми изпръскаш монитора, както и се утешавай, че с твойте 320 евро си купил в кочината, наречена Модерно?!? - предградие.

Апропо твоя бог го знаеме казва се Простотия --- ти в нея вярваш и на нея се кланяш ...


'Каквото повикало, такова се и обадило' - българска народна поговорка.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
27-11-2010 - 15:48:13
avatar
И верно ти хортува Имотко ... махни си селския подпис, че ни оскверняваш със свещаната ти простота, избила в
откровена простотия.


п.п 'Аман от селяни!' - лично мнение.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
27-11-2010 - 21:01:47
avatar
за мен младост в на майна си райна smiling smiley
невиждам защо да ме е яд 2004 всички са купили на 350 евра не само ти ?
Все едно да ме е яд че 2002 ми предлагаха по 8 -10 000 в дружбите кочинки ? пък съм нямал пари да ги купя...
или тогава е било по 800 а само ти си купил по 350 ?
ти не си бил тарикат ? ти си бил един от стадото тогава- част от тълпата, всички са купували на толкова? кво ми се перчиш сега?
едно време може и жена ти да е била хубава, ама погледни я сега :} :}
2004 - ич не съм и мислел за апартаменти младо съм било тогава и други неща са имали значение.
АЙДЕ СЕГА ХОДИ И КУПИ НА 350 А smiling smiley аКО СИ ТАРИКАТ - ХОДИ КУПИ СЕГА НА ЗЕЛЕНО ПО 350 А? АХАХАХАХХА smiling smiley
Земята се върти - твоето време е било 2004 моето е сега! след 5 години ще е някой друг ! това е
Все едно да ми се фука баба ми че е далавераджийка щото е купувала захарта по 80 стотинки 89-та ? а или че с ее возила у рейсо на 6 стотинки ? - ти май вече се чудиш откъфдде да извадиш някое лайно и взе в задника си да бъркаш да търсиш.. па май ти и харесва smiling smiley

Кой подпис ти се вижда селски не разбрах?
Ши ма ядосати ши мушмна пак оня с 320 евра в него... да ви избива студена пот пак като влезете у форумо...

Злоби, злобарки, простотии бре ти откачи ма уилке? ахахаха кви ги запелтока врели некипели ти като имотко почна несвързано все едно сте в хоремага на евтина ракия бре ахахаха злобарки... толкова ли е грозна твойта че само монитора пръскаш ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-27 21:06 от ASSETION.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
27-11-2010 - 21:23:01
Какво беше това?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 10:29:38
avatar
Quote
ASSETION
за мен младост в на майна си райна smiling smiley
невиждам защо да ме е яд 2004 всички са купили на 350 евра не само ти ?
Все едно да ме е яд че 2002 ми предлагаха по 8 -10 000 в дружбите кочинки ? пък съм нямал пари да ги купя...
или тогава е било по 800 а само ти си купил по 350 ?
ти не си бил тарикат ? ти си бил един от стадото тогава- част от тълпата, всички са купували на толкова? кво ми се перчиш сега?
едно време може и жена ти да е била хубава, ама погледни я сега :} :}
2004 - ич не съм и мислел за апартаменти младо съм било тогава и други неща са имали значение.
АЙДЕ СЕГА ХОДИ И КУПИ НА 350 А smiling smiley аКО СИ ТАРИКАТ - ХОДИ КУПИ СЕГА НА ЗЕЛЕНО ПО 350 А? АХАХАХАХХА smiling smiley
Земята се върти - твоето време е било 2004 моето е сега! след 5 години ще е някой друг ! това е
Все едно да ми се фука баба ми че е далавераджийка щото е купувала захарта по 80 стотинки 89-та ? а или че с ее возила у рейсо на 6 стотинки ? - ти май вече се чудиш откъфдде да извадиш някое лайно и взе в задника си да бъркаш да търсиш.. па май ти и харесва smiling smiley

Кой подпис ти се вижда селски не разбрах?
Ши ма ядосати ши мушмна пак оня с 320 евра в него... да ви избива студена пот пак като влезете у форумо...

Злоби, злобарки, простотии бре ти откачи ма уилке? ахахаха кви ги запелтока врели некипели ти като имотко почна несвързано все едно сте в хоремага на евтина ракия бре ахахаха злобарки... толкова ли е грозна твойта че само монитора пръскаш ?


К'во става тука бе?!?*xxx*

Къде го чукаш, къде се пука eye popping smiley

Братле бая си комплексиран, за твое сведение съм на 31 ... най-вероятно ти си по-дърт от мен, а и да не си пак
няма значение, прост си като гьон и следващия път като вземеш да пишеш гледай да си поне трезвен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход