Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 14:53:51
Quote
Imotko
С всичко друго съм съгласен, освен за големите магазини. Да се храниш от Метро си е цървулщина.
Но не разбрах как така точно ти се добра до благотворителния търг на 320 евро метъра.

Imotko, да бе би да завиждаш че не си се добрал ти до "далаверата".
Мани не са за тебе тези "гета", пък и 100к няма как да дадеш за панелка в модерното.
И отново честито Асетоне - мислиш с 2 хода напред, при това всички варианти си ги разиграл. Няма как да се "набуташ".
И в БГ колкото си по ГОЛЯМ простак толкова повече просперираш - питайте Асетон, ако не вярвате ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 17:01:09
avatar
Quote
Wilson
п.п Ти не беше ли с друг ник преди време. Това с ламята ми звучи познато ...

ЛАМИ МНОГО smiling smiley ЮНАЦИТЕ ОСТАНАХМЕ МАЛКО...
обиждаш ме...
колоритак като мен НЕ може да го объркаш с някакъв от миналото ...
ако съм имал регистрация тук преди време щеше да помниш smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 21:52:00
Quote
bota156
Quote
Imotko
С всичко друго съм съгласен, освен за големите магазини. Да се храниш от Метро си е цървулщина.
Но не разбрах как така точно ти се добра до благотворителния търг на 320 евро метъра.

Imotko, да бе би да завиждаш че не си се добрал ти до "далаверата".
Мани не са за тебе тези "гета", пък и 100к няма как да дадеш за панелка в модерното.
И отново честито Асетоне - мислиш с 2 хода напред, при това всички варианти си ги разиграл. Няма как да се "набуташ".
И в БГ колкото си по ГОЛЯМ простак толкова повече просперираш - питайте Асетон, ако не вярвате ...

Всъщност, да си призная, дори не знам къде точно е Модерно предградие. Знам обаче какво означава да живееш "там".
Най-малкото е пълни с проспериращи /простаци/. С Голфа, с буса и т.н. Айде, не ща такава далавера.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 22:13:33
avatar
Мда... то по другите квартали ги нема тия екстри... :}

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
24-11-2010 - 23:51:56
Въпроса Наемател или Ипотекар няма Еднозначен отговор!

Много зависи къде живееш.В България всеобщо е прието че да си под наем си е мизерия!
И е така защото заплатите са мизерни,работата несигурна, Няма никава социална сигурност.НЕДАЙ СИ БОЖЕ ЧОВЕК ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ В БЪЛГАРИЯ ! Все едновървите по минно поле!
И последното което би искал човек в такава ситуация е да живее по наем!
Да си Ипотекар е също рисковано начинание,това се доказа през последните години!
Искам да кажа че и да си собственик става все по-трудно за хора които нямат редовни доходи.Виждате че тенденцията за местния данък е да се качва !Сега ни се налага да плащаме 500 лв. данък за апартамент и си е направо лудост,а ако реши да скача още не ми се мисли!
smiling smiley

Затова най-важен критерий за мен е икономическата среда - минималната или средната РЗ и нивото на безработица!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 10:28:09
Quote
Imotko

........
Всъщност, да си призная, дори не знам къде точно е Модерно предградие. Знам обаче какво означава да живееш "там".
Най-малкото е пълни с проспериращи /простаци/. С Голфа, с буса и т.н. Айде, не ща такава далавера.

Уникален медиум си - не знаеш къде се намира ама знаеш КАК СЕ ЖИВЕЕ там,
И аз съм така не знам къде се намира - БУТАН примерно, ама знам как се живее. smiling smiley
Аман от празнодумци - ама то е така като няма кво да правите ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 21:23:10
avatar
Quote
bota156
Quote
Imotko

........
Всъщност, да си призная, дори не знам къде точно е Модерно предградие. Знам обаче какво означава да живееш "там".
Най-малкото е пълни с проспериращи /простаци/. С Голфа, с буса и т.н. Айде, не ща такава далавера.

Уникален медиум си - не знаеш къде се намира ама знаеш КАК СЕ ЖИВЕЕ там,
И аз съм така не знам къде се намира - БУТАН примерно, ама знам как се живее. smiling smiley
Аман от празнодумци - ама то е така като няма кво да правите ...

Верно Имотко се изказа неподготвен*black eye* ... не знае дори къде е Модерния краен квартал smiling smiley, ама
за сметка на това знае как се живее там ...moody smiley

Това малко ми напомня за Др. ИваноФФ и словенската магистрала дето уж я нямало, ама то не щото по принцип
я няма, ами просто за него я няма понеже не я е виждал ... eye popping smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-25 21:23 от Wilson.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 21:46:16
Е какво толкова има в това да не си стъпвал в някакъв скапан квартал и същевременно да имаш информация за него - от медии например??? Не визирам никого конкретно, но е съвсем нормално е да се диференцират различни зони - за богати хора, за средна класа, за бедни и цигани. И е съвсем нормално един богат човек да обикаля отдалече от подобни места за хора втора класа. Колкото по бързо се диференцират такива райони толкова по добре. Човешка сган ще има винаги, но важното е да бъде там, където и е мястото!!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 21:57:34
Един човек да види и да разбере кавичките. Другите си направете изводите сами, макар че се съмнявам да ги направите.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
25-11-2010 - 22:00:02
avatar
Те тия дето избираха локации рекламирани по медиите, в момента ги издирват по списък winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход