Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?

Публикувано от Wilson 
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 11:07:44
ASSETION, дали вече разбра колко си прост всъщност ? И елементарен ?
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 12:03:04
avatar
Не може да разбере ... те вече 100 човека му го казват ... ама то просто животно, рупа ли рупа.
Бие се в гърдите и вика 'Аз съм простак'

Още веднъж казвам, това на всички ни е ясно и без да ни го натякваш. Личи от 100 км.
Вземи се цивилизовай малко, то е ясно, че първите седем ти липсват.
Ма как ше се цивилизоваш ... ти си поставил таргет Модерното ...
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 12:43:18
Assetion,

Преиграваш! Начинът на поведение, който си избрал да следваш, може да е успешен, но е обречен да е временен!

Толкова си се вживял в тази роля, че ще ти е трудно да се измъкнеш!

Дано не го разбереш по трудния начин.

Най-добронамерено ти го казвам.

*drink1*
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 14:41:23
avatar
Muza - държа да ти споделя че подписът ти ме отвращава! - Мисля че имаш крещяща нужда от як космат мъж и голяма доза домашно насилие smiling smiley, но кой съм аз да ти давам съвети smiling smiley - продължавай дасе носиш в облаците щом така ти се иска...
Никога не бих дарил пари за сираци и болни деца! както и за каквото и да било друго!
Прекаления моралист и богу не е нрави нали... та незнам кой преиграва в случая - аз съм си честен и бистър. Простак и селянин - това е и не не се мъча да се правя на друг smiling smiley

Дичи - за мен ти и камелия сте един дол дренки все едно се рода... не си показал с нищо тук че си достоен, за да претендираш че си такъв.. ти си стар, беден и без бъдеще... амин smiling smiley не казвам че съм по стока, но и не се опитам да се правя на светец нали?

Уили - ти рожбо ставаш още по смешен? би ли ми казал 2004 откъде имаше пари да си купиш имотец? сам ли ги изкара? Силно ме съмнява... а и темата въобще не е кой е купил изгодно
ВИЕ ОСРАХТЕ ЦЕЛТА НА НАПИСАНОТО - А ТО Е ЧЕ В СОФИЯ ЦЕНИТЕ ПАДА ! ЩОМ ИМА 320 НА ЕДНО МЯСТО - СКОРО ЩЕ ИМА И НА ОЩЕ 100 МЕСТА!

Колкото и да ви е неприятно, но ми е кеф като усещам колко ви е гадно от това!

Уили ти си като Ал Бънди - хвалиш ми се че като ученичка си бил направил 4 тъчдауна и това ти е гордостта на живота... ами живей си в самозаблуда... геройство е да купиш 2004 на 350 евро ... колкото сега да купиш на 850 евро...
Скачате и ми се правите на отворени smiling smiley ми ок - аз не се меря с никой от вас - толкова сте можели толкова сте направили - не ме вълнува дали сте болни от рак или дали имате хемороди, щото за мен сте точно това което и аз за вас- едно нищо... крайпътен камък...
лошото е че аз съм ЧАСТ ОТ ГОЛЯМА КУПЧИНА КАМЪНИ С НАДПИС - ЦЕНИТЕ ПАДНАХА - ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ПАДАТ - КОЛКОТ И ДА ВИЕ НЕПРИЯНО ТОВА smiling smiley махнах си подписа заради моя любимец имотко, но пак ще го сложа да ви е кеф всеки ден като го прочитате smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 16:17:42
avatar
*ok*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 18:43:36
avatar
асетоне не им се връзвай
днес чух култова реплика:
Мога да си ПОЗВВОЛЯ да не купувам имот!!!
:]
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
28-11-2010 - 23:30:58
Честно да си призная(тоя лаф е нон сенс)в последно време влизам тука само заради Асешъна щото ми е "цветен"*pardon*
Асешън пиши и по много че ми е интересно.Улавям се че те сравнявам с Асен1975 щото си приличате по стила на изказа,не ви омръзва да си защитавате позицията и сте честни и естествено се гордеете с това че сте простаци.:]
То има и други неща ама да не изреждам.Та пиши.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
29-11-2010 - 16:59:38
[nagradite.net] pls i NaTisNi DaI TochKa
bah
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
29-11-2010 - 17:49:09
avatar
Галине, кво искъш да кажеш с тия линкуве, низнам. Явну ми е кухъ мънерката.
Няма ли пуберски сайтуве и чатуве, та и тук се пръкна!
Многу илиментарен начин за пробив у големия бизнс.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-29 17:52 от bah.
Re: НАЕМАТЕЛ ИЛИ ИПОТЕКАР, КОЕ ДА ИЗБЕРЕМ?
29-11-2010 - 18:46:22
avatar
Quote
Диян Филчев
Честно да си призная(тоя лаф е нон сенс)в последно време влизам тука само заради Асешъна щото ми е "цветен"*pardon*
Асешън пиши и по много че ми е интересно.Улавям се че те сравнявам с Асен1975 щото си приличате по стила на изказа,не ви омръзва да си защитавате позицията и сте честни и естествено се гордеете с това че сте простаци.:]
То има и други неща ама да не изреждам.Та пиши.

А пък на мен ми е жълтокафяв ... като едно лайно.
Най-обикновено.
Миризливо.
И никому непотребно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход