Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 13:48:41
avatar
Абе Вие луди ли сте да се обаждате на Адрес, аз НИКОГА не съм ги търсил за каквото
и да било. Виж те са се обаждали, ама сега с 'новата мода' 0% комисион, нещо няма как да звъннат. Щото ако го направят ще си останат без комисиона ... хехе. От моя клиент няма как да вземат, ние НЯМА да им дадем !!! ... тогава май ще разберат
що е то 0% комисион. Засега само баламосват хората и им взимат 6% ... пък кой се усетил, усетил ... ама късно ... влакът вече е минал ....

Пирамиди, фараони и балъци за милиони ... ех, еееххх Володя ....
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 14:34:01
Иво ,какво като са най -големите тъпаци на пазара ..Защо да ги търся ...!!!А най ми кеф като ми звъннат -НЕ работя с Адрес!!!!А,ЗАЩО КОЛЕГА...аМИ СЕТИ СЕ САМА ,защо патицо проста ... :} *sos* *xxx*
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 15:53:41
avatar
Абе Иво се е объркал, простено му ... тееее Адрес вярно са най-големите играчи ... само че не на БГ, а на Американския пазар .... spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-11 17:25 от Wilson.
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 16:22:44
Уилсън, еми ДА, нали ви казах нов съм още *pardon* *write*
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 17:31:28
Адрес са играчи ...на международния пазар ....Но трябва да им се набие манерката.. *black eye* *black eye*
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
11-06-2009 - 23:03:50
avatar
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе Иво се е объркал, простено му ... тееее Адрес
> вярно са най-големите играчи ... само че не на БГ,
> а на Американския пазар ....

Хи,хи,хи! И на междугалактическия! То, понеже България е колкото Юпитер, та никой не знае кой стои зад Адрес............... :]
Анонимен потребител
Къде се загуби?
12-06-2009 - 08:50:33
Къде се загуби бе sofianec?

Я кажи как върви франчайзинга и софтуера?

Анонимен потребител
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
12-06-2009 - 08:50:51
Значи какво излиза - стратегията е ОК, но реализацията не.
Анонимен потребител
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
12-06-2009 - 08:57:51
Керванът си върви, кучетата си лаят ...
Re: Печаливша ли е стратегията на Адрес?
12-06-2009 - 09:43:22
Били "ИГРАЧИ". Добре, но това не е игра! Могат ли да работят на 0.5% комисионна ако се наложи? При тези наеми на офиси, ремонти с кредити, обзавеждане и франчайз всеки месец май няма да устискат много.
Аз мога, мога да си намаля разходите, мога да остана сам в офиса, мога да затворя и офиса и да го дам под наем даже, още доста колеги могат! Самият факт, че не реагираме по гореописания начин е достатъчно показателен за ефекта от стратегията.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход