Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

да се обеденят всички брокери - в организация и сами да си защитавамне правата

Публикувано от hagren 
да се обеденят всички брокери - в организация и сами да си защитавамне правата
06-02-2010 - 14:14:50
да се обеденим , брокери които са коректни , в една организация с нестопанска цел , и сами да си защитаваме правата - от фирми които те наемат на работа на 30% и не ти и плащат после , да не говоря че има и такива смешници които искат ти да им плащаш по 200 лв че работиш в неговата фирма , др. пък перът пари и се опитват да диктуват нещата а са толкова некорктни че не ми се и споменава тяхното име, а и алчни - в переод на криза да се сърдят на 2% или на 50 % за наем и да искат 100% . ИМА И КОЛЕГИ КОИТО РЕКЛАМИРАТ ИМОТИ И ПИШАТ САМО ЗА ЧАСНИ ЛИЦА - ТОВА СЪЩО ГОВОРИ ИЛИ ЧЕ СА МНОГО АЛЧНИ ИЛИ ЧЕ СА ТЪПИ - КАК ЩЕ РЕКЛАМИРАШ НЕЩО ЗА КОЕВТО НЕ ВЗИМАШ ПАРИ ?????????
Re: да се обеденят всички брокери - в организация и сами да си защитавамне правата
06-02-2010 - 14:42:18
Quote
hagren
да се обеденим , брокери които са коректни , в една организация с нестопанска цел , и сами да си защитаваме правата - от фирми които те наемат на работа на 30% и не ти и плащат после , да не говоря че има и такива смешници които искат ти да им плащаш по 200 лв че работиш в неговата фирма , др. пък перът пари и се опитват да диктуват нещата а са толкова некорктни че не ми се и споменава тяхното име, а и алчни - в переод на криза да се сърдят на 2% или на 50 % за наем и да искат 100% . ИМА И КОЛЕГИ КОИТО РЕКЛАМИРАТ ИМОТИ И ПИШАТ САМО ЗА ЧАСНИ ЛИЦА - ТОВА СЪЩО ГОВОРИ ИЛИ ЧЕ СА МНОГО АЛЧНИ ИЛИ ЧЕ СА ТЪПИ - КАК ЩЕ РЕКЛАМИРАШ НЕЩО ЗА КОЕВТО НЕ ВЗИМАШ ПАРИ ?????????

Две изречения, шест правописни грешки, за пунктуация да не говорим. Сигурно ще искаш и да си лидер на "организацията".
?
Re: да се обеденят всички брокери - в организация и сами да си защитавамне правата
06-02-2010 - 15:08:17
avatar
Аз предлагам да се създаде партия и когато сме парламентарно представена група (от поне 50 депутати), то тогава законите са наши. Ние ще колим и ние ще бесим. Дано да има финансово стабилни хора в България дотогава - да не командваме само пенсионери и малцинства.
И естествено създателя на тази тема ще бъде и Лидера на новата партия.
Ние му вярваме, днес се е регистрирал, първа тема и ето готов Лидер!
Напред другари, аз съм след вас.

Еврото идва към България.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-06 15:24 от ?.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход