Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некои наблюдения..............

Публикувано от Сашо 
Dido
Re: Некои наблюдения..............
02-02-2006 - 16:53:50
Някой хора искат с 20-30 годишни панелни гарсониери или ЕПК-та да стават милионери.Направо избиха рибата.Тези жалки коптори са купени навремето от техните дядовци за по 10-11 хил.лв.Сега за вече амортизирана сграда искат 25000 евро.Смях в залата.Не 900 , а 100 евро на квадрат не струват тези панелки.
Кой будала ще даде такива пари,като ново строителство може да се купи за 500 евро на кв.м?А всички знаем,че себестойността на новото е 250-300 евро на кв.
Аз панелка и без пари няма да взема.Всеки човек,който е що годе малко с ума си ще проумее,че това е най-губещата инвестиция.Всички панелки в Блгария са за тотален ремонт, който струва около 150 евро за кв.м.
Осъзнайте се хора.Не се оставяйте да ви лъжат.Просто отворете няколко фуги на панелката и ще се ужасите.
900 евро........ха ха ха

Re: Некои наблюдения..............
04-02-2006 - 16:55:38
zdr
Аз съм нов, нищо, че съм стар. Много се кефя на тези форуми! До сега само Ви четях.
Понеже Костадин отдавна е продал,а Сашо току що продаде - реших най-после и аз да се включа. Старата тема на нов глас. И аз продавам - жилище 75 кв.м. на Парчевич и Белчев, 3 - ти етаж Т Т Т. необзаведено, с хубава тераса,преход от вестибюл към стаите. Според Вас - каква цена мога да му взема? confused smiley
konstruktora
Re: Некои наблюдения..............
06-02-2006 - 15:15:37
А каква сграда?Панел,тухла,ЕПК?Коя година е строена?Има ли на първи ет.подобрения за магазини?Разбивани стени?Парно?Състояние на сградата?
Re: Некои наблюдения..............
06-02-2006 - 15:41:48
Доста панелки има на Парчевич и Белчев smiling smiley
Re: Некои наблюдения..............
07-02-2006 - 16:00:54
zdr
Сградата / както я описох "Т Т Т" / е тухлена,с ТеЦ и телефон - от началото на 30-те години, когато в БГ не е имало панелно и ЕПК строителство и 99,9% съм сигурен, че в района на Парчевич и Белчев няма такова строителство /панелно и ЕПК/.Няма разбиване на стени,но външния вид на кооперацията не е най- добрия / плаче за измазване /, а също така и входа и стените на стълбището. Жилището е с две входни врати /сложих и метални за обезопасяване/, светло,много топло, изложението на двете стаи е ЮГ,кухнята е голяма с вграден килер,в едната стая също има вграден гардероб. Към жилището има и голямо сутеренно мазе /с прозорец/.Към кооперацията има и едно малко магазинче, което е изградено на мястото на кофите за боклук - без да се нарушават или бутат стени или каквото и да е друго нещо. Наема от магазинчето се събира в касата на кооперацията за общи ремонти,вкл. и бъдещия ремонт на външния вид на сградата и стълбището. :!:
Re: Некои наблюдения..............
09-02-2006 - 07:17:15
Сашо goliam "лускозен ремон блиндирана врата" dobre che si prodal???

tezi neshta dosta me uchudvat. Koi ste ubiva chovek jiveesht v garsonera za kakvo mu e tazi blindirana vrata???
Abe zaradi dozi forum jena mi ste me ostavi
Inache Костадин e napalno prav po vsichki ?
Mislia che e mnogo uchen daje za tozi forum
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход