Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Некои наблюдения..............

Публикувано от Сашо 
Re: Joan
13-12-2005 - 18:12:28
Ами цифрата в статията си е на база оферти - то ясно си е казано в нея smiling smiley . Как така на теб ти стана интересно откъде е, като си е казано откъде е.

А ти щом знаеш колко точно струва, си ок., и щом е около 800 е/кв.м, защо чакаш някой да даде 900? И си готов да чакаш, а не я дадеш на човека, готов с парите на 795 Е? Занчи имаш някакви съмнения, че не е около 800 Е е/кв.м. Иначе защо ще рискуваш и тоя на 795 да се откаже ? :}

А за салатите - ами 'щото много хубави салати правя, или поне ти така мислеше, когато се подвизаваше под прозвището Знаещ :}
Re: Joan
13-12-2005 - 18:15:03
НЕ бе той държеше да се храниш здравословноsmiling smiley Затова те пращаше да правиш салати. Ама ти като се заинати- не та не ще дебелея и ще си набивам полуфабрикати пълни с хелестеролsmiling smiley
Petrov
Re: Некои наблюдения..............
14-12-2005 - 07:42:18
Reshil sym da prodavam edno zilishte ,koeto se namira v edna ot sgradite ,nominirana v kategoria "Zilishtna sgrada na 2005g".Cudq se dali da ne izcakam da mine konkursa,zashtoto ako speceli cenata moze da skoci.Sega imam kupuva4,koito me natiska da skluca sdelka dnes ili utre,posle si zaminaval.Trudno se namira kupuva4 da plati tolko visoka cena.Dali da riskuvam?
Panther'
Re: Некои наблюдения..............
14-12-2005 - 10:10:18
Лаком г.з, глава затрива.
4ovek
14-12-2005 - 10:10:36
Да се каже ,че съм беден е доста есктравагантно изказване !!!
Re: Joan
14-12-2005 - 10:14:36
???

А за салатите - ами 'щото много хубави салати правя, или поне ти така мислеше, когато се подвизаваше под прозвището Знаещ

???
Ти си продължаваш Знаещ та Знаещ,
а като някой друг дали съм ти писал ???

Тука във форума или ви гони параноя или не знам какво !!!
Re: Joan
14-12-2005 - 11:06:14
4ovek, я да си гледаш работата! smiling smiley Аз нямам никакъв проблем с килограмите, и ако искаш пък да знаеш, много обичам салати - особено печени чушки с оцет и чесън - това малко оф-топик, де.
Re: Joan
14-12-2005 - 11:16:23
Ами ако не си Знаещ, значи си му брат-близнак :} Толкова си еднакъв с неговите съждения и начин на изразяване, че няма как да не се набие в очи, и то не само на мен, както забелязваш.

А параноята няма нищо общо тука - тя е диагноза на психично заболяване, чиято основна характеристика е "необоснован страх от всичко". Пък мен нито от Знаещ, нито от теб ме е страх, и не съм заблеязала такъв страх и у другите форумци.

Писал си - твоят стил е уникален smiling smiley и не може да се сбърка, ама ме мързи да търся линкове. Не си струва усилието.
Re: 4ovek
14-12-2005 - 13:08:03
Ами спешно ти трябват 20000 евро толкова спешно, че вместо да теглиш кредит ще продаваш НИ. А аз не мога да нарека богат човек, който не може да намери спешно 20000 евро без да продава.
Petyr
Re: Некои наблюдения..............
14-12-2005 - 13:22:18
Без да продава какво? Акции, облигации, недвижимо имущество? За какво са ми 20к в банка?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход