Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
65.35 кв.м. двустаен панел в Надежда1 за 72000Е. Предварителния договор беше в понеделник на 28.07.2008.
Искате коментари, ето ви коментари!

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 00:20:40
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач и останалите от бранша да коментират,а не
> да се спотайват

Кое искаш да коментирам?winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Барбароне , така не е чесно - сега трябва да вземеш данните от поло и от драгула и да направиш модел...а не само на единия winking smiley
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 00:34:42
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Барбароне , така не е чесно - сега трябва да
> вземеш данните от поло и от драгула и да направиш
> модел...а не само на единия

Прав си, ама данните на драгула вече са взети пред вид от НСИ, нали той е брокер ?
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 00:39:33
avatar
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------
> gamper Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > България следва движението на цените в Европа
> със
> > 6-7 месеца закаснение.Във Великобритания за
> > момента спада на цените е 17% ,до края на
> годината
> > ще е около 30% спрямо ноември 2007.И това се
> усеща
> > всеки ден,даже и да не четеш новините,почти
> няма
> > работа по жилищни проекти,само по болници,
> училища
> > и магазини има работа .
> > В БГ от 1-2 месеца се говори за стагнация
> на
> > пазара на имоти,още 3-4 месеца и ще стане
> > интересно на пазара.
>
> Интересното запо4на...Ново строителство в Лозенец
> (Семинарията) Двустаен 60 квадрата (официално 67)
> 78000 евро...След 15 минути цената спадна на
> 73000 а след о6те 10 стигнахме на 65000 като
> кухнята е подарък...Явно са закъсали за6тото
> дойдоха двама да ме убеждават, и то днес
> Неделя...
> Амбицирал съм се, докато съм в София да напавя
> макс. брой огледи и "пазарлъци" за да видя
> действителната цена на която се правят
> сделките...
> ...Следва


Чакай само да те питам да видя дали ми е станало ясно...на предварителен договор си за 80 годишен апартамент, но ходиш по безмислени огледи без да имаш идея да купуваш? Я кажи докога си в София да знам :} ?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Ако приемем , че и на двамата учасници данните са врени , макар единият да е още в преговори може и да стигнем до някакво положение winking smiley , обаче ако броим едната сделка за вбъдеще....разчикранти ни се модела :}
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 00:51:55
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> > КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ,
> ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
>
> Аз на polo75 вярвам щото 1) ми е приятел; 2) не е
> брокер

Мерси Барба... smiling smiley
Това което си го бях набелязъл (ателието) го взимам след седмица. А за пове4е, просто нямам нужда (пък и средства)
Гледам да съ4етая полезно и приятно...ваканция и "изследване" на НИ реалност. (ограни4авам се с Лозенец, не от снобария, а просто това е квартала където съм отраснал) Предварително казвам 4е не го правя с цел "заяждане" с когото и да е...

ПС никой не е попълнил графата "Оби4ам да се заяждам" в раздела "Кой какъв е във форума" :] Вси4ки сме едни сериозни...и безпристрастни winking smiley
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 00:58:16
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> polo75 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > gamper Написал:
> >
> > > макс. брой огледи и "пазарлъци" за да видя
> > действителната цена на която се правят
> > сделките...
> > ...Следва
>
>
> Чакай само да те питам да видя дали ми е станало
> ясно...на предварителен договор си за 80 годишен
> апартамент, но ходиш по безмислени огледи без да
> имаш идея да купуваш? Я кажи докога си в София да
> знам ?
>
> Автоматичен подпис: Трима от всеки четири
> посетители на форума НЕ се занимават професионално
> с недвижими имоти. Ако търсите съвет за пазара на
> НИ в България попитайте този, който ви го дава
> дали работи на този пазар!

Продава4 ако за теб от 1950 до 2008 са 80 години...ясно 4е си много добре подготвен ...сигурно и с цените ти е така winking smiley
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 02:00:20
avatar
Така е по твоята сделка не съм се подготвил моля да бъда извинен...пардон 58 били :} е поне така казваш ти де, а той може да си е на 88smiling smiley))
Всъщност какво твърдиш, че си капарирал не ме вълнува, но гледам, че тактично ми убягваш някои въпроси като този: Ходиш ли по безмислени огледи без да
имаш идея да купуваш? Я ми кажи докога си в София да знам ?
Понеже не помня какво ми отговори онзи ден "на излизане от нотариуса" той ли ти направи предварителния договор или как точно станаwinking smiley?

"Гледам да съ4етая полезно и приятно...ваканция и "изследване" на НИ реалност."

Виж какво ти предлагам така и така ходейки по огледи без да имаш желание да си купиш нещо ще загубиш времето и на колегите и на собствениците тогава поне свърши нещо полезно като им връчиш една анкетна карта...защо продават, ще купуват ли друг имот след продажбата и т.н.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 02:28:02
avatar
[www.mediapool.bg]
Един от управителния съвет на Банк ъф Ингланд беше още по -песимистичен и даде цитираните в предния ми пост данни.
Пък за ОЛП-скоро няма да почне да пада,ЕЦБ не разрешава,въпреки,че ми се иска ,за да живне пазара. :cry:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход