Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Пунди тя народопсихологията добре, ама когато еврата изчезнат никакви психологии не могат да удържат фронта. Щото българина не може да харчи пари, които няма отде да вземе, колкото и да му се ще. Гювеча върви до едно време, после иде теслата.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 12:03:05
пунди Написал:
> Ако някой си отговори на въпроса как се роди
> кандидатстудентския бисер "всички искали да се
> освободят от турско робство-НО НЯМАЛО КОЙ ДА ХВАНЕ
> ПУШКАТА " - ще намери вярната посока , ...

Julius преди един месец третира много умно този въпрос.
Надявам се че не си е самоизтрил вече трактовката.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 12:32:44
Julius Написал:
> Кой въпрос?
> Изтрил съм 99% от писаниците си!

eye popping smiley Току що открих тази катастрофа за човечеството и imoti.net eye popping smiley
A ние те включихме в задължителната литература ... :cry:
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 12:54:45
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Та не разбрах въпроса, който съм коментирал?

относно емигранти, викащи "дайте да хванеТЕ пушката" и други подобни smiling smiley
Зенон и КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 13:21:11
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Ааа... даа - примера със Зенон мисля, че беше
> доста удачен!

Да smiling smiley Тръгнах да си припомням за Зенон [plus.maths.org] , и минавайки през:
- Ахил и костенурката;
- геометричната прогресия 10 + 1 + 0.1 + .... + 10(2-n) + ... ;
- дискретността и безкрайността на време и пространство;
- парадокса за неподвижната стрела
стигнах до теорията на отностиелността. Сигурен съм че
създателят на темата тук вижда как да се стигне от тук до отговора на
въпроса "КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-04 13:23 от barbaron.
пунди Написал:
> Всички еднакво НЯМАМЕ , не само учителите


В това въобще не съм съгласен - не може един плочкаджия да има по-голяма заплата от един професор...
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> > Всички еднакво НЯМАМЕ , не само учителите
>
>
> В това въобще не съм съгласен - не може един
> плочкаджия да има по-голяма заплата от един
> професор...


.........................................
ето,че започваш да идваш на "моя" spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
------
можеш ли да търсиш пазарна логика в държава,в която плочкаджия получава 250 лв на ден а професор - 450 лв на месец ????????
ако в една държава не работи основното правило,катализиращо прогес - какво може да се очаква ?????
я ми дефинирай това правило или бягай за 12 годишно отлежало
тази държава се управлява и се подчинява на едно и също правило а то е moody smiley: moody smiley: moody smiley:
-------
писал съм многократно,но де глави да четат,да разсъждават ???
ако на 98 % от людете още им бръмчи залпа на Аврора в главите-за какви пазарни правила говориш , ти от кои си ?
-------
чел ли си "Задочни репортажи за БГ" , а "Дневникът на един луд",знаеш ли кой е авторът,кога са написани,т.е. кога е стигнал авторът до тези изводи ???
жокер:в средата на 70-те
за това съм се кръстил Пундьо , щото ако си сложа нормален ник и започна да се приемам сериозно-трябва да заприличам на прототипите в тези книги

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-04 15:12 от пунди.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 15:09:04
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> > Всички еднакво НЯМАМЕ , не само учителите
>
>
> В това въобще не съм съгласен - не може един
> плочкаджия да има по-голяма заплата от един
> професор...

Може...професора кат няма как да се къпе кво да прай...а пло4каджията без знанията на професора, може да се напие след работа (понякога и по време)
Да не забравяме класиката "Ба6 майстора" smiling smiley
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 15:14:49
avatar
пунди Написал:
-------------------------------------------------------

> можеш ли да търсиш пазарна логика в държава,в
> която плочкаджия получава 250 лв на ден а професор
> - 450 лв на месец ????????
Много се опияняваш от количествата, душа! Нещо, дето може да се каже с две думи, ти излиза два листа..........
Я се поразрови по "белите държави" и виж кой професор в държавен университет получава голяма заплата? Няма такъв. Пък и плочкаджии на заплата, ако има някъде останали, сигурно са около минималната. Виж, "на частно" е друго- според търсенето. Защо мислиш, че на запад разните професори ходят да четат лекции извън основната си месторабота?
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
04-08-2008 - 15:26:25
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> polo75,
> И аз не подлагам на съмнение думите ти. И май не
> съм прочел всичката информация за твоята покупка,
> защото коментирахте, че е писано по въпроса и в
> други теми. Може да има още детайли, които да
> обясняват тази цена - етаж, асансьор /най-вероятно
> няма/, скосявания, каква част от площта е с
> височина над 1,5 метра.
>
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома
Накратко: (да не пълним форума) 4етаж последен - (бях писал 5, броейки партера за 1ви) Склупторно ателие с две стай, средна висо4ина 2,60 скосено до 2м (само в един килер е 1,70 високо) За ремонт без асансьор. Има отделени баня (стара 4угунена вана) и тоалетна. Много е светло, капандурите са за смяна. Нот акт 73,5 м реални 69-70 (мерих ги ли4но може и да съм сбъркал с малко) Покрива е добър а съкооператорите на преклонна възраст... smiling smiley
Вси4ки сме се запътили натам :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход