Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
31-07-2008 - 00:22:12
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия:Знаеш ли кое е важното за да прогресира
> БГ:
> Ниски цени на стоките от първа необходимост+евтино
> спане-Това му е неоходимо на един работник,за да
> действа максимално!Незнам дали ме разбираш?
> За инвестиции не ми говори,щото западните фирми
> опитват-това им е работата!
>


Знам, разбира се! Но, засега не ни се получава- малки са ни заплатите в сравнение с тези в "белите" страни.
И въпреки че, не ти се вярва, в последните години нещата се променят. Хората получават повече- колко, всеки знае за себе си. Затова и статистиката е никаква- няма реални данни.
За инвестициите- хубаво е да опитват западните фирми. В цял свят така става. В САЩ всяка 8-а фирма е чужда........
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> вазовия мунчо Написал:
> > някакъв от масата беше писал (не съм сигурен
> че го
> > разбира , но.....)
> > това че ТИ не чуваш музиката, НЕ означава
> че
> > танцуващият е луд
>
> Как ще го разбира - той е хабилитиран глупак.
>
> > гледам,че всички умнеете ,преповтаряйки
> написаното
> > в пресата,но никой НЕ казва , какво ще се
> продава
> > от тук нататък ????
>
> Всички сме онемяли и чакаме мъдростта да прокапе
> от твоите уста.
---------------------------------------------------------------------------
едното от двете "прилагателни" е дълбоко съмнително , в смисъл реалното съдържание,с което е изпълнено
колкото до задължителните въпроси,които следват:
-що ми трябва на баир лозе ????
-ако много знам-що не ПРОДАВАМ акъл а подарявам ???
-не съм ли влюбен прекалено силно в пъпа си ???
--------------
те са за "НЕхабилитирани" но разсъждаващи люде
--------
и понеже наближава времето,в което ще се броят пилците-не виждам да сте си определили "Голгота" , демек мястото,на което ще положите умни глави за корекция до шията или произнасяне на сакралните"от нас нищо не става,каквито сме заминали-такива се връщаме"
нооооо,за това трябва разум-само с ум не става
котка по гръб пада ли ?

spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
31-07-2008 - 10:15:31
вазовия мунчо Написал:
> -не съм ли влюбен прекалено силно в пъпа си ???

Да, крайно време беше да си зададеш този въпрос.
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> вазовия мунчо Написал:
> > -не съм ли влюбен прекалено силно в пъпа си
> ???
>
> Да, крайно време беше да си зададеш този въпрос.
................................................................................................
и понеже трабваше да се "досетиш" а ти не си такъв-прекъсвам монолога с теб-не съм "достоен"

spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-31 11:10 от вазовия мунчо.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
31-07-2008 - 11:13:46
камелия Написал:
-----------------------------------------------------

> Напротив, всеки определя къде му е кеф да бъде.
> След 1990г. никой никого не е спирал. Кеф ти тук,
> кеф ти- там.
> За удоволствието там- и аз имам съмнения, но всеки
> от пишещите тук, ме опровергава. Непрекъснато ми
> демонстрират, че е огромно.
> И се опитват да ме убедят, че съм загубена, щом не
> съм се изнесла..... 1) За удоволствието (там за теб - тук за други) ,за да не се съмняваш ,по-добре е да го изпиташ(все едно да коментираш вкусът на плод ,който не си вкусила и трудно произнасяш името му). 2) Никой нищо не иска да ти демонстрира , причината е ,че никой,освен теб самата , не те възприема на сериозно( съжалявам ,но все някой трябваше да се престраши да ти го каже ,с риск да бъде обявен за "задръстен" и пр.) 3) Според мен грешката на тези "задръстеняци","били си камшика " в "белите " страни на "чисто и уредено" е че се опитват да споделят или представят нещата от по-различна гледна точка (мнозинството отдавна не го правят ,ами си гледат спокойствието в "новата си родина", но има и няколко изключения-това са "миячите и пицарите " пишещи тук ...,но и те ще намалеят ,както е тръгнало...4)Относно убеждаването ти ,дали е било по-добре да се "изнесеш" или не - това по всяка вероятност е бил въпросът ,който си си го задавала през последните 19 години и по принципа на самовнушението си си отговаряла ,нещо като"Аз съм добре и ставам все по-добре" и т.н. 5)На края бих искал да опиша твоят случай-той е познат на психиатрите от стотици години ,един вид патология (зная ,че не обичаш чуждите езици ,но така ще те стимулирам да отвориш речника и уползотвориш с нещо полезно свободното си време в "офиса" winking smiley ) "FACTITIOUS DISORDER"=The people,who have it,feel unworthy of recognition ,so they make up stuff to get attention.They know,they,re doing this,but the attention feels so good ,that they can,t stop lying. :ami: П.П. Срив на имотите няма да има !Купувайте смело! smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-01 03:46 от @anas.
Абе хора повечето от вас като разсъждават на дадена тема изключват някои факти и изводите са малко нереални. Казвам това защото след като вчера (АВГУСТ месец) ми отне час и половина за изминаването на разстояние от A до B в София, а по пътя почти на всеки ъгъл имаше полудовършена 6-10 етажна постройка.. видях че има два варианта:
а) не се продават апартаментите
б) продават се и се заселват
трети вариант струва ми се няма.
Та и в двата варианта положението води до не особено приятни последствия, а на мен определено изборът за парцел между Малинова долина или Княжево започва да се разширява и към територии извън България..
При положение, че тук всеки гледа единственото собствената си изгода, а не разсъждава и дадено действие какво води след себе си, дали утре, след месец или няколко години, положението тотално ще се осере по всички показатели.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
02-08-2008 - 16:28:42
avatar
Атанасчо, за разлика от теб и другите "пицари", не се взимам насериозно. Затова и акъл не ви давам, а само описвам нещата тук. По даването на акъли сте вие. И по мнения за неща, от които и понятие нямате- също.
За твое сведение, живяла съм във Франция 5г.- напълно достатъчно време, за да добия представа от много неща. Но, без претенции да познавам живота там сега- тъй като отчитам, че навякъде и всичко се променя.
А дали е лесно, или трудно навън- разберете се помежду си. Мен не ме засяга и "ценни" препоръки как да живеете, и какво да правите, не давам.

пп Тъй като, явно, не можеш да задържаш прочетена информация, ще ти напиша и тук:
Никога и никъде не съм казвала, че цените няма да паднат, защото подобно твърдение е тъпо- нищо не може да се движи само в една посока. И никого не съм съветвала да купува, за да не се мине.
@анас - безмислено е. Ако опиташ да спориш с радиото ще имаш по-голям успех winking smiley
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> gorje Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Тука ти е основната грешка!
> >
> > Никoй не решава да напусне собствената си
> държава
> > -ей така за кеф! И не мисли че е голямо
> > удоволствие!
> > Смятай поне три години на вятъра!
>
> Напротив, всеки определя къде му е кеф да бъде.
> След 1990г. никой никого не е спирал. Кеф ти тук,
> кеф ти- там.
> За удоволствието там- и аз имам съмнения, но всеки
> от пишещите тук, ме опровергава. Непрекъснато ми
> демонстрират, че е огромно.
> И се опитват да ме убедят, че съм загубена, щом не
> съм се изнесла......
>
>



Каде отиваш мимеее, нали като се изнесеш навън ще умреш от глад или ще се молиш да миеш чинии, защото там комунциганските номера не вървят.
Седи грей се тука и се радвай на есенното слънце на упадъка на болния си манталитет.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
03-08-2008 - 15:17:13
avatar
Huba-Buba Написал:

> Каде отиваш мимеее, нали като се изнесеш навън ще
> умреш от глад или ще се молиш да миеш чинии,
> защото там комунциганските номера не вървят.
> Седи грей се тука и се радвай на есенното слънце
> на упадъка на болния си манталитет.
>

Не се ври в шамарите, дъвко, а се опитай малко от малко да схванеш за какво иде реч, че ставаш смешен!
И чинии да миеш навън, ако го правиш качествено, пак ще оживееш. Примери много.
Но такива ревльовци като теб, дето все нещо им пречи, цял живот висят на вратовете на близките си и олайват месечината....... :} :} :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход