Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????

Публикувано от пунди 
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------

> Ако търсите съвет за пазара на
> НИ в България попитайте този, който ви го дава
> дали работи на този пазар!

Също и какъв личен интерес има и дали изобщо му пука Вие кога ще купите - при нормални цени или при надути до пръсване. Посредниците ги интересува само да купите - навсяка цена.


Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 13:34:56
avatar
пегъзи музовски Написал:
-------------------------------------------------------

> Приятелю,
> спрял ти е часовника преди 64 год - тогава
> българинът спря да мисли и се превърна в
> последовател (каквото му кажат-това прави , в т.ч.
> купува когато Муууууу кажат и продава когато Мууу
> кажат) , сещаш ли се-логика у българина ЙОК !!!

Хи,хи! Пегъзчо, мама, забравили ли, че и ти си българче? Генът, Пегъзчо, няма как да изтриеш......... winking smiley

:} :} :} :} :} :}
даи определение за нормални и надути цени
и напиши с какво се занимаваш , за да знаем ние четящите дали да вземем под внимание професионално мнение благодаря smiling smiley
dival, първо ще кажа, че си имам всякакви имоти - два апартамента, два офиса (в офис сграда), гараж и това е без имотите които някой ден (дано е далеч) ще получа като наследство. Казвам го, защото ми омръзна песента - не сте си купили навреме и сега ви е яд. Нормални цени е много ясно какво е - да купиш жилище ( поне 100м2 с довършителни работи) за 10-12 средни годишни заплати. В целия европейски съюз нивата са по-ниски - 6-8год. Най зле били в Полша - 10г и в Испания - 12г. и то преди да имат спад на цените.
никога не съм казвал-за времето и покупките , а и въпросът ми не беше с цел заяждане , а наистина бих искал да има определение за нормална и надута цена
скромен съвет - не разказваи по форумите какво си имаш жив и здрав
и аз съм се обезпечил...както и да е
10-12 годишни средни заплати -супер, само че никои в бг не знае колко е средната заплата а само предполага -няма данни -отдавна казах това и от тук вече цялата математика отива на маината си..... smiling smiley
Вероятно има впредвид 12 негови годишни заплати smiling smiley . При тоя критерий няма шикалкавене smiling smiley
Quote

спрял ти е часовника преди 64 год - тогава българинът спря да мисли и се превърна в последовател (каквото му кажат-това прави , в т.ч. купува когато Муууууу кажат и продава когато Мууу кажат) , сещаш ли се-логика у българина ЙОК !!!

Я, андрешко да каже нещо смислено. Евала.
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:спрял ти е часовника преди 64 год - тогава
> българинът спря да мисли и се превърна в
> последовател (каквото му кажат-това прави , в т.ч.
> купува когато Муууууу кажат и продава когато Мууу
> кажат) , сещаш ли се-логика у българина ЙОК !!!
>
> Я, андрешко да каже нещо смислено. Евала.
>----------------------------------------------------------
ще отидеш за консулт при психолог , но ИСТИНСКИ ,т.е. на свободна практика,да ти пообясни нЕкой съображения !
в БГ икономическите закони са на трето място- приоритетна е масовата психология на БГееца а тя на а за завиждане !

някакъв от масата беше писал (не съм сигурен че го разбира , но.....)

това че ТИ не чуваш музиката, НЕ означава че танцуващият е луд
.................
гледам,че всички умнеете ,преповтаряйки написаното в пресата,но никой НЕ казва , какво ще се продава от тук нататък ????
Или пак по нашенски-като го напишат , пак ще папагалствате ! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Ох, виж сега. От икон. закони българина няма да се спаси. Може да има временни вариации, но крайния резултат промития мозък ще го поеме. А той едва ли ще е особено красив този резултат. Или с 2 думи българина, както я е подкарал ще си докара на главата невъобразимата мизерия. Може после да си мисли, да е горд и така нататък, давайки всички признаци на промит мозък, но мизерията ще си е съвсем реална. А относно какво ще се продава - за мене близките 1-2 години зор ще се продава нещо, поне докато политическата система не поеме някакви ясни курсове. Ако продължаваме все в тоя дух ще изпаднем в шеста глуха и съвсем нищо няма да се продава, а ще влезе във ход някой от сценарийте на Куку или Асен. Може една растърсваща криза да дойде отрезвително на промития мозък. А може би не, ще видим.
Re: КАКВО ТОЧНО ЩЕ ИМ СЕ СРИВА НА ИМОТИТЕ - ИЛИ още за мечтите на бедните и бляновете на закъснелите ????
30-07-2008 - 18:52:40
avatar
Solaroid Написал:
-------------------------------------------------------
> Ох, виж сега. От икон. закони българина няма да се
> спаси. Може да има временни вариации, но крайния
> резултат промития мозък ще го поеме. А той едва ли
> ще е особено красив този резултат. Или с 2 думи
> българина, както я е подкарал ще си докара на
> главата невъобразимата мизерия.

Сега остава да кажеш, къде го виждаш тоя българин с промития мозък? Колко хора тук или около теб, в реала, са се похвалили, че ще инвестират в имоти ей сега? Че са готови да купуват на всяка цена и повишението на лихвите не ги интересува? confused smiley


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход