Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
13-01-2008 - 19:55:45
Яворе,е-маила ми го имат Камелия и Калоянчев.
вземи го от тях
Re: Na kade s 20000Evro
21-01-2008 - 22:47:55
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: December 11, 2007 10:00PM


Здравей те,
Явно,че Краха,Балона,Кризата на Ни ,вече се развива.
Мнението на специалистите е ,че и на Борсата се очакват голями сътресения,така че на къде???

Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: December 18, 2007 10:54PM


Крахът на световната икономика е неизбежен, САЩ вървят към рецесия
[dnevnik.bg]


Все ми се струва,че темата ,тепърва ще е актуална,
НА КЪДЕ бихте инвестирали през 2008???

Такъв въпрос имах преди повече от месец и ми се струва ,че става все по-наболял.
Защо по дяволите не опитаме да потърсим изход от ситоацията а само се караме за глупости.Някои чувал ли е случайно,че обединението прави силата?
А като го знаете ,опитвате ли?
Скоро и да се опитваме, ще е късно и много от вас го знаят!
Или сте решили да се спасявате по единично в индиянска нишка?
Римляните са знаели не само как да строят,но и как да владеят!(разделяй и владей)
Но,не искате да сте завладяни,нали?
Е,и накъде???
Re: Na kade s 20000Evro
21-01-2008 - 23:55:02
Важно е да знаем:
- от къде тръгна кризата;
- какво представлява криза на ликвидност;
- дали изхождайки цикъла на Кондратиев трябва да заложим на реални активи;
- златото до колко е реален актив, като се има предвид, че доста валути нямат златно покритие;
- дали няма да има война, която да ни отклони от кризата;
- дали няма да може да накараме хората да работят повече за по-малко пари, като произвеждания продукт ще има по-висока стойност в бъдеще;
- smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Na kade s 20000Evro
22-01-2008 - 00:30:15
Така както гледам какво става навсякаде,наи добре е за момента да си траеШ и да не инвестираШ никаде.Ще му доиде времето,а до тогава пии си спокоино ракииката winking smiley
Re: Na kade s 20000Evro
22-01-2008 - 00:42:51
Gi Ou eL Di-Яворе, аз мисля че отговора е ясен.
Re: Na kade s 20000Evro
24-01-2008 - 20:40:08
Изпратено от: Don Balon (IP съхранено)
Дата: January 22, 2008 12:42AM


Gi Ou eL Di-Яворе, аз мисля че отговора е ясен.

За сега само на теб,не можах да го преведа това съкращение,Помагаи те!

Все повече внимание се обърща на златото (и други ценни метали) като зона на безопасност, но и там има нож с две остриета – хубавото е, че е бързо ликводно, но лошто е , че можеш да пропуснеш момента!

Partzalev,гледам,че си ми навлезнал в водите или аз в твоите.Я си покажи разрешителното и разкажи нещо повече за предметите с 2 остриета!


Златото ще скочи, ако някой баламурник си мисли че инфлацията ще му опрости вноските по заемите в евро и някой ще му индексира заплатата в евро (щото тези дето печатат парите естествено ще раздават с чували по ъглите) го съветвам да отиде на лекар.

Kuku,ти не си така раздвоен,като Partzalev ама драсни няколко изречения ,защо?

Petyr и за война много се пише,но ....
Re: Na kade s 20000Evro
24-01-2008 - 22:55:15
Властта крие пари под полата на жената

[www.standartnews.com]

А вия къде инвестирах те???
Re: Na kade s 20000Evro
24-01-2008 - 22:59:27
Здарвейте,отдавна следя форума и се надявам,че съм постъпил добре,като съм се вслушал в съветите тук,особено на асен1975 за които искренно му благодаря .Естествено има и препоръки противоположни на неговите,но всеки сам решава,кое е достоверно и кое не и сам носи отговорността за взетото решение.Отказах се да купувам имот за инвестиция,въпраки че нямах нужда от кредит,а разполагам със собствени средства.Но и за мен остава въпроса на Явор "на къде с 20000Е" и малко повече.,какъв е риска,когато са на депозит в банка, имайки на предвит вашите прогнози за голяма криза в БГ,която може да доведе до фалит на банки и падане на борда?Нима в наше време най-сигурното място е Бурканбанк??? confused smiley
Re: Na kade s 20000Evro
25-01-2008 - 00:02:37
Amam,според мен си постъпил правилно. Аз също преди 3-4 м мислех за НИ,но от тогава много вода и инфо изтече.В този форум има много образовани хора от които можах да науча много.Надявам се скоро да намериш това ,което търсиш.Успех.
Re: Na kade s 20000Evro
25-01-2008 - 12:31:02
amam
Вярвай в лева и банките - депозирай 1/3 в EUR и 2/3 в BGN, поне за 15 месеца!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход