Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Na kade s 20000Evro

Публикувано от javor 
Re: Na kade s 20000Evro
08-01-2008 - 13:24:07
С нотка на истина която ще се случи в близко бъдеще winking smiley

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.










Re: Na kade s 20000Evro
08-01-2008 - 14:12:54
Don Balon Написал:
-------------------------------------------------------
> Компас, това с нотка на злоба ли го казваш или
> така ми се струва

Компас, винаги изпитва злоба, той е постигнал мечтата си, от Враца да се премести в София, и насочва безкрайно количество злоба към всеки който е избягал от прекрасната столица. smiling smiley

И да не забравим, според него България е с по-силна икономика от Великобритания. А за САЩ няма да говорим, за него това не е държава, а някакво африканско село.

Не се шегувам! Наистина компас твърди горенаписаното. Предполагам за психическото му състояние е допринесло неуспехът му в Германия, където той е прекарал година без да успее да се реализира.

Сегашната му мечта е, да купи втори апартамент в София, който да дава под наем на емигриралите българи. :} А и да не забравим, че той си мисли че е много ценен кадър, въпреки че пише "кОпува" и "убразование", като дори на себеси не си признава, че е уреден с връзки на лека длъжност, във фирма занимаваща се с пране на $$$ smiling smiley
Re: Na kade s 20000Evro
08-01-2008 - 14:41:40
Никога не съм искал да се реализирам другаде освен в БЪЛГАРИЯ казах че съм живял при майка ми в Германия една година но никога не съм пожелавал да работя там или където и да е на друго място по света .

Сегашната ми мечта е да купувам апартаменти и да ги ПРОДАВАМ на изгнаниците който са емигрирали и един ден ще се завърнат тук за да заживеят щастливи като бели хора в БЪЛГАРИЯ.

Всички ти казват да събираш багажа и да тръгваш вече за твоята прекрасна англия а ти все не сега аре другата година аре по нататък еееееее ЩЕ ХОДИШ ЛИ ИЛИ САМО НИ ЗАЛЪГВАШ АРЕ ОТИВАЙ ЧЕ СЕГА Е МОМЕНТА ДА СЕ РЕАЛИЗИРАШ ЩЕ СТАНЕ КЪСНО И ЩЕ ИЗПУСНЕШ МОМЕНТА КАКТО ГО ИЗПУСНА ТУК И СИ ОСТАНА БАСТУН НЕРЕАЛИЗИРАН И САМО ПЛЮВАЩ БЪЛГАРИЯ.


Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-08 14:47 от kompas.
Re: Na kade s 20000Evro
09-01-2008 - 00:01:52
Никога не съм искал да се реализирам другаде освен в БЪЛГАРИЯ

Никога няма и да го поискаш,защото знаеш,че неможеш да го постигнеш!!!

казах че съм живял при майка ми в Германия една година но никога не съм пожелавал да работя там или където и да е на друго място по света .

Ако не е била майка ти,надали друг би те издържал 1година а относно работа,то е повече от ясно.

Сегашната ми мечта е да купувам апартаменти и да ги ПРОДАВАМ на изгнаниците който са емигрирали и един ден ще се завърнат тук за да заживеят щастливи като бели хора в БЪЛГАРИЯ.


От теб,явно и чеп за зеле не става и да си мечтаеш за нещо повече,от това да вкиснеш е доста нереално!!!

Всички ти казват да събираш багажа и да тръгваш вече за твоята прекрасна англия

Не му казваме,какво да прави а го подкрепяме в решенията му!!!-На такива хора като него ще е смешно да МУ КАЗВАШ какво да прави.

ЩЕ ХОДИШ ЛИ ИЛИ САМО НИ ЗАЛЪГВАШ АРЕ ОТИВАЙ ЧЕ СЕГА Е МОМЕНТА ДА СЕ РЕАЛИЗИРАШ ЩЕ СТАНЕ КЪСНО И ЩЕ ИЗПУСНЕШ МОМЕНТА КАКТО ГО ИЗПУСНА ТУК И СИ ОСТАНА БАСТУН НЕРЕАЛИЗИРАН И САМО ПЛЮВАЩ БЪЛГАРИЯ.


Сигорно ще отиде и реализира,без да се самозалъгва ,като теб.

Kompase ,внимавай да не ти се спука жлъчката!

na
Re: Na kade s 20000Evro
09-01-2008 - 01:15:19
Re: Na kade s 20000Evro
09-01-2008 - 02:30:16
Странно защо но винаги споровете накрая се завъртат около това как на запад, разбираш ли, българина единствено за миене на чинии става. Като развалена грамофонна плоча. Това е толкова нелепо и повърхностно , колкото и да се твърди че от Искъро по длибоко нема.... Не мислите ли че е време да си поотворите очите и да видите че повтарянето на едни и същи мантри с нищо не ви помагат?

Re: Na kade s 20000Evro
09-01-2008 - 03:39:36
Компас, или по-скоро Ветропоказател. Ама хич не ми пука какво ставало или щяло да става с имотите в БГ(знаеш защо). И все пак, моето мнение е че срив едва ли ще има, но корекции ще има и тя ще е по-скоро надолу. Всяко едно покачване на цените на НИ, само ще забива страната ни все по-дълбоко в списъка на страните от третия свят. Ако мислиш да купуваш с цел препродажба-закъснял си, ако ти трябва за лична нужда, имаш 2 избора:
1. Ако не си на зор, изчакай.
2.Ако си без покрив, нямаш избор-купувай!
Ако ме послушаш ще спечелиш пич и ще трябва да почерпиш, а подписа ти е толкоз глупав че няма повече на къде. spinning smiley sticking its tongue out :}
Re: Na kade s 20000Evro
10-01-2008 - 16:49:38
[www.ipo.bg]

Спокойно пич когато трябваше купувах не ме мисли мен сега мога да чакам с години докато се приберат яворчо и na за да си получат имотите от мен на цени който им подхождат .

яворчо казах ти приятелю че получавам повече от добра заплата за БЪЛГАРИЯ имам си добра работа имам си семейство детенце жилище което цялото семейство харесва обзавели сме си го както ние си искаме ,ходим си на почивка всеки път когато има 2-3 дни почивни когато са повече ходим и на почивка в чужбина отпуските си ги прекарваме където решим и цялото семейство е ЩАСТЛИВО .
Ето това съм искал да имам работа която да ми доставя удоволствие в същото време да е платена и да не мисля откъде да взема пари за образованието на детето ми.Другото което постигнах е това че съумях навреме да вложа парички в НИ в БЪЛГАРИЯ и сега квото и да си пишете за "крах","срив","смърт""ужас" на пазара АЗ ВИ ЧАКАМ ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДА СЕ ПРИБИРАТЕ КЪМ БЪЛГАРИЯ ЗА ДА ЗАЖИВЕЕТЕ И ВИЕ НАЙ-СЕТНЕ ЩАСТЛИВО .ОПРЕДЕЛЕНО ДОСТАТЪЧНО МИЗЕРУВАХТЕ ВЕЧЕ Е ВРЕМЕ ДА СИ ИДВАТЕ.

icopop това си е така квото и да си говорим никога няма един емигрант от БЪЛГАРИЯ да бъде равен с един англичанин винаги ще работи мръсната и черната работа в англия и никога няма да е щастлив .
Бил съм там видял съм как живеят емигрантите по широкия свят имам и приятели който са на запад но никога не хвалят а даже хулят страните в който са и определено по скоро МЕЧТАЯТ да се завърнат тук в БЪЛГАРИЯ.



"През миналата година България постави световен рекорд по скок на цените на недвижимите имоти. Според агенцията „Глоубъл пропърти гайд”, която следи тенденциите в 42 държави, през 2007 стойността на българските жилища се е повишила с над 30 на сто. Страната е изпреварила престижни места, като китайския град Шанхай, който се нарежда на второ място в класацията. Трети е Сингапур, следван от Естония и Литва."



"За разлика от другите пазари, които разчитаха основно на инвеститори от Великобритания и Щатите българският пазар, общо взето, е добре познат на инвеститори от Русия, Полша, Унгария, Чехия. Държави, които бяха в бившия социалистически блок. Българският пазар нямаше да види такива повишения на цените през 2007 година, ако разчиташе само на британския пазар, който в момента е много сериозно засегнат от събитията в САЩ."


Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 16:52 от kompas.
Re: Na kade s 20000Evro
10-01-2008 - 17:01:17
Компасе , твойте приятели ' що стоят там , а не се връщат тук , щом за това мечтят
Re: Na kade s 20000Evro
10-01-2008 - 17:25:24
Те са като ПЕШКО все тръгват ама все нещо им пречи :} :}
но определено ще си дойдат виждам как усещат че тук нещата потръгват и започва плануваното завръщане да заживеят малко щастливо и те най накрая.
Аз ги подкрепям изцяло защото ми е жал за тях. :cry:

В момента тук има недостиг на квалифицирана работна ръка и все повече започва да се усеща с техните образования работа винаги ще си намерят и то много добре платена .

АБЕ МАЛКО Е ОСТАНАЛО И САМИ ЩЕ СЕ УБЕДИТЕ КАК ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СЕ ПРИБИРАТ МНОГО ЕМИГРАНТИ .В МОМЕНТА ТУК ПОЧВАТА Е ДОБРА ЗА РЕАЛИЗИРАНЕ И усъвършенстване .

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.














Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 17:33 от kompas.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход