Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените след НОВА ГОДИНА

Публикувано от 302 
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
18-12-2006 - 18:47:44
това го писа сина - кога успя smiling smiley
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
18-12-2006 - 19:07:18
Седем евро тук, седем евро там...
Освен това вдигането на каквато и да е цена 20-30 пъти не може да не предизвика ответна реакция.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
18-12-2006 - 19:18:19
Става въпрос не за отношение към приятели и родниниsmiling smiley Ставав въпрос за това дали дали да позволяваш да те тъпчат или не. За този избор ти говоря. А за да не те тъпчат ти трябва сила, а не образование. И за да бъда по-конкретен , отношението ми към образованието е аристократично - чета, не защото ще спечеля, а защото искам да знамsmiling smiley
Начев, съжалявам ако ти звуча цинично, но такъв е животът - важат законите на джунглата. За твое успокоение ще те насочма натам, че това не само у нас е така. Виж какво ще стане с отношенията Русия - ЕС и как руснаците ще мародерстват, защото "умните" европейци са се оставили да са зависими от руските доставки на природен газ.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
19-12-2006 - 10:56:22
Ами, честито, Филматопло,
Вярно е, че сподели, пък аз (понеже много обичам Перла) те питах, защо там имаше толкова много предложения за продажба и постоянно присъствие с карета във вестниците. Продажбите ли не вървяха и каква е причината ?
Ама, ти май не ми отговори .
Да разбирам ли, че всичко там е вече продадено?
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
19-12-2006 - 10:59:41
4овек, сори,
Не съм се изразил ясно ! Питам те директно:
Ти какъв модел на поведение ще "избереш" и/или внушиш на твоите деца ?

Ясно е, че моето и твоето отношение към близки, приятели, роднини не може да основано на силата.
Re: Дайте да изчакаме заветната дата и ще станат ясни нещата!
19-12-2006 - 11:32:04
Напълно съм съгласен с теб.Аз търся имот за строителство и следя пазара от март тази година.Просто след прочутата дата 1 януари предлагането ще е двойно поне а повечето строители ще са се снабдили с имоти и няма да имат стройтелна възможност за нови парцели.Така че определено цените ще се задържат ако не и да спаднат на по лошите терени(ще станат непродаваеми).А и нали се сещате че качването на парцела води до качване на апартаментите-не вярвам.Ще поживеем и ще видим. smiling smiley
Re: Дайте да изчакаме заветната дата и ще станат ясни нещата!
19-12-2006 - 11:39:17
това че вече не са останали незастроени парцели и няма да може да се строи така активно не противоречи ли на идеята ти за падането на цените?
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
19-12-2006 - 12:08:39
Има достатъчно терени за строителство просто не са изкарани на пазара.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
19-12-2006 - 12:34:23
Ако видите нещо построено това значи , че на 80-90 % е продадено . Поне хората които познавам от предприемачите било местни ,било софиянци - не строят със собствени пари .Започват да продават на зелено и доста бързо набират клиенти и капитал , разбирасе без ядове и трудности не може . Може и да има нещо непродадено в по големите сгради по пътя за Перла , но там и аз не бих купил - едно е да сте 5 собственика друго 200 .
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
19-12-2006 - 15:14:00
Ами който не ги е изкарал досега, защо си мислиш, че ще ги изкара на ниски цени в бъдеще. Аз лично мисля, че много от терените още десетилетия няма да се изтъргуват. сега не ги продават, защото след 01.01.2007г. ще им се вдигнат цените, след това няма да ги продадат, защото ще се изплашат, че през 2008г. цените ще са още по-високи и така нататък....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход