Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените след НОВА ГОДИНА

Публикувано от 302 
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
24-12-2006 - 18:02:30
StefanB,
Визирах Хампарцумян в другото му качество, ама тои от вълчата си кожа не може да излезе.
Иначе би трябвало да го е грижа и за здравето на системата smiling smiley

А тя системата се крепи в последна сметка на кредитора от "последна инстанция " / домакинствата.

Прав си, че малкият човек ще си плаща и ще му е много, много трудно !
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
24-12-2006 - 18:07:54
Joan,
Права си!
Шегувах се, че си "недоволна" когато отказвам коментар.
За някои хора се задават проблеми! Съжалявам, но не виждам как да се избегне!
Хайде да празнуваме! Празник е.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
25-12-2006 - 14:17:11
Нагоре и то не само жилища, Причината за предната супер инфлация се казваше Жан Виденов, сега се казва Европа !!! Не ви ли прави впечатление цените през преди 3-4 месеца и сега, кой не вижда разликата между 15-20 процента вече. А след Нова година ?????/
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
26-12-2006 - 14:05:59
От коментарите виждам, че на някои хора много им се иска цените да растат, ама Europa не виждам как ще ги вдигне над сегашните безумни нива. В района, където живея, от 3-4 месеца има 7-8 напълно завършени нови блока и познайте кой живее там - ами никой, и като им гледам офертите продава май така ще си останат празни. А още 20-30 парчета наблизо са в различни фази на строеж и скоро и те ще бъдат готови. И тогава ще стане интересно.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
27-12-2006 - 10:40:33
Ти си чакай да паднат ценитеsmiling smiley
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
27-12-2006 - 11:38:24
Характерно за държавите от ЕС е множеството паразитиsmiling smiley По-скоро ще се увеличат паразитите под различни форми.
Ако досега някой си е копал на нивата, сега ще трябва да плаща на някой, който да му предпише как точно да копае, докладът ще трябва да се завери от някой лицензиран от държавата (или от ЕС), която пък ще назначи и чиновник, който ще следи дали не се извършват нарушения в лицензионния режим по докладите за копаенетоsmiling smiley Нещо такова се готви, а обещанията са , че този дето копае ще може да докара по-високи доходи на всички по веригата, защото ще почне да копае като багер smiling smiley
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
27-12-2006 - 12:07:40
при обедняващ купувач и при повишено предлагане , как мислиш ,какво ще става с цените ?

ха,ха,ха

Re: Цените след НОВА ГОДИНА
27-12-2006 - 13:09:21
Знаещ, мъчно ми е , че не можеш да успееш материално в живота и обедняваш, ама не мога да ти помогна. Като не можеш да си позволиш да си купиш жилище ще живееш под наем.
4ovek
28-12-2006 - 17:17:51
Ти мен не ме мисли, отдавна съм ОК !

Дано и ти след време да ме догониш !

Ако не се сещаш говоря за общия случай не за частни такива !




Re: 4ovek
28-12-2006 - 17:20:03
Аааа значи се движиш в среда на неуспели хора. Ясно. И как така не те мразят - ти богат , всички около теб неуспели, бедни, гладни, мрънкащи...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход