Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените след НОВА ГОДИНА

Публикувано от 302 
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 12:26:08
България е много красива страна.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 12:32:03
global Написал:
-------------------------------------------------------

> Боро, прав си. Наистина съм прибързана, и
> неудовлетворена. За изнервена , не си прав. И
> какво от това?
Ами отразява се в постовете, изказванията звучат като от "последна инстанция", тезата ства неясна и не на последно място води до излишни пререкания извън темата.


Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 12:38:41
Boro Написал:
-------------------------------------------------------
> global Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > Боро, прав си. Наистина съм прибързана, и
> > неудовлетворена. За изнервена , не си прав.
> И
> > какво от това?
> Ами отразява се в постовете, изказванията звучат
> като от "последна инстанция", тезата ства неясна и
> не на последно място води до излишни пререкания
> извън темата.
>
> Ако е така, какво трябва да направя?
>


Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 13:07:22
global Написал:
> > > Боро, прав си. Наистина съм прибързана,
> и
> > > неудовлетворена. За изнервена , не си
> прав.
> > И
> > > какво от това?
> > Ами отразява се в постовете, изказванията
> звучат
> > като от "последна инстанция", тезата ства
> неясна и
> > не на последно място води до излишни
> пререкания
> > извън темата.
> >
> > Ако е така, какво трябва да направя?
> >

Намали оборотите и се радвай на живота. Предполагам нарочно задаваш въпроси стил "защо", характерен за периода 3-4 години и слагам точка. (.)
Сори за спама.

Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 13:13:21
Когато териториите, които ще попаднат в Натура 2000 са между 16% и 33% (според намерения на МОСВ и еколозите) от територията на страната, очаквате ли че неясния статут на земите ще доведе до повишение на техните цени?
Най-рано след 1 година може да се узнае кои са защитените зони в България, след одобрение на ЕК.Едва след това щяло да става общественото обсъждане и едва тогава за всяка територия щяло да има Заповед на министъра на МОСВ , при това необжалваема...
Е, вярно тези територии са само сегмент от пазара на НИ. Нашият интерес е какво ще се случи с пазара на НИ след Нова година. Аз по-горе казах: За някои нагоре, а за други - надолу. При това с голямо регионално разнообразие.
Имам приятели, с имоти и земи на яз."Искър". Когато преди 6 м. стана истерията с Натура 2000, ги попитах какво ще правят с тези имоти и земи, попадащи в защита?
Отговорът им беше, че имало регулация и разрешителни за строеж? Т.е това няма да се отрази на цените на имотите им. Е, да . Ама погледнете им обявите за продажби .
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 13:40:12
Някой има ли представа как ще повлияе ОГП на новото строителство. Доколко ще ограничи застрояването по кварталите и дли ще улесни строителството другаде?
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 17:07:29
Не виждам причина влизането на земя в Натура 2000 да влиае на цената и. Съвсем сериозно смятам, че всичко се държи в мъгла за да може НАТУРА 2000 да се използва за притискане на продавачите.
Какво имаме преди Натура 2000 - земеделски имот, който не е 100% гарантирано, че ще може да се застрои. Какво имаме след НАТУРА 2000 - земеделски имот, който не е гарантирано, че ще може да се застрои. Аз лично разлика не виждам - разликата е субективна, преди това много хора са смятали, че ще си променят статута лесно, сега се опитват да ги убедят, че ще е трудно.
Виж си само примера - от 20 на 10 евро. Ами то ако не може да се строи и 1 евро на кв.м. не струва. Никой не би дал 90К евро за да сади картофи.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 17:10:35
Би следвало цената на малките апартаменти да се вдигне.
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 17:16:26
Здравейте!

интересуваме какво можете да кажете за предимствата и недостатъците на Обеля и какви са преспективите на тоя квартал, какво би могло да повлияе на цените на НИ в тази част на София
:-)
Re: Цените след НОВА ГОДИНА
12-02-2007 - 17:19:50
Ами той се води силно непрестижен квартал което му е и най-голямото предимство smiling smiley
Защото цените няма да са завишени, а в същото време е по-малък и по-спокоен от Люлин и Младост, панелките и ЕПК са сравнително нови, има и метро.
Недостатък е тясното Ломско шосе, макар че след като отвориха тунела при Хит, може да се минава и по Сливница.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход