Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 13:28:31
Аз давам по наем вече 20 години. Половината бели косми по главата ми са от тази дейност smiling smiley. Затова твърдо бих избрал депозита, дори да беше по-ниско доходен. За мен здравето и нервите са по-важни от печалбата /ако въобще има такава/.
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 13:32:21
Добре че 97 година си нямал пари на депозит
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 13:35:35
Quote
Тинки Уинки
Добре че 97 година си нямал пари на депозит

Напротив, имах 18000$ на годишна лихва 5.25% в Булбанк /сега Уникредит/.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 13:49:09
Quote
nradev
Самолетоносача никога не е продавал и купувал ама знае аз за колко съм зел гарсониерката
Tук не позна.Няма да ти обяснявам какво съм построил купил продал и наследил.Не съм по изхвърлянията.Ти се изхвърляш а после се оказва че си съвсем обикновен средностатистически българин.Не мога да разбера защо го правиш.Няма лошо да си обикновен човек.Ти сам си написал за колко си взел гарсониерата.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 13:52:34
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
nradev
аз вече закупих гарсониерка 48кв.панел.за 20К . баня супер лукс не съм пипал ,сменени тръби, нова блиндирана врата. климатик , ТЕЦ. за ремонт само 4000 лева заминаха. смених само дограмата и сложих теракот и ламинат и една боя.
Радев ми то има място за теб и кучето само.Как живеете в 48 квадрата не ми е ясно.На това апартамент ли му викат.
Ти пък ли ще му правиш забележка, дето лъготи сума време, че ще купуваш в Муса и Дияна, после подви опашка и си замина на село.
Другарю старши сержант аз дали съм купил или не не е твоя работа.Не мисля да ти давам обяснения.Не си фактор за нищо а просто пример за простащина във всяко едно отношение.
Сержант съм бил в казармата, другарю размахващ флагчетата на самолетоносача. Ходи обяснявай имотния пазар на село, докато носиш поцинкованата кофа обут в гумени галоши за да нахраниш прасетата. Сигурен съм, че се храниш от буркан върху вестник. Така се образоваш.
Ако някой доктор се захване с теб и успее да ти излекува простотията Нобеловата награда за медицина му е в кърпа вързана
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
16-01-2013 - 14:37:41
Добре че е била Булбанк, а не Балканбанк.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 13:13:03
avatar
ЦИТАТ: "НЯКОИ ЖИЛИЩА МОГАТ ДА СКОЧАТ ДОСТА!"

[dartsnews.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-17 13:13 от САХИБ 31.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 13:51:59
ами до коллко да намалеят лихвите бе . те намаляха вече не мои да станат 0
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 14:45:40
Quote
nradev
ами до коллко да намалеят лихвите бе . те намаляха вече не мои да станат 0
Може и под нулата. Ето:

[dartsnews.bg]
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 15:35:35
paio нещо не си доразбрал .става въпрос за основната лихва тя и сега е 0
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход