Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново

Публикувано от САХИБ 31 
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 17:35:58
Quote
nradev
paio нещо не си доразбрал .става въпрос за основната лихва тя и сега е 0
О.К.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 17:39:27
Основнаа лихва да е 0 е мнооооо-го опасно. За сега централните банки, печатат пари, а тъговските вместо да дават кредити, ги депозират обратно в централните банки. Това е един огромен балон, който също чака своето спукване. Тогава парите ще се влеят в икономиката и ще генерират инфлация. Това за запада ще е добре, защото имат производство,но тук ще гризнем дръвцето защото лихвата се формира от инфлация+риск+печалба. На запад ще се вдигне компонента инфлация, което ще секомпенсира от увеличението на доходите. Тук ще се вдигне инфлация+риск, а увеличението на доходите ще по-малко.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 17:47:01
Какво производство на запад бе? Печатане на зелени хартийки?
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
17-01-2013 - 19:30:43
avatar
Незнам, ама всички медии тръбят за РЪСТ!!!
[www.monitor.bg]
Това положение и на мен почва да не ми се харесва. Ако ми се провалят проектите за покупка, ще стана най-яростния сривльо.
Лошото е, че при имотите никога не се знае дали спада не е просто фиктивен и зад него не се крие РЪСТ:g:
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
30-01-2013 - 14:44:24
http://zhelyazkov.blogspot.com/

Когато бизнеса си събере вземанията, банките се изчистят от лошите кредити, жилищата ще започнат да поскъпват.
Всичко друго е спекулация на тема, от търговци и строители ....
Анонимен потребител
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
30-01-2013 - 20:51:57
Когато бизнеса си събере вземанията, банките се изчистят от лошите кредити, жилищата ще започнат да поскъпват.
----------------
Нито едно от горенаписаните неща не се е случило и въпреки това читавите имоти поскъпват, що така ? Давам пример с последната си сделка - апартамент, който вървя известно време на цена от 40000 евро в Лагера, се продаде за 44 000 евро, само три дни след промяната в цената нагоре.
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
30-01-2013 - 22:33:59
avatar
Днес по централните новини на БТВ съобщиха, че имотите в Люлин и Редута били поскъпнали. Аз в Редута имам наистина такива наблюдения, ама Люлин с Редута като локация хич не ми се връзва. Много ми стана интересно сравнението на двата квартала с факта, че били с удобни комуникации. Редута е 5 пъти по-близо до центъра от Люлин, но е с по-неудобни комуникации. Люлин е панелно и ЕПК чудовище, Редута с предимно средноетажни тухлени кооперации и къщи. На каква база ги сравниха тези битиви преписвачи на брокерски анализи не можах да се светна.eye popping smiley
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
31-01-2013 - 13:32:37
Quote
САХИБ 31
Днес по централните новини на БТВ съобщиха, че имотите в Люлин и Редута били поскъпнали. Аз в Редута имам наистина такива наблюдения, ама Люлин с Редута като локация хич не ми се връзва. Много ми стана интересно сравнението на двата квартала с факта, че били с удобни комуникации. Редута е 5 пъти по-близо до центъра от Люлин, но е с по-неудобни комуникации. Люлин е панелно и ЕПК чудовище, Редута с предимно средноетажни тухлени кооперации и къщи. На каква база ги сравниха тези битиви преписвачи на брокерски анализи не можах да се светна.eye popping smiley
Сахибата Редута си е село.А в Люлин има блокове значи е град и затова ви превъзхожда
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
31-01-2013 - 14:51:14
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Днес по централните новини на БТВ съобщиха, че имотите в Люлин и Редута били поскъпнали. Аз в Редута имам наистина такива наблюдения, ама Люлин с Редута като локация хич не ми се връзва. Много ми стана интересно сравнението на двата квартала с факта, че били с удобни комуникации. Редута е 5 пъти по-близо до центъра от Люлин, но е с по-неудобни комуникации. Люлин е панелно и ЕПК чудовище, Редута с предимно средноетажни тухлени кооперации и къщи. На каква база ги сравниха тези битиви преписвачи на брокерски анализи не можах да се светна.eye popping smiley
Сахибата Редута си е село.А в Люлин има блокове значи е град и затова ви превъзхожда
Знаеш ли какво отличава селото от града? В селата се занимават със селско стопанство, та освен , че не е много остроумно да съотнасяш даден квартал на столицата като село, не е и много интелигентно. Виж ако си дошъл от село и се опитваш да се включваш в колоните на Гешов е разбираемо. Ти понеже разнищи Мусагеница и Дианабад, изкупи ги, та се прехвърли на оня край към Лагера. Явно нещо ти се ще близичко до 5км. от идеалния центрум, ама и да не плащаш за паркинг , а и евтинко жилищенце да будье. Прав ли съм?winking smiley
Re: Ето защо ще поскъпват жилищните имоти отново
31-01-2013 - 15:39:38
Quote
САХИБ 31
Quote
aircraftcarrier
Quote
САХИБ 31
Днес по централните новини на БТВ съобщиха, че имотите в Люлин и Редута били поскъпнали. Аз в Редута имам наистина такива наблюдения, ама Люлин с Редута като локация хич не ми се връзва. Много ми стана интересно сравнението на двата квартала с факта, че били с удобни комуникации. Редута е 5 пъти по-близо до центъра от Люлин, но е с по-неудобни комуникации. Люлин е панелно и ЕПК чудовище, Редута с предимно средноетажни тухлени кооперации и къщи. На каква база ги сравниха тези битиви преписвачи на брокерски анализи не можах да се светна.eye popping smiley
Сахибата Редута си е село.А в Люлин има блокове значи е град и затова ви превъзхожда
Знаеш ли какво отличава селото от града? В селата се занимават със селско стопанство, та освен , че не е много остроумно да съотнасяш даден квартал на столицата като село, не е и много интелигентно. Виж ако си дошъл от село и се опитваш да се включваш в колоните на Гешов е разбираемо. Ти понеже разнищи Мусагеница и Дианабад, изкупи ги, та се прехвърли на оня край към Лагера. Явно нещо ти се ще близичко до 5км. от идеалния центрум, ама и да не плащаш за паркинг , а и евтинко жилищенце да будье. Прав ли съм?winking smiley
Сахибата бе никакво чивство за хумор ли нямаш?Ей човек спри войните засмей се.А в селата отдавна не се занимават със земеделие.Но в Редута има кокошки и кози се разкарват.И няма блокове.Затова сте село.И се топлите с кюмур.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход