Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 19:13:38
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Бая чакащи се насъбрахте, какво ли ще дочакате? Само да не е деноминация.
На кое деноминация?
На парите, естествено.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 20:49:32
Imotko на кои пари на долара еврото паунда рублата йената канадския долар или австралийския на кое?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 22:37:01
aircraftcairrer не занеш ли че тука бъка от "финасисти-брокери" и "макроикономисти-панелоинвеститори"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-07 22:45 от nradev.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 22:42:56
avatar
Е добре де няма ли някой да ме попита дали анкетата не е манипулативна??? След като е оформена за спад на цениТЕ няма проблеми А? Още от заглавието личи манипулацията, не е ли странно как другите анкети ви изглеждат манипулативни, а тази не? По този начин зададен въпроса в анкетата и след като от посочени 15 отговора няма нито един за растеж на цениТЕ до колко е обективна анкетата? А няма ли някой да зададе разумния въпрос аджеба за КОИ ТОЧНО ИМОТИ СТАВА ДУМА? За кои населени места, за кой тип имоти...или няма значение, защото пиша за спад на цениТЕ на имотиТЕ? Според половината от гласувалите спада ще продължи от пет години до цяла вечност...!?!?! Аллллоууууууууууу обективните НЕкупувачи, които са против манипулацията....алооооооуууууууу[/b][/color] *drunk**beer**bow* С малки изключения не ви виждам имената под "обективното" гласуване...winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 23:05:50
Що пишеш с такива грозни букви? Нема нужда. /леле, нещо съм изпростел от тоя форум!!!/
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
07-06-2012 - 23:10:52
avatar
Quote
Imotko
Що пишеш с такива грозни букви? Нема нужда. /леле, нещо съм изпростел от тоя форум!!!/

Само това съобщение съм постнал така за да се набиват на очи въпросите ми :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
08-06-2012 - 00:28:32
avatar
Е, нали ти си правил анкетата - сърди се на себе си, а не на тези които са ти гласували на дадените от теб в нея отговори! spinning smiley sticking its tongue out

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
08-06-2012 - 08:44:04
Quote
Продавач
..... По този начин зададен въпроса в анкетата и след като от посочени 15 отговора няма нито един за растеж на цениТЕ до колко е обективна анкетата? ..
---------------------------------------
Анкета:
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:00
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:20
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:30

Изберете един отговор!
---------------------------------------
Коментар: Алоооо, що няма отговор, че слънцето ще изгрее от Запад, бе? Как може да е обективна такава анкета?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
08-06-2012 - 09:08:59
Няма нищо манипулатовно в анкетта. Цените в момета са чудовиен балон. Погледнете колко много обяви има за имоти над 100 000 евро. Стотици хиляди чакат своя петролен шейх, а не съм чул някъде из България да е бликнал нефт.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
08-06-2012 - 09:55:05
avatar
Не знам дали за стотен път не го пиша, но Закона за цените на имотите гласи:
"Цената на един имот трябва да е равна на 100 месечни наема"

Или ако наема на един двустаен е 400 ЛЕВА, то цената му в Момента трябва да е 40 000 ЛЕВА.
Всичко над тази цена е БАЛОН!

Истината за Блона при НИ, казана през 2004



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-08 09:55 от palamud.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход