Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 11:43:42
Quote
greenbul
Дай-боже са не съм прав и продавачите да се осъзнаят по-рано.

Не си прав, защото вече са факт подобни ценови оферти, но с минуси (първи нисък етаж, 5ти етаж без асансьор и т.н.).

Малко сам си говоря все за Варна и все за Чайка, но в Моряшките блокове (5 етажни, без асансьор, но с големи стълбища) отдавна има нива от под 500е за кв. ЧЖП. Не ги купуват, но останалите продавачи започнаха да сверяват цени по тях, а агенциите да натискат с "ИМОТ С ГАРАНТИРАНО НАЙ-НИСКАТА ЦЕНА В РАЙОНА! НЯМА ДРУГА ТАКАВА ЦЕНА".
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 11:48:13
avatar
Quote
Атанас Янев
aircraftcarrier, напълно съм несъгласен с теб.
Клиента не е Бог и никой нищо не му дължи. Ако не е доволен и има претенции за нещо - света е голям и спасение дебне от всякъде.

Предния месец, защото ми писна тотално да се занимавам с малоумни клиенти, прекратих една от дейностите си. Сахиб знае коя.

Въпреки дохода - има по важни неща от парите. Едно от тях е разни клиенти да не ти се качват на главата, да не ти се правят на шефове и да си им личната курва за развлечение. Има далеч по-разумни неща, които могат да се правят, от това да се целува ръка на клиент за стотинки.

Всичко, описано горе, е краен вариант на недобросъвестен клиент. Като се съберат 20 такива в рамките на няколко месеца положението става нетърпимо и прекратяването на този цирк е най-доброто и разумно решение.

За съжаление, без да обиждам, но 15 от тези 20 бяха пряко свързани с имотния бранш...
Абсолютно съм съгласен с Наско! Не може на някакъв лигльо с претенции да му свириш непрестанно по гайдата. Няма да забравя едно IT специалистче от Плевен, през 2004-та как ми се тросна в старата къща, която тогава отдавах за 200лв. и почна да ми обяснява какво трябва да си направя като преустройство в имота, докато той щял да ме изчака една седмица да го направя. Понеже беше с претенции, но не желаеше допълнително стотинка да дава, не се съгласи аз да купя и монтирам СОТ, а после той да го плаща, а искаше да монтирам разни решетки по прозорците, климатик , даже ups щото нямал. Аз любезно му казах добре, добре обади ми се следващата седмица.
Бедния! той не беше наясно, че през половин час си бях организирал 8 огледа в един ден. За малко да се засече със следващия кандидат.:]
Наясно бях още през 2004г. , че нямаше да намери къща на такава локация, дори пълна гробница за тези пари. Когато седмица, ми позвъни отново и беше доста сговорчив! Даже ми каза, че можело да ме изчака за някои работи. Какво беше учудването му обаче, когато му казах, че вече съм настанил наематели и съм получил три наема + депозитeye popping smiley.........*yes*:]
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 12:19:17
Quote
Атанас Янев
aircraftcarrier, напълно съм несъгласен с теб.
Клиента не е Бог и никой нищо не му дължи. Ако не е доволен и има претенции за нещо - света е голям и спасение дебне от всякъде.

Предния месец, защото ми писна тотално да се занимавам с малоумни клиенти, прекратих една от дейностите си. Сахиб знае коя.

Въпреки дохода - има по важни неща от парите. Едно от тях е разни клиенти да не ти се качват на главата, да не ти се правят на шефове и да си им личната курва за развлечение. Има далеч по-разумни неща, които могат да се правят, от това да се целува ръка на клиент за стотинки.

Всичко, описано горе, е краен вариант на недобросъвестен клиент. Като се съберат 20 такива в рамките на няколко месеца положението става нетърпимо и прекратяването на този цирк е най-доброто и разумно решение.

За съжаление, без да обиждам, но 15 от тези 20 бяха пряко свързани с имотния бранш...
Янев съгласен съм с теб.Ти потвърждаваш казаното от мен че който не се съобразява с клиента затваря или фалира.Явно не ставаш за тази работа.Иначе съм съгласен че има и недробосъвестни клиенти.Щом за тебе клиента не е Бог затваряй и не се занимавай повече с такава дейност.Интересно ми е обаче как се чувстваш когато си купиш мухлясал хляб или развено мляко и ти кажат ми ти си балък да не си се прекарал.То не може когато ми изнася клиента е а когато не ми изнася не е.Но глада е голяма сила.Той се оправя и с по яки от теб.Скоро ще те научи какво да правиш.Просто и не подозираш колко любезен и кротък ще станеш
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 12:35:06
aircraftcarrier, ти обаче НЕ СИ ПРОЧЕЛ КАКВО СЪМ НАПИСАЛ!

Аз ти говоря за КРАЕН КСТРЕМИЗЪМ И КРЕТЕНИЗЪМ ОТ СТРАНА НА КЛИЕНТА, ти ми разправяш за !!!НЕЛОЯЛЕН ТЪРГОВЕЦ!!! Направи разлика между двете.

Очаквам извинение winking smiley *beer*
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 12:56:29
avatar
Quote
Атанас Янев
], ти ми разправяш за !!!НЕЛОЯЛЕН ТЪРГОВЕЦ!!! Направи разлика между двете.

Очаквам извинение winking smiley *beer*

Ами нелоялен си, като не искаш да продаваш на исканата от него цена!:]:]winking smiley
Ти от Марс ли падна, та не знаеш, че в този форум за почти всички сривльовци, продавачите са нелоялни търговци защото просто искат висока цена:}winking smiley
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 12:56:34
Янев май ти не четеш.Или по точно четеш както ти изнася?Значи когато ти се опитваш да пробутваш курници на баснословни цени това е екстремизъм от страна на клиента а когато на теб ти пробутват развалени неща става въпрос за нелоялни търговци.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 13:00:09
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Атанас Янев
], ти ми разправяш за !!!НЕЛОЯЛЕН ТЪРГОВЕЦ!!! Направи разлика между двете.

Очаквам извинение winking smiley *beer*

Ами нелоялен си, като не искаш да продаваш на исканата от него цена!:]:]winking smiley
Ти от Марс ли падна, та не знаеш, че в този форум за почти всички сривльовци, продавачите са нелоялни търговци защото просто искат висока цена:}winking smiley
Сахибата ако иска да прдава на каквито си ще цени.Много пъти ти казах че за разлика от теб аз имам разум и панелка на набалончени цени няма да си купя камо ли с кредит.Много скоро няма да има и за кожички и чилийско менте от измитите бъчви.Точно такива като теб надуха цените и сега ще гладуват.То да си разумен е трудно.Дръж си боклуците и знай че когато изплатиш панелата тя може да е паднала вече...
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 13:07:19
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
Атанас Янев
], ти ми разправяш за !!!НЕЛОЯЛЕН ТЪРГОВЕЦ!!! Направи разлика между двете.

Очаквам извинение winking smiley *beer*

Ами нелоялен си, като не искаш да продаваш на исканата от него цена!:]:]winking smiley
Ти от Марс ли падна, та не знаеш, че в този форум за почти всички сривльовци, продавачите са нелоялни търговци защото просто искат висока цена:}winking smiley
Сахибата ако иска да прдава на каквито си ще цени.Много пъти ти казах че за разлика от теб аз имам разум и панелка на набалончени цени няма да си купя камо ли с кредит.Много скоро няма да има и за кожички и чилийско менте от измитите бъчви.Точно такива като теб надуха цените и сега ще гладуват.То да си разумен е трудно.Дръж си боклуците и знай че когато изплатиш панелата тя може да е паднала вече...
За коя от двете ми панели рониш сълзи? А за какво ще имам, остави на мен, това е моя грижа. Аз имам, ползвам, живея, възпроизвеждам се и се забавлявам, а твоето не е лесно, за твоето повече съм се загрижил, да обикаляш в дъждовете по огледи и да ти искат два-три пъти повече от това което си готов да дадеш! След всеки оглед да си тръгваш като ударен с мокър парцал. Е, така не бих живял, честно! Това за мен се нарича жизнь.
А биологичното ти часовниче чука, нали знаеш. Не знам какъв ти е семейни статус, но като ти гледам писанията, мисля, че си още на предстартова позиция. Това знаеш ли кво значи, че трябва да наредиш едни самуни леб до хоризонта си и като ги изядеш да се загрижваш за такива като мен.*yes*
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 13:12:16
Отговарям по темата: Многая лета!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 13:18:24
голема жизнь нема що. със чилииско "вино" и кожички. и чеднъж месечно бутилка мастика "пещера"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход