Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 21:59:30
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
Атанас Янев
moskvi4, написал съм точно "за стотинки", тъй като такива оставаха ако почна да удовлетворявам клиентите smiling smiley

Бизнеса беше в сферата на услугите, ще се опитам да изложа конкретната ситуация:
- За да се произведе УСЛУГАТА са нужни 120 лева без ДДС, това е максимално ниска цена, по-ниска на пазара няма;
- УСЛУГАТА не е за задоволяване на неотложна нужда;
- Клиента иска да я закупи за 90 лева;
- Пазарим се 3-4 дни за да дойде на 125 лева;

aircraftcarrier,
описаното от теб баснословна цена за нещоси е спекулация, не е реален бизнес.

В реалният бизнес цените и търсенето определят предлагането, което пък определя печалбата, която пък определя дали ще се произведе УСЛУГАТА.

За това в момента цените са високи, но не се строят нови обекти с голямо темпо. Всичко си идва на мястото рано или късно, няма нищо вечно на тази свят.

Продажбата на мухлясал хляб е противозаконно и наказуемо, санкционира се или от КЗП, или от ХЕИ, или от СЪДА.
Отказ за извършване на дадена УСЛУГА за определена от клиента сума не е противозаконно.

Сравнението е като между диня и колело - нищо общо.

aircraftcarrier, би ли ми обяснил отново какъв съм смотан,
каква некачествена УСЛУГА предлагам и как пазара ме е изхвърлил smoking smiley

Очаквам да споделиш в кой бранш работиш, за да ти задам поне един случай с труден клиент и като как точно ще направиш, за да му целунеш ръката. Защото повечето говорите така, но реално биете шута на хората smiling smiley
Учудва ме факта как така се въртиш и се усукваш.Та значи продажбата на НИ не е бизнес според теб?Виси един имот две години никой не го купува това какво е?При НИ цените не се ли определят от търсенето и предлагането????!!!!!!!!!!!Щото спред теб се определят от друго нещо.Ако питаме Сахибата цените се определят от мечтите и сънищата на набълбукалите се с кредити.На пазара останаха само умните.На глупавите вече не отпускат кредити.Така че който не иска да продава нека си стиска панелите до следващия път.Но да знае че ако има повишение на цените ще е след 20г.А дотогава неговия имот ще е съвсем мухлясъл и никой няма да даде и стотинка за 100 годишен панел.Няма какво да ти обяснявам.На никой не му дреме за твоите разходи.Казва ти цена па ти ако искш продавай като не искаш вечер като се прибереш сложи си мераците за цени на масата да вечеряте.Ти сам каза че си затворил.С този манталитет скоро ще затвориш всичко и ще чакате със Сахибата второто пришествие.Лошото е че докато дойде трябва да се яде.В бранша в който работя не контактактувам с клиенти.Работата ми е специфична и се съмнявам че изобщо можеш да я разбереш.[/quote
Със сигурност ти е толкава специфична работата, че си нямаш хал-хабер от търговия. А аз не веднъж съм посочвал, че съм дългосрочен инвеститор, тоест болящ го к..а за такива като тебе дали ще ми посочват някаква цена и ще ми я предлагат като императив! Тази категория сте ми най-смешни, щото ми е много лесно, полезно и удовлетворително да ви бия шута, което си е удоволствие срещу такива превзети, напудрени и нищонямащи натури. Много ми е гот!:}:}
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:05:09
avatar
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:12:52
avatar
Quote
mirandi
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Ех бедните и провинциални брокери , дето разчитат на помощи пак се обадиха! Сахиба го боли за тях, но!
Защо се обаждат, явно чакат нещо от Сахиба! Защо изобщо пишат, явно искат да бъдат разбрани. Е нема такъв филм. мизерниците ще мизерстват!:}
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:15:40
Quote
aircraftcarrier
Ти сам каза че си затворил .С този манталитет скоро ще затвориш всичко и ще чакате със Сахибата второто пришествие.


АЗ НЕ КОМЕНТИРАМ ПРОДАЖБАТА НА ПАНЕЛНИ БЛОКОВЕ!!!!

ТОВА НЕ Е БИЗНЕС!

ТЕ НЕ СА ПОСТРОЕНИ ЗА ДА БЪДАТ ПРЕПРОДАДЕНИ, А ЗА ДА ЗАДОВОЛЯТ ЖИЛИЩНА НУЖДА!

Това, че някой сънува хилядарки евро на квадрат за наследствената си панелка НЕ Е БИЗНЕС.
ДА ПРОДАВАШ РАЗВАЛЕН ХЛЯБ НЕ Е БИЗНЕС!


Бизнес е посредничеството за извършване на тази сделка, бизнес е подписа на адвокат, нотариус, но продажбата на имот от частно лице НЕ Е БИЗНЕС!

Затворих, защото имам ЧЕТИРИ различни бизнеса, единият се разви МНОГО сериозно последните 6 месеца и реших да се фокусирам върху него, докато останалите вече два си вървят от години. Реших ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОЗИ, КОЙТО МИ НОСИ НАЙ-МАЛКО ПЕЧАЛБА и НАЙ-МНОГО ГУБИ ВРЕМЕ.

Четирите бизнеса нямат нищо общо един с друг, обхващат различни браншове и различни екипи, не са от НИ бранша.

Ако искаш да продължим на лични, ще ти опиша всички, а ти ако искаш после ги напиши публично - за два от тях съм писал и преди.

Нищо друго няма да затварям, в момента чакам документи за още нещо.

Абсурдно е твърдението ти, че щом съм затворил нещо, то съм свършен. Това ми е трето начинание, което затварям. Обаче познай - всяко тримесечие ми е по-силно от предходното.
Знам какво правя. Не инвестирам в тухли, а в начинания с по-бърз ROI.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:19:01
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Ех бедните и провинциални брокери , дето разчитат на помощи пак се обадиха! Сахиба го боли за тях, но!
Защо се обаждат, явно чакат нещо от Сахиба! Защо изобщо пишат, явно искат да бъдат разбрани. Е нема такъв филм. мизерниците ще мизерстват!:}

Сахибе, Сахибе....дали съм беден и дали мизерствам, можеш само да предполагаш и да се надяваш....
Ама при теб всичко е ясно пич....
Безработен, жена даскалица, някви жалки наеми....
Както и да ги смятаме, без помощите за безработни, семейния доход е има няма 1000 лева....
Факт Сахибе, а не предположения и надежди от моя страна....
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:27:36
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Ех бедните и провинциални брокери , дето разчитат на помощи пак се обадиха! Сахиба го боли за тях, но!
Защо се обаждат, явно чакат нещо от Сахиба! Защо изобщо пишат, явно искат да бъдат разбрани. Е нема такъв филм. мизерниците ще мизерстват!:}

Сахибе, Сахибе....дали съм беден и дали мизерствам, можеш само да предполагаш и да се надяваш....
Ама при теб всичко е ясно пич....
Безработен, жена даскалица, някви жалки наеми....
Както и да ги смятаме, без помощите за безработни, семейния доход е има няма 1000 лева....
Факт Сахибе, а не предположения и надежди от моя страна....
НЕ можах да разбера, ти за твоя семеен доход ли писа или за моят?!
Ако е за твоят се връзва, ако е за моят е следният:
1200лв. заплата, 1300лв. наеми /без имотите които ремонтирем- прогноза 500лв./ Общо -1800лв. Заплата на жена ми / не твоята неграмотна/ - 600лв. Хонорар на жена ми от частни уроци - 400лв. Научни на жена ми- 200лв. Общо равно на колко= 3000+500.
Това ми е текущ доход , без да броиме лузърите! А те са много............:]
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:41:27
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Ех бедните и провинциални брокери , дето разчитат на помощи пак се обадиха! Сахиба го боли за тях, но!
Защо се обаждат, явно чакат нещо от Сахиба! Защо изобщо пишат, явно искат да бъдат разбрани. Е нема такъв филм. мизерниците ще мизерстват!:}

Сахибе, Сахибе....дали съм беден и дали мизерствам, можеш само да предполагаш и да се надяваш....
Ама при теб всичко е ясно пич....
Безработен, жена даскалица, някви жалки наеми....
Както и да ги смятаме, без помощите за безработни, семейния доход е има няма 1000 лева....
Факт Сахибе, а не предположения и надежди от моя страна....
НЕ можах да разбера, ти за твоя семеен доход ли писа или за моят?!
Ако е за твоят се връзва, ако е за моят е следният:
1200лв. заплата, 1300лв. наеми /без имотите които ремонтирем- прогноза 500лв./ Общо -1800лв. Заплата на жена ми / не твоята неграмотна/ - 600лв. Хонорар на жена ми от частни уроци - 400лв. Научни на жена ми- 200лв. Общо равно на колко= 3000+500.
Това ми е текущ доход , без да броиме лузърите! А те са много............:]

Явно тази вечер Ева се е смилила над теб и ти е отпуснала пари за мастика sad smiley
Оставям настрана заплатите, ама ми е много чудно как от кирпичена къщурка от 40 квадрата и магазин от 10 квадрата ги докарваш тия 1300 кинта...
Опс...ама то там делите поравно с родата, значи ако ти пИчелиш 1300, значи въпросните 2 имота са отдадени за 2600 eye popping smiley
Велик си, Сахибе, шапка ти свалям !!!!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:47:33
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Какви мастики да удари Сахиба, то вече и за Пещерска, няма пари завалията sad smiley
А като му спрат и помощите след няколко месеца....направо да закриват форума sad smiley
Ех бедните и провинциални брокери , дето разчитат на помощи пак се обадиха! Сахиба го боли за тях, но!
Защо се обаждат, явно чакат нещо от Сахиба! Защо изобщо пишат, явно искат да бъдат разбрани. Е нема такъв филм. мизерниците ще мизерстват!:}

Сахибе, Сахибе....дали съм беден и дали мизерствам, можеш само да предполагаш и да се надяваш....
Ама при теб всичко е ясно пич....
Безработен, жена даскалица, някви жалки наеми....
Както и да ги смятаме, без помощите за безработни, семейния доход е има няма 1000 лева....
Факт Сахибе, а не предположения и надежди от моя страна....
НЕ можах да разбера, ти за твоя семеен доход ли писа или за моят?!
Ако е за твоят се връзва, ако е за моят е следният:
1200лв. заплата, 1300лв. наеми /без имотите които ремонтирем- прогноза 500лв./ Общо -1800лв. Заплата на жена ми / не твоята неграмотна/ - 600лв. Хонорар на жена ми от частни уроци - 400лв. Научни на жена ми- 200лв. Общо равно на колко= 3000+500.
Това ми е текущ доход , без да броиме лузърите! А те са много............:]

Явно тази вечер Ева се е смилила над теб и ти е отпуснала пари за мастика sad smiley
Оставям настрана заплатите, ама ми е много чудно как от кирпичена къщурка от 40 квадрата и магазин от 10 квадрата ги докарваш тия 1300 кинта...
Опс...ама то там делите поравно с родата, значи ако ти пИчелиш 1300, значи въпросните 2 имота са отдадени за 2600 eye popping smiley
Велик си, Сахибе, шапка ти свалям !!!!
Лузърю, ако броим на човек- кирпичената е 300лв, магазина е 100- новата е 900 - връзва се около 1300лв. - верно мизерное е, ма кво да прав като цел животк съмси панразит!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:48:58
Нещо по темата:
[varnatrend.bg]

Обърнете внимание на това:


Не знам това е цел да мотивират купувача, че цената в момента е ниска, или че цената може да се коментира, или че имота е бил реално за почти 600 000 лева преди и сега може да е ваш само за 300 000...

Колко години още може да му пада цената?
Вечно! Явно хората не бързат да го продават smiling smiley
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
04-06-2012 - 22:52:03
avatar
Ха,ха,хаааааааааааааа
Приятелски съвет, спри мастиката....
Нали вчера шпакловка правеше на новата бре, Сахибе ????
Кога я довърши, па кога и за 1800 кинта под наем я отдаде :}
Хайде спри се наистина, щото явно не се усещаш какви глупости плещиш sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход