Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?

Публикувано от Продавач 
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 15:39:11
avatar
Quote
moskvi4
Quote
Продавач
..... По този начин зададен въпроса в анкетата и след като от посочени 15 отговора няма нито един за растеж на цениТЕ до колко е обективна анкетата? ..
---------------------------------------
Анкета:
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:00
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:20
- Утре слънцето ще изгрее от Изток в 7:30

Изберете един отговор!
---------------------------------------
Коментар: Алоооо, що няма отговор, че слънцето ще изгрее от Запад, бе? Как може да е обективна такава анкета?

:]*bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 15:49:42
Кво ми дреме ще има ли евро или не , и дали ще паднес спрямо долара. Аз наема си го плащам в лева и доходитев са ми в лева.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 16:28:53
TZARS,
Благодаря за отговора.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 16:45:36
Quote
darkside
Quote
PER0
. А най -добрия бизнес е да накараш парите да работят за тебе, а не да ми висиш по скелета на слънцето като тебе да лепиш стиропор. Има в момента известен спад в възвращаемостта на бизнес инвестициите, но важното е да се мисли в перспектива, и дали след 3 месеца, дали след година или две влогарите ще реват как така уж са получавали лихви, а пък нищо не могат да си купят.
Перо, аз "лепя" мноу стиропор, майна! И не го лепя точно аз......а за възвръщаемостта на инвестицията наречена "имот" мое да поспорим.....не известен спад, а катастрофа е точната дума! А разходите по "инвестициятя" са си на дневен ред.
И най-добрия бизнес е да изкарваш пари, щото мноу скоро съвсем ще станат мноу кът!

Какво има да спорим за възвръщаемостта при имотите? Достатъчно е да се сетите, че не всички имоти са купувани на върха на пазара 2007г.?
А пари може да изкарват с лепене на стиропор, може и да вземаш 10К евро наемчета на месец. Изберете сами.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 17:09:05
Quote
Imotko
Quote
darkside
Quote
PER0
. А най -добрия бизнес е да накараш парите да работят за тебе, а не да ми висиш по скелета на слънцето като тебе да лепиш стиропор. Има в момента известен спад в възвращаемостта на бизнес инвестициите, но важното е да се мисли в перспектива, и дали след 3 месеца, дали след година или две влогарите ще реват как така уж са получавали лихви, а пък нищо не могат да си купят.
Перо, аз "лепя" мноу стиропор, майна! И не го лепя точно аз......а за възвръщаемостта на инвестицията наречена "имот" мое да поспорим.....не известен спад, а катастрофа е точната дума! А разходите по "инвестициятя" са си на дневен ред.
И най-добрия бизнес е да изкарваш пари, щото мноу скоро съвсем ще станат мноу кът!

Какво има да спорим за възвръщаемостта при имотите? Достатъчно е да се сетите, че не всички имоти са купувани на върха на пазара 2007г.?
А пари може да изкарват с лепене на стиропор, може и да вземаш 10К евро наемчета на месец. Изберете сами.

Може, но като знаеш колко пари си затворил в тези 10К ти става лошо.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-06-2012 - 17:32:59
имотко ти да немаш 2 блока целите твои та да земаш 10К еуро
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
11-06-2012 - 12:42:58
стана дума за избиване. аз моя наем го избивам за 3 дни.после 27 дни съм на лапаница
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
12-06-2012 - 19:21:27
Да си наемател определено сега е на далавера, сравнено с купуването. Аз обаче предпочитам да съм наемодател и да вземам, вместо да съм наемател и да давам, колкото и да било сравнително малко.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
13-06-2012 - 18:48:50
Quote

Поне още 5 години

Имам си някакви (псевдо-)икономически критерии, но не претендирам да са верни, нито пък ще ви ги натрапя smiling smiley

Мнението ми е базирано изцяло на лични впечатления, тъй като съм на пазара, в търсене на нисък клас жилище в средна хубост квартал (според мен). Собствените ми мотиви за прицелване не са от значение. По-важното е че имам преки наблюдения върху пазар, който би бил цел на пролетариите, към чиято група в крайна сметка спадам и аз smiling smiley

Продавачи всякакви - от крайно незаинтересовани от коментар до доста сговорчиви. Офертните цени могат да дишат доста при желание за продажба, а тези, които не дишат вероятно ще презимуват. Разликите между изключително сходни жилища достигат до 15% ... особено ако единият продавач е от по-сговорчивите smiling smiley

Общото впечатление в този сегмент е ... глад.
Не виждам как това ще се промени до "оживен пазар" за 2-3 години. Друг е въпросът, че и спада не вероятно няма да е впечатляващ. Изсмуквам си от пръста едни 4-6% годишно.
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
16-06-2012 - 15:44:35
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход