Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?

Публикувано от Продавач 
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:50:07
avatar
Въобще някак си градивните въпроси не са много...sad smiley
Утре по това време мога да се включа отново, а вие ми предложете конкурентен на моя виртуален проект да видим има ли такова животно smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:52:48
avatar
Ами точно защото ми се е случвало да правя, та затова и те питам...
Искаш да ми кажеш, че ако аз ти платя 100% авансово по ескроу сметка, банката ще ти отпуска моите пари по следната схема:
10% на проект
40% на груб строеж
50% при разрешение за ползване.
Ако правилно съм разбрал....с какво ще вдигнеш грубия строеж ???
С 10% от предварителния договор ли ????
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:53:15
за тая цена ще може да се земе тухла в южни райони. А ти не каза кой квартал ще това чудо дето ще е супер готино



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-05-27 22:56 от nradev.
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:54:35
r_stoma е прав, Продавачо.

Не ме разбирай погрешно - аз не искам "хората да финансират строежа" аз им давам възможност да си купят на половин цена

Убеден ли си? Всъщност точно това предлагаш. А банковата гаранция я забрави просто!
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:54:47
avatar
Quote
Продавач
Въобще някак си градивните въпроси не са много...sad smiley
Утре по това време мога да се включа отново, а вие ми предложете конкурентен на моя виртуален проект да видим има ли такова животно smiling smiley

Ха,ха,хаааааааааааааа
Нямало градивни въпроси викаш....
Колко удобно, та да се изнижем и да си легнем....
Лека и мека, колега.....
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 22:55:39
Кой банкер е луд да даде банкова гаранция на строител без пари
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 23:36:46
avatar
Quote
mirandi
Ами точно защото ми се е случвало да правя, та затова и те питам...
Искаш да ми кажеш, че ако аз ти платя 100% авансово по ескроу сметка, банката ще ти отпуска моите пари по следната схема:
10% на проект
40% на груб строеж
50% при разрешение за ползване.
Ако правилно съм разбрал....с какво ще вдигнеш грубия строеж ???
С 10% от предварителния договор ли ????

Колега...аз дали няма да мога да изтегля кредит от същата тази банка ако сключа 10 предварителни договора и съответно 10 човека депозират по 40% в тази банка? Реално банката ще знае, че този проект има кой да го финансира и ще ми отпусне кредит. Говорим на мен като юридическо лице с няколко годишна история зад гърба ми не като сулю вчера регистрирал си фирма за първи път в живота си.

Та колега бих вдигнал грубия строеж с 10 по 10% + собствени средства + кредит от банка, но незнам също така дали си чувал за бартери winking smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-27 23:45 от Продавач.
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 23:38:10
avatar
Quote
nradev
за тая цена ще може да се земе тухла в южни райони. А ти не каза кой квартал ще това чудо дето ще е супер готино

Я ми я покажи тази тухла в южните райони. Между другото не харесвам южните райони. Незнам и аз в кой район точно би могло да бъде, но не изключвам един такъв район да е Младост, а също така и Света троица.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 23:39:14
avatar
Quote
darkside
r_stoma е прав, Продавачо.

Не ме разбирай погрешно - аз не искам "хората да финансират строежа" аз им давам възможност да си купят на половин цена

Убеден ли си? Всъщност точно това предлагаш. А банковата гаранция я забрави просто!

Добре де ти ако ми дадеш 10% от цената на един апартамент - финансираш ли строежа всъщност?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 23:42:45
avatar
Quote
mirandi
Quote
Продавач
Въобще някак си градивните въпроси не са много...sad smiley
Утре по това време мога да се включа отново, а вие ми предложете конкурентен на моя виртуален проект да видим има ли такова животно smiling smiley

Ха,ха,хаааааааааааааа
Нямало градивни въпроси викаш....
Колко удобно, та да се изнижем и да си легнем....
Лека и мека, колега.....

Ами ако тръгна да отговарям на всеки може да си лафим до сутринта...а на някои хора утре им е запълнен графика и работата започва от рано, рано та до късно... Чак пък да ми е удобно...аз казах вече няколко пъти - в близките две години няма да строя и не се пиша нито инвеститор, нито строител. Аз съм брокер smiling smiley Но няма страшно де...ако съм пропуснал някои въпроси те нали оставт тук записани - утре вечер сядам и час-два отговарям smiling smiley

Между другото пропуснах да спомена - парцела ще бъде на обезщетение, проекта, бетона и дограмата също winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-27 23:44 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход