Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?

Публикувано от Продавач 
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 13:59:45
avatar
Quote
nradev
аз пък намерих стара тухла 1978 година за 450еуро/кв.м и нема разни брокерски кв.м а са си съвсем истински

Старата тухла си е номер едно. Но ако нямаш проблеми със стари асансьори, вмирисани общи части и мазета и грозна фасада.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
1.9
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:02:27
Продавачо, хайде по сериозно... Като има търсене (ако е достатъчно платежоспособно), що няма адекватно предлагане?
Отговорът си го знаеш, но не ти изнася. Да, търсене има но половината на офертните цени...
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:09:11
avatar
Quote
1.9
Продавачо, хайде по сериозно... Като има търсене (ако е достатъчно платежоспособно), що няма адекватно предлагане?
Отговорът си го знаеш, но не ти изнася. Да, търсене има но половината на офертните цени...

Все пак съм брокер и всеки ден комуникирам с клиенти, ти какво работиш? Ако търсиш да купиш в София ще си ходил на огледи и ще знаеш, че до 700 евро на кв.м. няма качествени апартаменти с добри разпределения и без сериозни недостатъци. Не ходиш по огледи явно и за това нямаш представа. Отговорите на всички въпроси ги знам, защото с това се занимавам и съм в "мандажата" така да се каже. А защо няма достатъчно адекватно предлагане ли? Спокойно - въпрос на време е. Но цените няма да са 350 евро за кв.м. със сигурност.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
1.9
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:24:02
Ами продължавай да си мечтаеш...
Quote
nradev
аз пък намерих стара тухла 1978 година за 450еуро/кв.м и нема разни брокерски кв.м а са си съвсем истински
В Дивотино или в Мещица?
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:29:00
Quote
Продавач
Quote
1.9
Продавачо, хайде по сериозно... Като има търсене (ако е достатъчно платежоспособно), що няма адекватно предлагане?
Отговорът си го знаеш, но не ти изнася. Да, търсене има но половината на офертните цени...

Все пак съм брокер и всеки ден комуникирам с клиенти, ти какво работиш? Ако търсиш да купиш в София ще си ходил на огледи и ще знаеш, че до 700 евро на кв.м. няма качествени апартаменти с добри разпределения и без сериозни недостатъци. Не ходиш по огледи явно и за това нямаш представа. Отговорите на всички въпроси ги знам, защото с това се занимавам и съм в "мандажата" така да се каже. А защо няма достатъчно адекватно предлагане ли? Спокойно - въпрос на време е. Но цените няма да са 350 евро за кв.м. със сигурност.
To и над 700 пак няма.Такова чудо качествени апартаменти в София дали изобщо има.Ти каиш си брокер.Е аз търся апартамент 120-140 квадрата в Мусагеница или Дианабад.Бокса и трапезарията да са отделно от хола с две бани и спалните минимум по 15 квадрата.Терасите минимум 4 квадрата.Сграда максимум на 4 етажа и с добро отстояние на съседните сгради на пет до десет минути от метрото.Топлоизолация минимум 8 сантима.Ако ми намериш каквото търся мое и 130000 евро да дам.Айде да видим кво можеш.
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:34:55
avatar
Quote
1.9
Ами продължавай да си мечтаеш...

*tired*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:39:20
avatar
To и над 700 пак няма.Такова чудо качествени апартаменти в София дали изобщо има.Ти каиш си брокер.Е аз търся апартамент 120-140 квадрата в Мусагеница или Дианабад.Бокса и трапезарията да са отделно от хола с две бани и спалните минимум по 15 квадрата.Терасите минимум 4 квадрата.Сграда максимум на 4 етажа и с добро отстояние на съседните сгради на пет до десет минути от метрото.Топлоизолация минимум 8 сантима.Ако ми намериш каквото търся мое и 130000 евро да дам.Айде да видим кво можеш.[/quote]

Има такова чудо, но наистина не на тази цена. А защо само в Дианабад или Мусагеница търсиш? Иначе с изискването за сграда на максимум 4-ри етажа елиминираш почти всичко в тези два квартала. Ако търсиш 4-ри етажни блокчета в квартал Витоша има огромно предлагане на такива.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-27 14:39 от Продавач.
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 14:53:27
Quote
Продавач
To и над 700 пак няма.Такова чудо качествени апартаменти в София дали изобщо има.Ти каиш си брокер.Е аз търся апартамент 120-140 квадрата в Мусагеница или Дианабад.Бокса и трапезарията да са отделно от хола с две бани и спалните минимум по 15 квадрата.Терасите минимум 4 квадрата.Сграда максимум на 4 етажа и с добро отстояние на съседните сгради на пет до десет минути от метрото.Топлоизолация минимум 8 сантима.Ако ми намериш каквото търся мое и 130000 евро да дам.Айде да видим кво можеш.

Има такова чудо, но наистина не на тази цена. А защо само в Дианабад или Мусагеница търсиш? Иначе с изискването за сграда на максимум 4-ри етажа елиминираш почти всичко в тези два квартала. Ако търсиш 4-ри етажни блокчета в квартал Витоша има огромно предлагане на такива.[/quote]
В квартал Витоша не искам да живея.Там и за без пари не отивам.А сега да питам какво се продава и защо искат такива цени?Не може да коптор 1000 евро квадрата и то тарикатския.
Re: Бихте ли купили жилище в София на етап проект (на зелено) ако имате гаранция за парите си?
27-05-2012 - 17:52:29
Да се върнем на проекта на Продавач - много важно е : КЪДЕ ще е въпросния обект - от това зависи дали ще има интерес. Ако е някъде сред полето ( като комплекса около Елин Пелин) в неурбанизирано място, то цената която бих дал е 0,00е/м2, без да ме интересува друго.Ако мястото е добро, но не се сещам къде може да е, то бих попитал за какви гаранции за вложените средства става дума. Аз не съм финансист и нещо не се сещам. Ако няма гаранции, пак не бих участвал. Цената от 350е/м2 не е чак толкова ниска за имот извън София, направо си е добра. Друго - Продавач твърди, че за хубавите имоти, 700е/м2 е долна граница(сигурно е прав), но как да разберем, дали това което предлага ще е добро , като незнаем нищо за проекта, дори локацията - само по голите обещания ли?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход