Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

: Какво ще се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Аз мисля, че НЕ! Брокери, вашите 3% ще са все по-малко пари!

Публикувано от darkside 
Quote
darkside


Майтапа на страна, лошо иде за имотите.......

Майтапа настрана - след изтичане на срока на товята предишна прогноза за март'2012, не обели нито дума по нея - директно минаваш на следващата......
Баси героя си!

:]
Quote
ivorad
Quote
darkside
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................


Охо, след крупния смях покрай прогнозата ти за март'2012, вече си се наперушинил със следващата!
Гледам, че се изразяваш доста по-внимателно, явно ти държи мокро от месец март - разтегнал си нещата до края на 2012 и си свел до минимум конкретните неща!
Аз отбелязвам само едно конкретно тове пророчество - казал си в прав текст, че валутния борд ще падне.
Е, ще видим!

:]
Иворадчоу, ти от притеснение съвсем спре да мислиш, майна! Ми мноу ясно, че борда ша падне, нема вечен валутен борд, баси!
Освен тва ако приемем еврото, къв борд сънуваш, еврото за долара ли ша го вържат заради нас??!
Изморително ми е да слизам при тебя, баси.......възрастен човек съм, имай милост!
Quote
darkside
Иворадчоу, ти от притеснение съвсем спре да мислиш, майна! Ми мноу ясно, че борда ша падне, нема вечен валутен борд, баси!

Дарки, пророче, че бордът ще падне, ще падне, ама ти прогнозираш в перспектива "до декември 2012"!
Прогнозата ти , че бордът ще падне до тогава е истинска сензация, вервай ми!
:]
Те на Дарки прогнозите са само такива, да разпалва страстите във форума. Иначе пише пълни глупости, разбира се.
А 149-ката му приглася.
Quote
darkside
Ми тва моето си е направо благотворителнос, баси! Не бех видел, че са лева. И пак ма заболе сърцето, кат си представих, че ги давам за ново строителство "на тапа и тирбушон" в Калните пасища.......(ливади)...........

Майтапа на страна, лошо иде за имотите.......дълго и мъчително ша се гледат кат котаци един друг и ша "отчупват" по малко от цената с години, а през тва време паразитите ша разбиват вили, къщи, ша грабат, изнасилват, а нашенците кротко ша се огъзват на поредния У-правник, дет са е засилил да ги У-прави, но нема да поискат един нормален Закон за частната собственос, дето дава право кат ти влезнат у къщата да ги натръшкаш с квот мое........
Мноу скоро ша ма разберете кво говора, щот ония се множат в геометрична прогресия и от глад превъртат и немат страх и никви задръжки, баси!

Абе Дарки, кой ще ти плаща за заниманията ако цените отидат накъдето си ги поттткарал. Що си режеш клончето, колкото и да е тъненко.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 22:47:03
Верно! Оунърче, ти си мноу прав! От утре ша почвам яка кампания, щот съм в играта, баси! Като анестезиолог ша ги приспивам мойте потенциални клиенти! Хора, кризата свърши, пригответе по два бона, че ша ви "санирам" блока!! Ивораде, до Нова г. Ша влезем в Шенген, та затуй борда пада. И вли3аме в един друг борд задълго. Па квот стане! От Шенген се излиза само с краката напред!
Нищо не санираш ти.
Re: *ok*В нощта на 31.03 срещу 1.04.2012 цените на имотите наистина паднаха колосално!!!
05-04-2012 - 23:43:59
avatar
Quote
darkside
Верно! Оунърче, ти си мноу прав! От утре ша почвам яка кампания, щот съм в играта, баси! Като анестезиолог ша ги приспивам мойте потенциални клиенти! Хора, кризата свърши, пригответе по два бона, че ша ви "санирам" блока!! Ивораде, до Нова г. Ша влезем в Шенген, та затуй борда пада. И вли3аме в един друг борд задълго. Па квот стане! От Шенген се излиза само с краката напред!

Дарки, даркиииииииии, дедо ти не е бил търговец ша знаиш.

Не те е научил че кокошка докато снася не се коля, и клиент не се плаши.

баси или там както си го казваш

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
ами иска не иска прав е човека дарки 149м. за да влезнем в шенген е задължително валутния борд да отпадне за период от 6 месеца.целта на тва упражнение е лева да се "закотви" спрямо еврото по естествен икономически път.а на колко сте се закотви? до сега никoй български икономист не се е осмелил да го искаже по въпроса.даже от тоя въпрос наште икономически светила бягат като дявол от тамян
Quote
portokal
за да влезнем в шенген е задължително валутния борд да отпадне за период от 6 месеца

За да заявиш това е необходимо само едно нещо - да сбъркаш влизането в Шенген с влизането в еврозоната.......
Поредната проява на зашеметяваща интелигентност!
*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход