Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

: Какво ще се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Аз мисля, че НЕ! Брокери, вашите 3% ще са все по-малко пари!

Публикувано от darkside 
Quote
Върколак
Дааа. Дойде ли сметката от топлофикация не пита дали си брокер и имаш ли сделка този месец. Затова и зачестиха брокерите с огледи по кофите, но то е нормално като не стават за друго.

Като гледам как и ти висиш непрекъснато във форума, явно също държиш под око кофата с боклука и те е яд на конкуренцията!:]
Щото от теб, чеп за зеле не става, затова се криеш като мишка и не смееш да си кажеш като какъв работеше, преди да те изхвърлят на борсата.
Какво ша се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Ми каквото се случи от ноември-декември 2011-та досега: спад на реалната цена при сделка спрямо офертната от посочения период с 10% до 40% ! Само дето офертите си стоят в нета като паметни плочи, отразяващи мечтите и безхаберието на продавачи, повервали на сънищата си за купища евро.....
А до декември 2012-та мноу вода ша изтече......сюит дриймс на сички сахиби.....

Дет викат, че страха и алчноста движат човечеството напред, не е верно за БГ! У нас е "надзад"!
Ето що сичко става бавно и мъчително в БГ:
Голем страх тресе нашенеца! Страха да не се мине е най-голем. Страха от настинка на практика го нема. Освен тва е готов и да гладува, да студува, да побърка семейството си от лишения, ма никога нема да се раздели "на безценица" с най-милото, смисъла на живота, тва, което е по-ценно и от здравето Му и тва на близките Му: ИМОТЪТ!
Мое 9-та по Рихтер да го гътне, мое наводнение да го отнесе, (пари за застраховка никога!) мое мургавите да го разграбат, но:
"продажба под цената Му, никога!" А тая цена най-често зависи от калкулатора на сайт за имоти "колко струва моя имот". И квото кажат по БТВ-ту, щот сичко от телевизора е верно, тва е! Хората си имат критерии........
В името на имота сичко е позволено, се едно "сичко за фронта, сичко за победата" кат е казал др. Сталин.....
Ама и на "имотния" фронт има жертви. Ма те по-скоро са жертви на собствените си заблуди и на некои други заблуди, чути от некой "истински" източник.

И още нещо мноу кофти: пробуждането на заспалите в мечти сахиби ша стане сигурно пак колективно, следствие на некое крупно събитие отразено в медиите, нещо в стил "за бога, братя, продавайте" и ша предизвика колективни действия в посока "даун", което на практика нема да промени нищо на имотния фронт, точно, щото ще е дело всенародно и масово, на целокупното продаващо общество! Т.е. предлагането на ефтини имоти пак хиляди пъти ша превишава търсенето, само дето нивата ша бъдат други. За тва индивидуалните решения тип "бегане пред ветъра" си остават най-разумни, както си е всъщност в целия свет. Умните са мноу по-малко от глупавите и просперират......
Quote
darkside
Какво ша се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Ми каквото се случи от ноември-декември 2011-та досега: спад на реалната цена при сделка спрямо офертната от посочения период с 10% до 40% !


:}
дарксайдчо, откъде знаеш какви отстъпки се правят при сделките, като никога не си присъствал на такава ? Аз понеже знам, ще ти напиша истината - от 3 до 10, максимум 15 процента. Всички други цифри от лаици като теб будят само насмешка.
Quote
имотен
дарксайдчо, откъде знаеш какви отстъпки се правят при сделките, като никога не си присъствал на такава ?

А ежедневната му връзка с Голямата Глава, а? Това нищо ли не значи за теб?
winking smiley:]
Quote
имотен
дарксайдчо, откъде знаеш какви отстъпки се правят при сделките, като никога не си присъствал на такава ?
Ми три нотариуски и пет брокерки ми доверяват мноу интимни подробности от ежедневието си. Надълго и нашироко, не бързат за никъде, щот имат мноу свободно време. Особено брокерките.......
Quote
darkside
Ми три нотариуски и пет брокерки ми доверяват мноу интимни подробности от ежедневието си.

Казвах ли аз, че връзката с Голямата Глава е налице?
:]
Quote
darkside
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................

Ето какво е прогнозирал кретенът-автор на тази тема за предишния отчетен период - Коледа'2011-а!

Кретен с коледен тен!


Насладете се на идиотския му ентусиазъм и го сравнете с днешния! Нещата са аналогични, само дето случките са се преместили с една година напред, докато старите прогнози са напълно и безвъзвратно забравени.......
:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-09 20:30 от ivorad.
E, чакайте си "за бога, братя, продавайте". На никого не пречите. Може и някое локално земетресенийце да включите в уравнението.
Егати смешниците, тука много много малко хора разбират нещо от имоти.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход