Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

: Какво ще се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Аз мисля, че НЕ! Брокери, вашите 3% ще са все по-малко пари!

Публикувано от darkside 
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................
Дарки, стига си ги плашил! 149 ще е! Само валутата пак си объркал, прочети ми ника по-внимателно. И това си е християнска цена отсекъде.
Ми тва моето си е направо благотворителнос, баси! Не бех видел, че са лева. И пак ма заболе сърцето, кат си представих, че ги давам за ново строителство "на тапа и тирбушон" в Калните пасища.......(ливади)...........

Майтапа на страна, лошо иде за имотите.......дълго и мъчително ша се гледат кат котаци един друг и ша "отчупват" по малко от цената с години, а през тва време паразитите ша разбиват вили, къщи, ша грабат, изнасилват, а нашенците кротко ша се огъзват на поредния У-правник, дет са е засилил да ги У-прави, но нема да поискат един нормален Закон за частната собственос, дето дава право кат ти влезнат у къщата да ги натръшкаш с квот мое........
Мноу скоро ша ма разберете кво говора, щот ония се множат в геометрична прогресия и от глад превъртат и немат страх и никви задръжки, баси!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-05 18:35 от darkside.
Quote
darkside
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................

Не разбрах каква ти е прогнозата за декември? Колко процента?
Аз давам 17.33% спад четвърто тримесечие 2012 спрямо четвърто тримесечие 2011
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"!
--------------
Пак ревеш на чужд гроб, льольо. Явно и тебе като оня главанак весо те е "обидил" някой брокер.
дичка, оня главанак весо не знам дали е "обиждан" от брокер, но със сигурност знам, има брокери сами скочили бардака за "обиждане" приготвен им от банките.
Quote
Върколак
Quote
darkside
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................

Не разбрах каква ти е прогнозата за декември? Колко процента?
Аз давам 17.33% спад четвърто тримесечие 2012 спрямо четвърто тримесечие 2011

По оферни цени, може би... Може и по-малко.
Но, реално 25% не е далеч от реалността.
Кризата в Бг се задълбочава непрекъснато...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-05 20:14 от 1.9.
Quote
имотен
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"!
--------------
Пак ревеш на чужд гроб, льольо. Явно и тебе като оня главанак весо те е "обидил" някой брокер.
Не ме наричай "льольо"....нема ефекта, който търсиш.
Брокер не мое да ме обиди, се едно да ме обиди жаба, насекомо некакво........просто ви изучавам, интереса ми е чисто научен. Наблюдавам навиците, първобитния начин на мислене и изразяване на тоа примитивен вид същества и техното място в природата и обществото. Тва е, виж колко е просто!?
Ще те наричам както си искам, льольо провинциален.
Quote
darkside
Господа брокери! Идат тежки времена за "занаята"! Приемем ли еврото (на какъв курс?) - надолу!
Падне ли борда - още по-надолу!
Остане ли такова положението - малко по-бавно надолу!
А кво има най-отдолу, не знайте, ма ша ви кажа! Не е 149$, тва ша е музика за ушите на продавачите................


Охо, след крупния смях покрай прогнозата ти за март'2012, вече си се наперушинил със следващата!
Гледам, че се изразяваш доста по-внимателно, явно ти държи мокро от месец март - разтегнал си нещата до края на 2012 и си свел до минимум конкретните неща!
Аз отбелязвам само едно конкретно тове пророчество - казал си в прав текст, че валутния борд ще падне.
Е, ще видим!

:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход