Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

: Какво ще се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Аз мисля, че НЕ! Брокери, вашите 3% ще са все по-малко пари!

Публикувано от darkside 
Каква преоценка бе, нали който я направи, пада от власт на другия ден. Мноу сънуваш и в черно гледаш, баси.
Quote
darkside

За последно ще ти обясня максимално елементарно, щото явно имаш нужда от гинко и от билоба, и май от лоботомия!
България ще приеме и банкнотите евро, щото лева е вързан и без тва за него, а Норвегия е свободна (без борд) икономика със собствена фин. политика и петролни запаси!

Тъпако, за последно обяснявам - влизането в Шенген няма НИКАКВА връзка с влизането в еврозоната. Твърдението ти, че ще въведем еврото, понеже това е изискване на ЕС за влизането ни в Шенген е АРХИТЪПО, понеже просто няма такова изискване .....
Поздрав, Тъпако*ok*
:]
Quote
ivorad
Quote
darkside

За последно ще ти обясня максимално елементарно, щото явно имаш нужда от гинко и от билоба, и май от лоботомия!
България ще приеме и банкнотите евро, щото лева е вързан и без тва за него, а Норвегия е свободна (без борд) икономика със собствена фин. политика и петролни запаси!

Тъпако, за последно обяснявам - влизането в Шенген няма НИКАКВА връзка с влизането в еврозоната. Твърдението ти, че ще въведем еврото, понеже това е изискване на ЕС за влизането ни в Шенген е АРХИТЪПО, понеже просто няма такова изискване .....
Поздрав, Тъпако*ok*
:]

НАРУШЕНА ТОЧКА 3 ОТ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА.
Има ли модератор или той е само за сривльовци?
Иворадчоу, мноу си забавен, брато! Определено нещо с нервите.........вече си неадекватен, баси! Елементарни неща ти обесневам, и не разбираш, и тва е........

Имотко изцепи:
Каква преоценка бе, нали който я направи, пада от власт на другия ден. Мноу сънуваш и в черно гледаш, баси.
---------------------------------------------------------------------
Имотко, никой нема да пада от власт на другия ден, а ще си гарантира още един мандат най-малко! С Иворадчо си земете малко отпуска, щото нещо не моете да мислите напоследэк, баси.............
Quote
darkside
Иворадчоу, мноу си забавен, брато! Определено нещо с нервите.........вече си неадекватен, баси! Елементарни неща ти обесневам, и не разбираш, и тва е........


Тъмчо, ето какво си ми "обяснил":

Quote

България е член на ЕС по презумпция. С влизането в Шенген става пълноправен член, т.е. свободно движение, равни юридически права със всички останали граждани на зоната - равно право на труд, мед. обслужване, дипломи за образование.. Това предполага и същата валута в обръщение! Синхронизация на цените и данъците в кратки срокове, по естествен път - свободен пазар, търсене - предлагане...

Идеята ти, че влизането в Шенген е обвързано с приемане на еврото, е пълна идиотщина - просто това не е изискване за подписването на договора за присъединяване.
Неприятно ти е, че за пореден път лъсва упоритата ти тъпота?
Е, неприятно е за теб, ние се смеем:]
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
darkside

За последно ще ти обясня максимално елементарно, щото явно имаш нужда от гинко и от билоба, и май от лоботомия!
България ще приеме и банкнотите евро, щото лева е вързан и без тва за него, а Норвегия е свободна (без борд) икономика със собствена фин. политика и петролни запаси!

Тъпако, за последно обяснявам - влизането в Шенген няма НИКАКВА връзка с влизането в еврозоната. Твърдението ти, че ще въведем еврото, понеже това е изискване на ЕС за влизането ни в Шенген е АРХИТЪПО, понеже просто няма такова изискване .....
Поздрав, Тъпако*ok*
:]

НАРУШЕНА ТОЧКА 3 ОТ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА.

Върколако, не знаех, че и сред върколаците има помияри. Иначе няма как да се обясни фактът, че пропускаш гинкобилобата и лоботомията, а се хващаш за една стопроцентова констатация - Дарки е уникален тъпак. Само униклаен тъпак може упорито да твърди, че за влизането ни в Шенген задължително трябва да въведем еврото......
Да не правите с Дарко някакъв съюз на тъпанарите?
winking smiley:]
Има ли модератор или той е само за сривльовци?
Quote
ivorad

Идеята ти, че влизането в Шенген е обвързано с приемане на еврото, е пълна идиотщина - просто това не е изискване за подписването на договора за присъединяване.
Неприятно ти е, че за пореден път лъсва упоритата ти тъпота?
Е, неприятно е за теб, ние се смеем:]
Напротив, мноу ми е приятно! И къде съм използвал думата "обвързан"?
Просто ти казвам ясно, че след влизането в Шенген ще приемем еврото. Какво не си разбрал? Приеми тоя факт като даденост, и се радвай, щото секакъв друг вариант ще е страшен за вас имотковците!
Quote
darkside
И къде съм използвал думата "обвързан"?
Просто ти казвам ясно, че след влизането в Шенген ще приемем еврото.

Не не казваш, че след влизането в Шенген ще приемем еврото просто така, тъпако. Твърдиш / понеже си тъпак!/, че приемането на еврото е условие за приемането ни в Шенген. Ето как се случва това в разговора:

Quote

Quote
ivorad

Quote
darkside
Иворадчоу, ти от притеснение съвсем спре да мислиш, майна! Ми мноу ясно, че борда ша падне, нема вечен валутен борд, баси!


Дарки, пророче, че бордът ще падне, ще падне, ама ти прогнозираш в перспектива "до декември 2012"!
Прогнозата ти , че бордът ще падне до тогава е истинска сензация, вервай ми!
:]

А кога влизаме в Шенген? Въвеждането на еврото като парична единица е политическо (а и стратегическо) решение, а не икономическо! И мисла, че ша съвпадне с едно друго решение - окончателното ни пълноправно членство, а няма да бъде самостоятелно.

Горните цитати доказват уникалната ти тъпота, пречеща ти да осъзнаеш, че влизането ни в Шенген, няма пряка връзка с приемането на еврото - защото когато ти се смея на идиотщината за падането на борда до края на 2012-а, ти пуешки използваш именно влизането в Шенгенския договор като контрааргумент......
Честито , доказани Тъпако:]
Quote
ivorad

Горните цитати доказват уникалната ти тъпота, пречеща ти да осъзнаеш, че влизането ни в Шенген, няма пряка връзка с приемането на еврото - защото когато ти се смея на идиотщината за падането на борда до края на 2012-а, ти пуешки използваш именно влизането в Шенгенския договор като контрааргумент......
Честито , доказани Тъпако:]
Виж, явно си мноу разстроен от нещо, което аз не знам. Опитай да са владееш, тва е проява на слаби нерви и слабохарактернос, баси!
В реала за такова отношение браточките ша ти остават едно здраво пръстче да си бъркаш в носа.............и ша се храниш със сламка поне едно 3 месеца......
Знам що се нервиш на постовете ми, ама ако го кажа в прав текст още повече ша подскачаш.............тва е мноу важно за имотния пазар и та е страх съвсем да не секне!
Quote
darkside
Quote
ivorad

Горните цитати доказват уникалната ти тъпота, пречеща ти да осъзнаеш, че влизането ни в Шенген, няма пряка връзка с приемането на еврото - защото когато ти се смея на идиотщината за падането на борда до края на 2012-а, ти пуешки използваш именно влизането в Шенгенския договор като контрааргумент......
Честито , доказани Тъпако:]
Виж, явно си мноу разстроен от нещо, което аз не знам. Опитай да са владееш, тва е проява на слаби нерви и слабохарактернос, баси!
В реала за такова отношение браточките ша ти остават едно здраво пръстче да си бъркаш в носа.............и ша се храниш със сламка поне едно 3 месеца......
Знам що се нервиш на постовете ми, ама ако го кажа в прав текст още повече ша подскачаш.............тва е мноу важно за имотния пазар и та е страх съвсем да не секне!

Пиленце, само да отбележа - за пореден път вместо аргументи се опитваш головодно да иронизираш, в случая ползвайки патерицата на псевдобабаитски заплахи. Това е поредната ти смехория във форума.
Много здраве на "браточките", БасиТъпако!
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход