Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

: Какво ще се случи с цените на имотите до декември 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Аз мисля, че НЕ! Брокери, вашите 3% ще са все по-малко пари!

Публикувано от darkside 
Quote
darkside
Също така в Троян, Ловеч и Плевен частни лица и няколко банки продават все още без особен успех жилища 75/100 кв.м. в приличен вид (в центровете на въпросните градове) на цена от 15/20 000евро, а в панелните комплекси на цена 15/20000 ЛЕВА.
Справка - Явлена, Адрес, Гея, Райфайзен-имоти, и която агенция фанете в тоя регион.
В Пловдив също има начало на подобен процес..............

Това малоумие по-горе следва да докаже, че при покупка от въпросните цени се постига отстъпка от порядъка на 30-50%! Информацията от реален играч на пазара в Троян просто не се коментира!
Докъде води старческото недочуване, когато един кукувец разговаря с Голямата Глава......
:]
Нали искате цени? Ето ви цени. Нещо не ви харесва май......що ли?
Иворадчо, ела с 20К. в брой и аз лично ще ти покажа 18 апартамента в центъра на тия градове, между които мое да си избереш. Без комисион! Всички разходи са за сметка на продавача!
Quote
darkside
Нали искате цени? Ето ви цени.

Цъ, за пореден път не си схванал ситуацията - не искаме цени! Искаме доказателства за това , че обявените цени масово и по задължение падат с 30-50% при покупка.
Пак ли си във фаза на ментални затруднения? Питай Голямата Глава за някой лек, само че си сложи слуховия апарат, когато започне да ти отговаря!

:]
Quote
ivorad
не искаме цени! Искаме доказателства за това , че обявените цени масово и по задължение падат с 30-50% при покупка.


:]
Идвай и купувай! Реална сделка на тия цени! Вече ми пълнят и мейла с оферти за имоти, главно в София....дотам стигнаха нещата------имотен спам! 7/10 000 за панел в комплексите, и 75/100кв. център Монтана, Враца, Ловеч, Плевен, Търново, Троян-град за не повече от 20 000.........Тва е доказателството. Само да те предупредя! До декември ще мое да купиш същите с още 5000 най-малко надолу!
Quote
darkside
Quote
ivorad
не искаме цени! Искаме доказателства за това , че обявените цени масово и по задължение падат с 30-50% при покупка.


:]
Идвай и купувай! Реална сделка на тия цени! Вече ми пълнят и мейла с оферти за имоти, главно в София....дотам стигнаха нещата------имотен спам! 7/10 000 за панел в комплексите, и 75/100кв. център Монтана, Враца, Ловеч, Плевен, Търново, Троян-град за не повече от 20 000.........Тва е доказателството. Само да те предупредя! До декември ще мое да купиш същите с още 5000 най-малко надолу!

:}
Quote
darkside


Идвай и купувай! Реална сделка на тия цени! Вече ми пълнят и мейла с оферти за имоти, главно в София....дотам стигнаха нещата------имотен спам! 7/10 000 за панел в комплексите, и 75/100кв. център Монтана, Враца, Ловеч, Плевен, Търново, Троян-град за не повече от 20 000.........Тва е доказателството. Само да те предупредя! До декември ще мое да купиш същите с още 5000 най-малко надолу!

Бре, Дарки, какво е това "мейл", бе?
И как те откриват, та ти го пълнят и препълват?
Щото, аз имам e-mail, ама никой не ми праща изгодни оферти, хем съм си тук, в София.........:]
Ивораде, искаш ли да купуваш нещо на добра цена, или само си чешем езиците?
Давам ти бойна задача. Продавам магазин-сервиз 102 кв.м чиста площ срещу Медицинска академия в Плевен. Продавам и вила на груб строеж и дворно място в живописна местност -Скандалото-Априлци. Аре скачай, нали си брокер ъф дъ брокерс! Да ти давам ли телефон за връзка? Не моя, естествено, заради спама......ша се видим на сделката, на нотариуса, няма как! Постовете ти ми стигат, тва си е чисто спамене, а да обиждаш анонимно не се изисква смелост. Само, че анонимност няма........
Quote
камелия

Щото, аз имам e-mail, ама никой не ми праща изгодни оферти, хем съм си тук, в София.........:]
Ещо тъй, баси! Ми ти си толкова известна!
Дай си мейла, още утре ша ти го напълна с ефтини имоти, се в елитни квартали, баси!
Стебе, с имотен и с иворад е мноу забавно да се контактува, егати шматките сте.....!
Quote
darkside
Ивораде, искаш ли да купуваш нещо на добра цена, или само си чешем езиците?

Поредното нещо, което не си разбрал - тук не съм за да правя бизнес / имам достатъчно работа/ , а за да се забавлявам с определен вид кретени. Ти си в групата.
Така че по-кротко с бойните задачи, че колкото повече се пънеш, толкова по-голям смях отнасяш :]
Quote
ivorad

Поредното нещо, което не си разбрал - тук не съм за да правя бизнес , а за да се забавлявам с определен вид кретени. Ти си в групата.
Така че по-кротко с бойните задачи, че колкото повече се пънеш, толкова по-голям смях отнасяш :]
Ясно, и брокер не става от тебе......а за забавлението, и аз се забавлявам, но не с темата за пазара, а с тебе!
А стандартните имоти вече са потеглили по дългия си път надоле, към Нищото.........149 лева/долара/евро, се тая, си е една добра цена за цялата страна.............
Не си мисли, че София ще остане незасегната........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-04-11 15:45 от darkside.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход