Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.

Публикувано от ivorad 
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 10:06:19
Хора, обезпокоен съм - не разбирам какво става, паднаха ли вече цените с 30 процента, или ще трябва да изчакам до вторник, например?
*xxx*
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 10:55:52
Quote
ivorad
Хора, обезпокоен съм - не разбирам какво става, паднаха ли вече цените с 30 процента, или ще трябва да изчакам до вторник, например?
*xxx*
Не са......се още са по-високи с около 40%..........най-малко.
Моя съвет е, изчакай до вторник............а кой вторник ша ти кажа по-нататък!



Дарки Ясновидец Храбър

(гледане на парче тухла, на замазка, на подпаркетно и на ръка, дала 1200/кв.м. и зела кредит 2008-ма.)
(не гледа на брокери, щот там нема нищо за гледане, баси....)
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 11:02:26
Quote
darkside
Quote
ivorad
Хора, обезпокоен съм - не разбирам какво става, паднаха ли вече цените с 30 процента, или ще трябва да изчакам до вторник, например?
*xxx*
Не са......се още са по-високи с около 40%..........най-малко.
Моя съвет е, изчакай до вторник............а кой вторник ша ти кажа по-нататък!



Дарки Ясновидец Храбър

(гледане на парче тухла, на замазка, на подпаркетно и на ръка, дала 1200/кв.м. и зела кредит 2008-ма.)
(не гледа на брокери, щот там нема нищо за гледане, баси....)

Докога бе Дарки , единия хладилник вече го напълних с пачки , а сега и нов си купих, но ако така я караме...
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 11:11:49
"Празен хладилник пачки сънува!" (стара келтска поговорка)

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 11:18:03
Quote
darkside
ша ти кажа по-нататък!



Дарки Ясновидец Храбър

Пак бъдеще време.....
А аз питам за сегашното......
Що така нямаш инфо за него, а само за бъдещото?
eye popping smiley
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 12:17:15
Quote
имотен
Ало, ясновидеца дарки храбър /отворкото/, с колко ще паднат цените до края на месеца, кажи на простия народ ?
Ало, брокерчетата! С мноу! Спад поне 20% от офертната за да има сделка! Особено след 20-ти като думне Гърция........... Яйцата са първия предвестник на голема инфлация. А инфлацията при храни и горива е с обратна посока на имотите, вервай ми! Българина е доказано говедо, което поема сека идиотия кат затяга колана и не роптае.....тва е идеалния sleave на планетата, баси......а икономическата ситуация си е чисто sleaveri за тоа народ. Ма генетични роби 700 г. не мое да станат юнаци за 22г........но мое да си фантазират, че колибите им струват мноу, ма вие брокита имате голема вина за тва пиянство....sveet dreams!

От тук нататък жилище без външна изолация, ал. дограма и ефективно отопление нема да е актуално на пазара. Щото един разбит коптор, в сграда с други коптори, дори и ефтин на пръв поглед, докато се докара до тоа вид за живеене ша струва мноу по-скъпо, да не говорим за разправиите. Най.малкото, хлебарките от съседните коптори нищо не мое да ги спре, тъй съм чувал.......Къв е смисъла, да прайш лукс сред коптори и бедни съсобственици? И тва ще се гледа.....кви възможности имат комшиите.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 12:23:52
Quote
darkside
Спад поне 20% от офертната за да има сделка! Особено след 20-ти като думне Гърция...........

Оппппаааааа, 30-те% се редуцираха до 20........
Що така?
А, и това за Гърция си го записваме, на 21-и непременно ще проверим каква е ситуацията там и дали фалитът е налице в страната, освен че вече е наличен в нечия глава!
:]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 12:38:27
Това с Гърция вече е факт и нищо ново няма, което да не е отчетено. Но виж някоя друга южна държава , където последните месеци се вземат сериозни мерки за затягане на администрацията..... Не знам защо всички са в заблуда, че Гърция не е фалирала? Фалита означава, че задълженията към кредитори се отлагат във времето и това води до невъзможност да се финансира с ново емитиране на дълг. Мислиш ли, че при лихва 800% Гърция се финансира от емитиране на дълг? Не знам какво още чакаш да се случи там? Остава само да обявят, че не могат да изплатят пенсии за март или април, но те и сега не могат.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 12:52:42
От тук нататък жилище без външна изолация, ал. дограма и ефективно отопление нема да е актуално на пазара
-------------
Отворко, това как го разбра ?
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 14:53:51
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход