Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.

Публикувано от ivorad 
Gia
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 11:48:10
Quote
Imotko
Quote
mirandi
Наборе...предоставям си егн-то, щото не съм мишок и няма к'во да крия...
А и егн-то го има в нет-а, налага ми се да го давам, само на онзи, който горе има бръмбари, вместо сиво и няма как сам да си го намери...
Ама да видим ся Имотко, к'во ще открие....и дали няма и той да се покрие...
Щото анонимните тука сте голема работа, баси....

Такаа, да видим, ако това е твоето ЕГН, разбира се.
Признавам, човекът има опит с имотите, два пъти е купувал, един път са му подарили мама и тате, три пъти е продавал, един имот е взел чрез дело, като е обявил предварителен договор за окончателен /спечелил е делото, веднага е продал имота/ и два или три пъти е теглил кредити, вероятно малки, защото имотите не са в София или Варна и са евтини. Изплатил ги е. Не забелязах обаче някакъв имот да е останал на нашия човек, освен апартаментче в гр.Д. - с население около 20-30 000 жители. Банките са ги излапали и ги е продал да си върне заемите. Какво е правил с парите, само той си знае. Може би бизнес, може би лайф /по Дарки и Явор/. Сега очевидно пари йок, имоти йок, изводите да си ги прави всеки за себе си, не искам да обяснявам очевидни неща от психологическо естество.

От имотното естество обаче, колега миранди, ща ме извиняваш.
В моя свят на две-три продажби и теглене на два малки кредита /вторият за рефинансиране на първия/ от един човек за 7-8 години му се вика ежедневие, не му се вика опит с недвижими имоти. А твоите сделки всичките са извършени в градове, дето всички се познават и си викат "баджанак" като се срещнат, не знам дали разбираш, ама това също има значение.
На твоите сделки ми се струва, че може да им се вика "оти ги ручахме жабетата". В краен случай може и опит да му се вика - "крайно негативен опит". Нищо, иде нов тираж. Стига да имаш пари за билети, разбира се.

Защо ли си мисля, че на повечето сривльовци от форума опитът е дори много по-малък от този на колегата миранди?



Опа,това се казва инвеститор в НИ :}

Ама комплексите на личноста,трудно се лекуват :]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 13:37:27
avatar
Гиа, не съм инвеститор, а най-обикновен брокер на имоти....
Не виждам нищо лошо да правя и собствени сделки, когато имам необходимост от даден имот-купувам, когато вече нямам нужда от него, нормално е да го продам.
За комплексите обаче си мноооо прав, аз затова и се отказах да ги лекувам, взех да си се харесвам и такъв....комплексиран :-)))
Gia
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 16:07:17
Quote
mirandi
Гиа, не съм инвеститор, а най-обикновен брокер на имоти....
Не виждам нищо лошо да правя и собствени сделки, когато имам необходимост от даден имот-купувам, когато вече нямам нужда от него, нормално е да го продам.
За комплексите обаче си мноооо прав, аз затова и се отказах да ги лекувам, взех да си се харесвам и такъв....комплексиран :-)))


Много ме впечатли,та значи брокер на имоти,а :}

Това,ти го пускам за да не ме бъркаш с някой младеж :]



Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 17:26:04
avatar
Quote
mirandi
Уфффф гледам и колежката снощи ме е яла...
Виж ся кака...снощи детенце ми се прибра с нови маратончици, дето струват повече от наема на кимизарника ти....
Та не се притеснявай за него, има кой да му плати наема...
Но си мноооо права, вечер заведенията са пълни с дъртаци с палки пикли от гетата...
Явно, освен да висиш тука, висиш и на прозореца, та си добре запозната с нещата...

Аха, чудо не видяно, маратонки му купили на детенце!
Що не ги снима- тук тежкарите се надцакат с патъци, водорасли и алкохол.:]
Мен първенюшките ви изхвърляници нито ме интересуват, нито ме впечатляват- доста по- висока ми е камбанарията и съвсем други ценности се забелязват от нея.
А, да наричаш имотите ми в столицата, кимизарници, без идея да имаш какво представляват, е типично за провинциалистче с комплекс за малоценност.
Пиклите с родители, осигурили им спокоен и уютен, уседнал начин на живот, не се лепят за дъртаци, защото сигурност имат вкъщи, а пък са научени да се грижат за собственто си и да умеят да печелят парите си.
Тези истини не се учат с висене по прозорците, ама няма как да знаеш.
И парцалките, и маратонките, не могат да компенсират едно дете за годините живот в катун.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 21:05:00
avatar
Колежке....чудо невидяно е за обитателите на панелните гета, за нормалните деца новите маратонки се сменят всеки сезон :-)
Все пак трябва сме фешън и в крак обут според последния моден писък :-)
А и удобната маратонка си е необходимост, когато едно дете живее в катун :-)
Щото голямо ходене пада, хайвана на 14 беше вече обиколил стария континент, разходи се и по Азия леко, живот и здраве, планувам лятото и до Канада и Щатите, при кумовете да го пратя, езиците си да тренира...
Та...затова продавам имотите си, за да може детенце да ходи и гледа...
За да може, кога стане на 19....да знае дали тук да остане или някъде другаде да ходи...
Продавам, за да може детенце и да учи....щото един кимизарник за образование само до тука съм издухал...
Ма то въпрос на приоритети в крайна сметка /опс, на комплекси, грешка/.
А за пиклите...нека всеки сам си прецени, коя пикла за колко ще се продаде, щото то си нормално нещо за жените...
Само дето едни се продават за две водки, а другите за две седмици на Малдивите :-))))) /говорим ти от личен опит/
Ти как мислиш, дали дъщеря ми или съседчето ти от горния етаж ще се продаде за двете водки :-))))
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 21:34:01
avatar
Quote
mirandi
Колежке....чудо невидяно е за обитателите на панелните гета, за нормалните деца новите маратонки се сменят всеки сезон :-)
Все пак трябва сме фешън и в крак обут според последния моден писък :-)
А и удобната маратонка си е необходимост, когато едно дете живее в катун :-)
Щото голямо ходене пада, хайвана на 14 беше вече обиколил стария континент, разходи се и по Азия леко, живот и здраве, планувам лятото и до Канада и Щатите, при кумовете да го пратя, езиците си да тренира...
Та...затова продавам имотите си, за да може детенце да ходи и гледа...
За да може, кога стане на 19....да знае дали тук да остане или някъде другаде да ходи...
Продавам, за да може детенце и да учи....щото един кимизарник за образование само до тука съм издухал...
Ма то въпрос на приоритети в крайна сметка /опс, на комплекси, грешка/.
А за пиклите...нека всеки сам си прецени, коя пикла за колко ще се продаде, щото то си нормално нещо за жените...
Само дето едни се продават за две водки, а другите за две седмици на Малдивите :-))))) /говорим ти от личен опит/
Ти как мислиш, дали дъщеря ми или съседчето ти от горния етаж ще се продаде за двете водки :-))))

Анджък, де!
Маратонките са нещо нормално за децата, чиито родители са им осигурили собствено жилище.
Затова ми е смешно перченето ти- голямо постижение, на хайванчето му купихте маратонки, пък и фьешън, майна!:}
А, да те светна- всяко дете от уседнало семейство, на 14г. вече владее английския на доста добро ниво- писмено и говоримо, та не му се налага да започва слухарско изучаване по милост, гостувайки на този и онзи приятел.
Та, кадърният да печели, праща детето си тук на добри учители, а навън на курсове, не да гледа, а да учи още.
СФащаш ли разликата?
Пък, щом за теб е гордост детенце да се продаде за две седмици на Малдивите, действай, продължавай обучението.
И ще ти отговоря на въпроса- дъщеря ти, след като на 14 се продаде за две седмици на Малдивите, на 25 ще търси на кого да се продаде за 2 водки, ама ще е твърде разпарцалена, за да намери.
Все пак, силно се надявам, независимо от чудесния си баща, да не стане парцала, който си мечтаеш да видиш.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 21:41:45
avatar
Ама тия дето много се продават, вижте след време какво им се случва:
[www.standartnews.com]
:}
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 21:54:52
avatar
Ха,ха,хаааааааааааа
Ама верно задраво сте изперкали, колежке :-)
Първия апартамент на детенце му го купих, кога хайвана беше на 2 годинки, Имотко снощи прави справки, та ако не вярваш на мене, питай него :-)
И слава богу, детенце в ,момента е на 14 и Малдивите може си позволи да му плати и баща му /нещо па не сте ме разбрала/ :-))))
Кога стане на 25, тогава ще му мислим :-)))))
И ай да ме светнеш колко от съседските ти деца учат не в кварталното школо, а в елитните езикови гимназии :-))))
р.р.И разни от сорта как в елитните ги готвели за елитни компаньонки, разни за наркотици/от човек живеещ в Люлин/ не ми се слушат/ :-))))
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 22:03:52
avatar
Оооооо, Наборе :-)))
Мара ба :-)
Па си неподготвен ми се чини :-)
Ние тук за елитни компаньонки си думаме с колежка, а ти за девойки от гетата статия ми даваш :-))))
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 22:13:34
avatar
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Ама верно задраво сте изперкали, колежке :-)
Първия апартамент на детенце му го купих, кога хайвана беше на 2 годинки, Имотко снощи прави справки, та ако не вярваш на мене, питай него :-)
И слава богу, детенце в ,момента е на 14 и Малдивите може си позволи да му плати и баща му /нещо па не сте ме разбрала/ :-))))
Кога стане на 25, тогава ще му мислим :-)))))
И ай да ме светнеш колко от съседските ти деца учат не в кварталното школо, а в елитните езикови гимназии :-))))
р.р.И разни от сорта как в елитните ги готвели за елитни компаньонки, разни за наркотици/от човек живеещ в Люлин/ не ми се слушат/ :-))))

Не съм ти колежка и хвалбите ти нито ме впечатляват, нито ме интересуват. Човек, който приема че е нормално жените да се продават, а собственото му дете да го направи за да прекара 2 седмици на Малдивите с някой дъртак, за мен е боклук.
Нищо лично, но си и смешен с изхвърллянията си- всяко дете, което може да се пребори за място в езиковата, го прави.
Без значение в кой квартал на града живее.
В елитните гимназии дават добро средно образование на деца, които искат да го получат.
Ако дъщеря ти е успяла да влезе там, може и да не последва съдбата, която си й предначертал.
Човек, който не живее в София, става смешен, когато се прави на разбирач- къде има наркотици и къде- не.
Така че, нищо няма да ти обяснявам, а само ще се забавлявам с изцепките ти.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход