Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.

Публикувано от ivorad 
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 21:59:19
avatar
Абре Наборе...спри се бря....
Я само на жената позволявам да ме нарича "Господи".... и то само, кога сме си само двамата :-))))))))))))))
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 22:20:50
Quote
mirandi
Наборе...предоставям си егн-то, щото не съм мишок и няма к'во да крия...
А и егн-то го има в нет-а, налага ми се да го давам, само на онзи, който горе има бръмбари, вместо сиво и няма как сам да си го намери...
Ама да видим ся Имотко, к'во ще открие....и дали няма и той да се покрие...
Щото анонимните тука сте голема работа, баси....

Такаа, да видим, ако това е твоето ЕГН, разбира се.
Признавам, човекът има опит с имотите, два пъти е купувал, един път са му подарили мама и тате, три пъти е продавал, един имот е взел чрез дело, като е обявил предварителен договор за окончателен /спечелил е делото, веднага е продал имота/ и два или три пъти е теглил кредити, вероятно малки, защото имотите не са в София или Варна и са евтини. Изплатил ги е. Не забелязах обаче някакъв имот да е останал на нашия човек, освен апартаментче в гр.Д. - с население около 20-30 000 жители. Банките са ги излапали и ги е продал да си върне заемите. Какво е правил с парите, само той си знае. Може би бизнес, може би лайф /по Дарки и Явор/. Сега очевидно пари йок, имоти йок, изводите да си ги прави всеки за себе си, не искам да обяснявам очевидни неща от психологическо естество.

От имотното естество обаче, колега миранди, ща ме извиняваш.
В моя свят на две-три продажби и теглене на два малки кредита /вторият за рефинансиране на първия/ от един човек за 7-8 години му се вика ежедневие, не му се вика опит с недвижими имоти. А твоите сделки всичките са извършени в градове, дето всички се познават и си викат "баджанак" като се срещнат, не знам дали разбираш, ама това също има значение.
На твоите сделки ми се струва, че може да им се вика "оти ги ручахме жабетата". В краен случай може и опит да му се вика - "крайно негативен опит". Нищо, иде нов тираж. Стига да имаш пари за билети, разбира се.

Защо ли си мисля, че на повечето сривльовци от форума опитът е дори много по-малък от този на колегата миранди?
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 22:36:31
avatar
Quote
Imotko

Нищо, иде нов тираж. Стига да имаш пари за билети, разбира се.

Защо ли си мисля, че на повечето сривльовци от форума опитът е дори много по-малък от този на колегата миранди?
Голем си Имотко! Майката им разгонваш на мизерномислещите! Момченцето с еспадрилките ме много накефи като си помисли, че е по голям САХИБпо данъчна оценка. А той просто шари повече щото е прост! Моята нова къща струва колкото негови 3 нови апартамента, ама той прост и не вдева. Виждам, че много ги приземяваш ненормалниците тука, но какво ще кажеш за тези дето оплакват ипотекарите, техни роднини ли са или болни мозъци готови за карлуково?:}
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 22:37:03
avatar
Quote
mirandi
Колeжкe...за интeлeкта....ти го каза....
Аз мойта цeна си я знам, няма какво да сe опитвам сам да си я вдигам...
А за осраното гнeздо...ми за мeн всeки eдин имот, в който сe живee нормално, за 3 години и си плачe за рeмонт...
И съм адски щастлив, чe гарджeто ми няма да e крeпостна сeлянка, която 100 години да сe натиска и да живee в някоe осрано гнeздо...

М, да!
Само трябва да я научиш да си намери някой дъртак, дето да й плаща квартирката, докато тя му краси масата.
Вярно, че в един момент ще я опъди, като се яви друга по- закъсала, но по- опитна, ама това са подробности.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 22:46:39
avatar
Quote
камелия
Quote
mirandi
Колeжкe...за интeлeкта....ти го каза....
Аз мойта цeна си я знам, няма какво да сe опитвам сам да си я вдигам...
А за осраното гнeздо...ми за мeн всeки eдин имот, в който сe живee нормално, за 3 години и си плачe за рeмонт...
И съм адски щастлив, чe гарджeто ми няма да e крeпостна сeлянка, която 100 години да сe натиска и да живee в някоe осрано гнeздо...

М, да!
Само трябва да я научиш да си намери някой дъртак, дето да й плаща квартирката, докато тя му краси масата.
Вярно, че в един момент ще я опъди, като се яви друга по- закъсала, но по- опитна, ама това са подробности.

камелиооооо, и аз ако бях на твое мЕсто не бих си написал името с главна буква... *ok*
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 22:57:40
avatar
Quote
Брокеръ

камелиооооо, и аз ако бях на твое мЕсто не бих си написал името с главна буква... *ok*

Хи,хи!
Ти нито знаеш на кое мЕсто се намираш, нито знаеш кое е името ти.
След смяната на толкова ника, не знаеш дори кой си.:]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 23:01:13
avatar
Quote
камелия
Quote
Брокеръ

камелиооооо, и аз ако бях на твое мЕсто не бих си написал името с главна буква... *ok*

Хи,хи!
Ти нито знаеш на кое мЕсто се намираш, нито знаеш кое е името ти.
След смяната на толкова ника, не знаеш дори кой си.:]

А кажи кои са ми НиковитИ smiling smiley
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
23-03-2012 - 23:04:02
Айде престанете и двамата, само спамите форума.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 06:32:30
avatar
Имотко, имотко...четеш имотния регистър като дявол евангилието....
За последните 10-на годинки имам точно 5 продажби и 5 покупки на недвижими имоти...
Както и да ги смяташ са си по една сделка на година...
Ся верно нямам нищо, ама мое па да си имам имотна жена, нали....
Мое и детенце да има имотки....
И не го знам твоя свят, ама в моя последните 10 години си викаме по улицата не баджанаци, а майни....
И половината ми сделки са именно в този скромен и малък град...
Кредитите....ами с фирмените, кредитните карти...абе последните години не падам под 1300 лева месечна вноска...
Ама прошляк съм, толкова мога си позволя...
Ай със здраве....аз бягам да бачкам, щото имам имоти да купувам и кредити да връщам....
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
24-03-2012 - 06:47:46
avatar
Уфффф гледам и колежката снощи ме е яла...
Виж ся кака...снощи детенце ми се прибра с нови маратончици, дето струват повече от наема на кимизарника ти....
Та не се притеснявай за него, има кой да му плати наема...
Но си мноооо права, вечер заведенията са пълни с дъртаци с палки пикли от гетата...
Явно, освен да висиш тука, висиш и на прозореца, та си добре запозната с нещата...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход