Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.

Публикувано от ivorad 
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
04-03-2012 - 22:43:28
Quote
ivorad
Quote
darkside
Спад поне 20% от офертната за да има сделка! Особено след 20-ти като думне Гърция...........

Оппппаааааа, 30-те% се редуцираха до 20........
Що така?
А, и това за Гърция си го записваме, на 21-и непременно ще проверим каква е ситуацията там и дали фалитът е налице в страната, освен че вече е наличен в нечия глава!
:]

Пак следва схемата "бъбривко-срамежливко", щом стане дума за 30-те процента пък и въобще конкретни работи в сегашно време........
:]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
05-03-2012 - 08:40:43
Иворадчоу, мноу си забавен.....вече не четеш внимателно, мноу си разсеян, що тъй?
Спад от 20% между офертна цена и реална цена при сделка само в рамките на март 2012-та!
Тва е мойта прогноза! Ако та дразни правописа, моа да зема некой урок по български и да пропиша правилно, тва е поправимо, ама тенденцията на пазара не моа да я промена, баси.......
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
05-03-2012 - 13:11:30
Quote
darkside

Спад от 20% между офертна цена и реална цена при сделка само в рамките на март 2012-та!
Тва е мойта прогноза!


Аааааа, значи прогнозата ти за спад от минимум 30% в цените на НИ през март'2012 се е трансформирала в "Спад от 20% между офертна цена и реална цена"? При това без ти, авторът и на двете прогнози, да забележиш тази промяна?
Хе, хе - смеем се, Перко!
:}
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
08-03-2012 - 08:56:32
avatar
Честит осми март на всички дами във форума! *drink1**drink2*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
08-03-2012 - 10:50:27
Quote
Продавач
Честит осми март на всички дами във форума! *drink1**drink2*

И сега - кво......аз, като стопанин на темата и виртуален педал в мечтите на някои, да взема да кажа едно "мерсиииииии" ли?......... winking smiley

Честит празник на дамите и от мен!

*rose* *drink1*
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
08-03-2012 - 12:02:48
Quote
ivorad

И сега - кво......аз, като стопанин на темата и виртуален педал в мечтите на някои, да взема да кажа едно "мерсиииииии" ли?......... winking smiley


*rose* *drink1*
Е що виртуален? Ти си си съвсем истински, нал тъй? Искам да кажа, че съществуваш......
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
08-03-2012 - 18:52:51
avatar
Quote
имотен
От тук нататък жилище без външна изолация, ал. дограма и ефективно отопление нема да е актуално на пазара
-------------

Я гледай ти ... и що като дограмите в момента вървят на Примоция до 40-50% от цената през 2008?
че идват и в рамките на седмица, а преди се чакаше с месеци?

освен това просто PVC дограма на мен не ми върши работа, ако ще живея вътре, предпочитам да присъствам на поставянето и да си я избера аз smiling smiley
едва ли ще намеря жилище с дограмата която харесвам и да изпълнява другите ми условия smiling smiley

същото важи за изолация и баня например smiling smiley
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
21-03-2012 - 08:53:55
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
darkside
Спад поне 20% от офертната за да има сделка! Особено след 20-ти като думне Гърция...........

Оппппаааааа, 30-те% се редуцираха до 20........
Що така?
А, и това за Гърция си го записваме, на 21-и непременно ще проверим каква е ситуацията там и дали фалитът е налице в страната, освен че вече е наличен в нечия глава!
:]

Пак следва схемата "бъбривко-срамежливко", щом стане дума за 30-те процента пък и въобще конкретни работи в сегашно време........
:]


Бамммммм, 21 март, две трети от месеца са зад гърба ни.......
Какво става с тридесетпроцентния спад, медиите мълчат ни чули , ни видели, камо ли някой да се е похвалил в стил " през декември ми опредлагаха имот за 60 000, днес го купих за 40 000!"?!?Само Дарки продължава да надува свирката, макар и с променени параметри на прогнозите - удари го главно на десетгодишни, че явно с близките лееееко се опари!
Е, ще почакаме още десетина дни, кой знае, може и да се случи - само по 3% дневно /че кво са 3%, нали така!/ и - хоп, спаднал спадът*ok*

:]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
21-03-2012 - 09:57:58
Беше "Гърция да фалира" - фалира и какво?
Беше "лошите кредити, банките ще залеят пазара с ипотекирани имоти" - заляха на баба ми хурката - и какво?
Беше "март да дойде, зимата да мине, Данков, Мянков, ще видите вие" - нещо не видяхме, щото няма нищо за виждане в реалния живот - и какво?
Сега "петрола 200 долара, 300 долара, война в Иран, ще видите вие" - пак ще видим на баба ми хурката.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
21-03-2012 - 20:10:40
Според мен ти не трябва да си дарки, а "калипсо" например, защото непрекъснато вещаеш апокалипсис след апокалипсис. Апропо, докато ти правиш това, аз днес направих поредна сделка - двустаен, Редута, сграда на 5г., цена 58000е, това ти казвам, не за да се фукам, а защото искам да ти обясня отсъствието си и да ти кажа, че ежедневно се срещам с много хора и нито веднъж никъде не усетих тази ужасно тъжна картина, която ти непрекъснато представяш тук, в различни светове живеем явно, а ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход