Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.

Публикувано от ivorad 
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 11:02:57
20000 е доста по-малко от 220000 smiling smiley. Мога да приема с голяма доза оптимизъм, че в София е имало 10000 реални сделки с НИ при средна цена от 50000 Евро.
Re: по два за лев smiling smiley))
01-03-2012 - 11:06:54
Quote
darkside
Quote
ivorad

беееееее....... 31% спад!
Характерно изказване за тебя! После опитай с "мууууууууууууууууууууууу...."


Странно - допреди месец повтаряше онова за "30 и повече % през март'2012" по сто пъти на ден, а сега имам чувството, че стъпваш по терлички около собственото си твърдение.......
Що така?
eye popping smiley
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 11:13:14
Quote
Seira
20000 е доста по-малко от 220000 smiling smiley. Мога да приема с голяма доза оптимизъм, че в София е имало 10000 реални сделки с НИ при средна цена от 50000 Евро.


Разбира се, броят се само сделките в София, нали?
И освен това - 10 000 по 50 000 средна цена / това, че над сто от сделките са били в дименсиите на милиони не се брои!/ - някакъв си половин милиард евро......ми то тва едно нищо, нали така!
:]
Re: по два за лев smiling smiley))
01-03-2012 - 12:43:32
Quote
ivorad
Quote
darkside
Quote
ivorad

беееееее....... 31% спад!
Характерно изказване за тебя! После опитай с "мууууууууууууууууууууууу...."


Странно - допреди месец повтаряше онова за "30 и повече % през март'2012" по сто пъти на ден, а сега имам чувството, че стъпваш по терлички около собственото си твърдение.......
Що така?
eye popping smiley


Да отбележа пак едно несъмнено обстоятелство - по някакви причини си престанал да твърдиш, че днес може да се купи имот с най-малко 30% по-ниска цена от тази отпреди 3-4- месеца.
Що така, Дарки?

*xxx*
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 13:08:31
От тези 220 000 сделки няма нито една реална !!! Имам информация, че определени субекти се опитват да повлияят на имотния пазар и си прехвърлят един единтвен имот помежду си !!! Този имот е бил прехвърлян 220 000 пъти !!!, което се отчита като 220 000 сделки !!! По изключение може и да е имало още 1-2 истински сделки, но може и да не е имало !!!
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 13:23:24
С огромно удоволствие съобщавам, че бях брокер и на двете страни при всичките 220 000 сделки на един и същ имот. Познавам двете страни по сделката, не взех комисион /ако не се броят онези 68000 евро/, защото идеята много правилно я разпозна Перо - да повлияем на пазара, респективно на дарки ,да не се надува, че разбира от имоти.
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 13:42:01
avatar
Quote
ivorad
Е,драги съфорумци, март настъпи, така че - честита Баба Марта!
Можем да проверим, следователно, прогнозата за ценови Апокалипсис, която направи многоуважаемият Дарки. Да припомня: според нееднократните му напомняния, през март 2012 цените на НИ ще паднат минимум с 30% в сравнение с нивата от края на 2011-а.
За мое голямо учудване, към днешна дата, 1.03.2012 такова нещо не мога да видя........
Чакаме обясненията на видния експерт, следователно!
Хайде, Дарки, месецът е твой :]

Аз ще призная вместо Дарки - към 01.03.2012 няма спад от 30% спрямо декемри 2011. Може и да има 5-7% но 30% няма.
Просто банките удържат все още положението ... тяхна си работа - с всяко задържане от 6 м си удвояват загубите ... изход няма, колкото и да се надяват. Кофти че прецакват и бизнеса на партньорчета-строителчета (мебелисчета дървари и други)... мисля че те трабва да протестират най-много срещу банките... ма нема толкоз мозък smiling smiley само маса по врата и комисионни под масата smiling smiley
Re: по два за лев smiling smiley))
01-03-2012 - 14:02:00
avatar
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
darkside
Quote
ivorad

беееееее....... 31% спад!
Характерно изказване за тебя! После опитай с "мууууууууууууууууууууууу...."


Странно - допреди месец повтаряше онова за "30 и повече % през март'2012" по сто пъти на ден, а сега имам чувството, че стъпваш по терлички около собственото си твърдение.......
Що така?
eye popping smiley


Да отбележа пак едно несъмнено обстоятелство - по някакви причини си престанал да твърдиш, че днес може да се купи имот с най-малко 30% по-ниска цена от тази отпреди 3-4- месеца.
Що така, Дарки?

*xxx*

20% стаа ли :] Продавачи свалят до 20% от цената на жилищата
А това са само продавачите ... smiling smiley
Re: по два за лев smiling smiley))
01-03-2012 - 15:00:25
avatar
Quote
Брокеръ


20% стаа ли :] Продавачи свалят до 20% от цената на жилищата
А това са само продавачите ... smiling smiley

А, щом са само продавачите, не се брои- нека да се включат и купувачите.........:]
Re: Честита Баба Марта! Да проверим прогнозите.
01-03-2012 - 15:20:38
Малко ми напомняте на ъперите през 2008...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход