Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
дами и господа не те разбрах много какво ме питаш. аз играя с ливъридж 1 към 200. с 2000 мои мога да купувам до 400 000лв или равностоиност в друга валута.все едно сам ги взел назаем 400 000 а 2000 мои са гаранция.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-07 11:42 от nradev.
Quote
nradev
дами и господа не те разбрах много какво ме питаш. аз играя с ливъридж 1 към 200. с 2000 мои мога да купувам до 400 000лв или равностоиност в друга валута.все едно сам ги взел назаем 400 000 а 2000 мои са гаранция.


Не, не можеш да "купуваш" - можеш да контролираш. А това е нещо доста по-различно!
Успех в тотото.
А, и следващия път не е зле да уточняваш за какви пари става дума - за твои, или за взети назаем. Щото колегата Имотко ти каза, че не рискуваш особено, понеже разполагаш с дребни пари, 2-3- хиляди $. Ти важно, важно му отвърна, че не става дума за дреболии, а за цели 180 000$.
Сега се оказва, че иде реч именно за дреболии - играл си тото за 2000, останалите са чужди....
Както и да е - успех !
smiling smiley
да ама спечелих 5000 лв . за 3 дни. а ти от наем има да ги чакаш 1 година.Тото е за тия дет не разбират кат тебе за тези които могат да правят анализи е инвестиция.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-07 12:20 от nradev.
Quote
nradev
да ама спечелих 5000 лв . за 3 дни. а ти от наем има да ги чакаш 1 година.Тото е за тия дет не разбират кат тебе за тези които могат да правят анализи е инвестиция.

Това горе не променя факта, че излъга за произхода на парите. Това те прави доказуем лъжец.
Що се отнася до спечелените 5000 за три дни - браво!
Ако е истина.....Можеш да вярваш колкото си искаш в това, че ние ти вярваме!
winking smiley :]
Quote
ivorad
Това просто не е вярно: влоговете са гарантирани до нива 100 000 евро /196 000 лв./. Думата "напълно" също следва да се интерпретира много предпазливо...
winking smiley

Иво, влоговете са гарантирани до нива от 100 000 евро в една банка, на един човек. Това се пише за поне 300 път в този форум.
Някой беше писал по-рано, че работи с четири банки, аз съм скромен и работя с две, проблеми - нямам.

В последния Форбс има сметки по покритието на депозитите, общата сума на депозитите и техния брой, споменаваха цифри и за борда.
Като поотрезвея ще щракна страницата и ще я споделя тук.

Диверсификация му е майката, жалко, че според повечето пишещи тук диверсификация се разбира набичване на пари в различни тухли на ненормални цени.

Камелия, намигванката показва, че се бъзикам, не се заяждам, моля да бъда извинен *rose*

Онзи ден един познат с голям ипотечен кредит спомена, че би се радвал, ако банките фалират - кредита му щял да се изпари :} *sos*
Да ама друг път, не успя да ме разбере какво ще стане и че не банката, а той става човека с проблема.
Никъде не сам споменавал призход на парите. аз казах че съм купил 180 000 $ а не казах че имам 180 000$



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-07 12:52 от nradev.
Quote
Атанас Янев


Иво, влоговете са гарантирани до нива от 100 000 евро в една банка, на един човек. Това се пише за поне 300 път в този форум.
Някой беше писал по-рано, че работи с четири банки, аз съм скромен и работя с две, проблеми - нямам.

Дори в хиляда банки, идеята на "гарантирането" не е да се гарантират влоговете / финансовото саниране при колапс задължително изисква, а да се мине през фаза на луда инфлация, за да може след това да се започне на чисто!/, то има функцията на успокоително за дребните вложители, те са над 95% у нас , а и по света. Как точно става преобръщането на гаранциите в "гаранции" и защо това има смисъл в ситуация на финансов колапс е обяснявано много пъти, така че няма да се хабя. Нещо повече - това се е случвало в световната история и не ми е известно някой притежател на влог да е излязъл сух от потопа!
Не мога да разбера единствено защо се хващаш на тези селски номера........
Е, със здраве да си ги харчиш петте хиляди. Стига да можеш да ги видиш и пипнеш, разбира се.
Quote
nradev
Никъде не сам споменавал призход на парите. аз казах че съм купил 180 000 $ а не казах че имам 180 000$

Имплицитно твърдиш, че парите са твои, диалогът ти с Имотко го доказва.
Следователно - пак лъжеш. Явно ти е навик.
петте хиляди вече са в банковата ми сметка
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход