Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Виждам големи сте финансисти.
Quote
nradev
Виждам големи сте финансисти.

Сега като си прогледнал, пробвай да се услушаш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-06 22:29 от Lubimec13.
Quote
nradev
А и некои по-заможни с ипотеки ще минат към бедните

Е това ви е на сривльовците детската мечта. Засега обаче аз не познавам някой заможен, дето да е станал беден.:}
Като пътуваш за МЕТРО люлин, срещу разклона за Банкя има един голем плац. Там се съхраняват колите на заможните (на кредит), на голема табела пише КОЛИ ОТ ЛИЗИНГ.
Човек, който би пазарувал от Метро-Люлин, е далеч от заможните, та не съм ходил скоро натам.
И нали знаеш, на табели не вярвай, но все пак на големия плац дали има много Мерцедеси?
Quote
granit
Като пътуваш за МЕТРО люлин, срещу разклона за Банкя има един голем плац. Там се съхраняват колите на заможните (на кредит), на голема табела пише КОЛИ ОТ ЛИЗИНГ.

Какво значи лизинг? Лизинга за мен е нещо, което ползваш за 2-3 години, колкото е периода на лизинга и след това го връщаш тъй като е остаряло за да го смениш с по нов модел. Има и лизинг с опция за закупуване след изтичане на лизинговия период. Така че е нормално да се продават коли от лизинг, има хора, които предпочитат да са винаги с нови коли. Други са така свикнали с колите си, че не искат да ги сменят, просто е въпрос на личен избор дали ще закупят или не колата след изтичане на лизинговия период.
Quote
Imotko
Човек, който би пазарувал от Метро-Люлин, е далеч от заможните, та не съм ходил скоро натам.
И нали знаеш, на табели не вярвай, но все пак на големия плац дали има много Мерцедеси?

Тия дето ти пазаруваш от тех, зареждат от МЕТРО! Има много мерцедеси.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-07 01:56 от granit.
Quote
PER0

Какво значи лизинг? Лизинга за мен е нещо, което ползваш за 2-3 години, колкото е периода на лизинга и след това го връщаш тъй като е остаряло за да го смениш с по нов модел. Има и лизинг с опция за закупуване след изтичане на лизинговия период. Така че е нормално да се продават коли от лизинг, има хора, които предпочитат да са винаги с нови коли. Други са така свикнали с колите си, че не искат да ги сменят, просто е въпрос на личен избор дали ще закупят или не колата след изтичане на лизинговия период.

Да бе, затова момчетата залегат по храстите с дни да им приберат колите.Крият ги на две спирки от адреса си, понякога ги палят и секви други щуротии
Quote
nradev
е колко да е опасно. рискувал съм 2000лв. да ти кажа Имотко че ипотекарите дето са купили с 10% самоучатие и те са на ливъридж 1 към 10. и сега са на загуба и банките ше им затворят позициите. margin call драги ми Имотко.

nradev, как по-точно си ги рискувал тия 2000лв. Колко е бил спреда на мястото където си обменял ?
Quote
granit
Quote
PER0

Какво значи лизинг? Лизинга за мен е нещо, което ползваш за 2-3 години, колкото е периода на лизинга и след това го връщаш тъй като е остаряло за да го смениш с по нов модел. Има и лизинг с опция за закупуване след изтичане на лизинговия период. Така че е нормално да се продават коли от лизинг, има хора, които предпочитат да са винаги с нови коли. Други са така свикнали с колите си, че не искат да ги сменят, просто е въпрос на личен избор дали ще закупят или не колата след изтичане на лизинговия период.

Да бе, затова момчетата залегат по храстите с дни да им приберат колите.Крият ги на две спирки от адреса си, понякога ги палят и секви други щуротии

Начи викаш тия от автокъщите вместо да им ги дадат на момчетата автомобилите на народни цени ( нещо като 149Е /м2 както при имотите) идват и си взимат автомобилите, така ли? Ей, много лоши тез автокъщи бе!! Те не знаят, ли, че трябва да определят цените по доходите на клиентите им??? Примерно ако дохода ви е 500лв на месец, месечната вноска на едно инфинити или БМВ с пълни екстри да не надвишава 50 лв за да могат клиентите да си купят и суперлукс имот, и да си хапват скаридки през ден?? Пък те идват и си вземат колите !!!!Тц, тц,тц брей лоши автокъщи брей !!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход