Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво ще се случи с цените на имотите до март 2012-та? Възможно ли е "събуждане" на пазара на по-ниски ценови нива? Възможно ли е това да е "дъното" и на лято да станем свидетели на нов ценови "бум"? Мненията на неброкери са приоритетни!

Публикувано от darkside 
Quote
nradev
петте хиляди вече са в банковата ми сметка

Поздравления nradev за успешната сделка. След като за 2 дена направихте 5000 значи няма да бъде проблем да плащате наем в размер от 1000Е на месец. Естествено тук се включват джакузита, портиер, всички необходими екстри. А също, бихте ли обяснили на прошляците, дето постоянно питат дали могат да наемат подобен имот, но нямат пари, че това няма как да стане.
То еврото няма всеки ден да пада с по 200 пипса, та нашият човек да прави по някой лев. Утре, като се качи с 300 и уйде коньо в барата.
Та не разчитай да ти стане наемател.
Quote
nradev
дами и господа не те разбрах много какво ме питаш. аз играя с ливъридж 1 към 200. с 2000 мои мога да купувам до 400 000лв или равностоиност в друга валута.все едно сам ги взел назаем 400 000 а 2000 мои са гаранция.

Аз разбрах че си отишъл с кеш в някоя банка или чейнч и си купил долари и тия 2000лв. са ти разликите в курса купува-продава.
Пък ти си играел на Форекс. Тия 5000 дето си ги спечелил наистина ли са ти в банковата сметка или са в акаунт баланса?
Quote
nradev
да ама спечелих 5000 лв . за 3 дни. а ти от наем има да ги чакаш 1 година.Тото е за тия дет не разбират кат тебе за тези които могат да правят анализи е инвестиция.

Той и greenbul много ги разбираше тези работи, но вече изчезна - защо ли?
Любимец, (домашен)! Към март, като умре окончателно пазара мое и ти да се скатаеш.......и знаеш ли що ще умре? Ма не казвай на никого!
Ми щото имотковците нема да свалят офертните цени, а на тия нива интерес нема да има!
Ще настане мъртва тишина! Силенцио! Гранде риск, гранде проценти фра банка! Молто кофти пер тутти ипотекарри! Капише?
Ще има изтегляне на оферти поради "нема смисъл", ма малко, на незорлиите. Но лавина от нови ще залее имотните сайтове - отчаяното цунами на имоти от банките, ЧСИ, имащи нужда от пари бедни, но алчни собственици на стари и нови имоти, бягащи от глада, кредитите, парното и новите европейски данъци. Но и тва не е края, а началото на една дълга агония. Що дълга? Ми щото българина освен робското си овчедушие има още некои "добродетели" - да не настине и да не се мине! Тия, които помнят кво стана от 90-та до 2002-ра ще ме разберат. Само, че сега ще е по-бавно и по-дълго...........
Quote
darkside
Любимец, (домашен)! Към март, като умре окончателно пазара мое и ти да се скатаеш.......и знаеш ли що ще умре? Ма не казвай на никого!
Ми щото имотковците нема да свалят офертните цени, а на тия нива интерес нема да има!
Ще настане мъртва тишина! Силенцио! Гранде риск, гранде проценти фра банка! Молто кофти пер тутти ипотекарри! Капише?
Ще има изтегляне на оферти поради "нема смисъл", ма малко, на незорлиите. Но лавина от нови ще залее имотните сайтове - отчаяното цунами на имоти от банките, ЧСИ, имащи нужда от пари бедни, но алчни собственици на стари и нови имоти, бягащи от глада, кредитите, парното и новите европейски данъци. Но и тва не е края, а началото на една дълга агония. Що дълга? Ми щото българина освен робското си овчедушие има още некои "добродетели" - да не настине и да не се мине! Тия, които помнят кво стана от 90-та до 2002-ра ще ме разберат. Само, че сега ще е по-бавно и по-дълго...........

Защо сменяш плочата? Март месец щеше да има погром на имотковците, а сега бавно, бавно щяло да става. И срив няма да има при имотните ,ами при безимотните? Що така?
драги ми PERO засега плащам 200 евро и джакузи не ми требе
Quote
Lubimec13


Защо сменяш плочата? Март месец щеше да има погром на имотковците, а сега бавно, бавно щяло да става. И срив няма да има при имотните ,ами при безимотните? Що така?
Защото съм гъвкав в мисленето и имам глава на раменете, брато! Ти и Иворад сте мноу забавни в напъните си срещу тренда!
Тва е неизбежно...да го оставим да си се случва и тва е.


На мен ми е чудно друго. Магистрала Хемус е затворена, щот са се обърнали два тира към 8 ч. тая сутрин некъде към тунелите. Вместо да обявят в медиите и хората да спрат да пътуват властите си мълчаха цял ден и сега има колона около 30 км., която постоянно става все по-дълга. Още не е освободен пътя. Ква е тая държава, дето цял ден не мое да премести два тира и да отвори пътя или некъв вариант да се придвижат хората? И жена ми е в капан от сутринта, от първите е......нито аз моа да ида до там поради колоната, баси и тъпата работа. Сичко е бедствие в таз крива държава!

Според тебе в "така уредената ни стройна система", подготвена за сичко, мое ли да поскъпнат имотите? Подозирам, че прованса е в бедствено положение и има и наводнения.......
Дарки,в момента съм на вилата в Батак.
Не е бедствено положението,само дето полвин ден няма ток а аз цял ден рина сняг,та дано утре успея да си тръгна!!!
Инак за тренда да пошпрехам..
Преди два дни моя позната обяви, че иска да продаде етаж от къща в Пловдив със самостоятелен вход..
Къщата е 100 кв.м чиста жилищна площ,80 кв.м мазета и идеална част от двор...Строена е около 80-те години.Тухла еденичка , измазана отвън и отвътре..
Цена 40 000Е
Подобни неща преди няколко години под 100 000 не се намираха!!!
Колкото повече такива оферти излизат на пазара-толкова повече хората ще разбират на къде вървят нещата....
Quote
nradev
драги ми PERO засега плащам 200 евро и джакузи не ми требе

Аууу, печелите 5000 бона за 2 дена а не Ви требе джакузи??? Нямате си представа какъв кеф изпускате. Пълните ваната с вода, сипвате и от онези специални аромати за вана, пускате релаксираща музика, и щом се потопите вътре така се отпускате, че сякаш сте в някакъв друг свят. Поиграйте си и с дюзите за вода, те са за масаж, а също и с въздушните дюзи. Пробвайте, ако още не сте, усещането е върховно!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход