Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поевтиняването продължава !

Публикувано от Бай Пешо1 
Re: Поевтиняването продължава !
02-09-2011 - 17:45:15
avatar
Quote
batko
Аз те питам има ли такава поза в която да лежиш по гръб.Поведението ти не издава да си доволна от живота.Има ли случай за толкова години в този форум ти да си признала че някой е прав че ти бъркаш.Аз поне не знам такова събитие.Ти и още няколко човека превърнахте форума в плювалник в място за обиди и мерене на .......Казах вече като нямаш аргументи спри да обиждаш хората и да плюеш.Осъзнай се и се спри или е невъзможно за теб

Разбира се, че съм признавала, когато съм бъркала. И съм се извинявала. Само че, за разлика от теб, когато пиша по дадена тема, се опитвам да пиша по същество и да не обвинявам когото ми падне във всички грехове, само и само да регистрирам трафик.
Ето твоите твърдения, на които реагигах.
1.Както много пъти съм писал ще ги видиш новите богаташи при 6.0 по Рихтер.Тези коптори със спални по 8-10кв.метра и тераси 60 на 80 сантима с миризлива кухня в хола ще изпопадат всичките.Като сложим и факта че между тях няма улици и отстоянията са никакви нито спасители нито бърза помощ нито пожарна ще може да влезе.
2. Какво повече да коментираме.Ти като дърта циганка лъжеш и мажеш и си предлагаш негодната стока.Еми това си е твой проблем.Аз боклук няма да си купя.Ще живея на село но боклук никога.Докато не се научите какво да правите


Едното ти твърдение подкрепих, напомняйки ти ,че и аз съм го изразявала многократно.
Другото опровергах.
За какво да "легна по гръб"? За да се почувстваш прав и велик?
Няма как да стане, след като не си.
И трябва ли да ти припомня, че изсипа обвиненията си към мен, без да съм водила дискусия с теб, подчинявайки се на неукротимия гъдел да се заядеш?
Не стига че ме нападаш и обвиняваш без дума да съм разменила с теб, а после бягаш да се жалваш като ощипана госпойца.
Re: Поевтиняването продължава !
02-09-2011 - 18:23:58
Ха,ха, Батко, какво се опитваш да направиш?
Re: Поевтиняването продължава !
02-09-2011 - 20:33:15
avatar
Quote
palamud
В манхатън знаеш ли колко ти е данъка върху имотЯ? .... Много повече от наема за същия хапартамент в СФ

Апартамент 75 кв.м. на 2-ра - 3-та линия в Палм Бийч (Флорида).
Годишен разход - данък и поддръжка 10.000 $.

Имоти във Флорида
Re: Поевтиняването продължава !
02-09-2011 - 20:42:07
. Факта, че ипотекаря не може да се разпорежда с имота преди да уведоми банката и тя да одибри това го показва.
----------------------
Ти толкова ли не си наясно , даже с това, че ако имам ипотекиран имот, мога да го продам, без да питам банката , като естествено си погася пресдрочно кредита ? И понеже явно си съвсем лаик, ето ти подробности - обявявам си имота за продажба, капарират ми го купувачите, в деня на изповядването си погасявам кредита предсрочно и казвам сбогом на банката. Добре де, за толкова време в този форум поне това да бе разбрал, щеше да има някаква полза от висенето ти тук. Иначе на всички ни стана ясно , че си мечтаеш за комунизъм, иди в Куба, явно капитализма не ти харесва..
Re: Поевтиняването продължава !
02-09-2011 - 21:23:27
Quote
камелия
Quote
drakkar
Камел никаква собственост никъде няма да преминава. Ипотекирания имот си е собственост на банката, докато не бъде изплатен. И не ми излизай с приказките, че това не е така. Факта, че ипотекаря не може да се разпорежда с имота преди да уведоми банката и тя да одибри това го показва.
Освен това, тези дето купуваха без да мислят на тройна цена пречеха на други да се сдобият с имот, защото цените се набалончиха точно заради тях ! Сега нещата просто ще с дойдат на мястото. А ти дето ги съветваше тия хора по - добре се осъзнай и разкай !

Аха, виновни са ти тези, дето купували на тройна цена? eye popping smiley
Ти, да си чувал нещо за пазарен принцип? За търсене и предлагане?
Ревеш за социализъм, явно- всички да получават поравно и цените на всичко да са регулирани от държавата, да няма покачване. Не е лош мерака ти, ама тая умря преди 22г.
Никой не ти е пречил да си купиш имот, просто е трябвало да се пребориш с оня, дето също го е искал и за да го придобие, се е бръкнал по- дълбоко.
Това му е минуса на капитализма- едни са по- богати, други- по- бедни.
"Идването на мястото" на нещата, е величина, различна за различните хора. За теб, явно това е още троен спад. Или, цени от времето на бай Тошо.
Да, ама тогава се чакаше за еФтинийката по 10-15г.:] Дали ще си във финансова кондиция да почнеш тогава да изплащаш? И колко пара ще си потрошил по наеми?
Няма пълно щастие, ръйш!spinning smiley sticking its tongue out

Ками, като чета изказванията ти за приложението на пазарните принципи върху БГ пазара на НИ, както и за имагинерноста на щастието, като такова при капитализма, се сещам за един бос на Коза Ностра. Човека се интересуваше от всичко, което носи доходи над 10%.
Обаче най-вече се сещам за това :
[bgjokes.com]
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 01:54:24
в4ера продох 1 апартамент без да питам банката и без да сам погасил ипотеката. разбрахме се с купувача тои да го направи.
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 08:54:05
avatar
Quote
bashbroker
. Факта, че ипотекаря не може да се разпорежда с имота преди да уведоми банката и тя да одибри това го показва.
----------------------
Ти толкова ли не си наясно , даже с това, че ако имам ипотекиран имот, мога да го продам, без да питам банката , като естествено си погася пресдрочно кредита ? И понеже явно си съвсем лаик, ето ти подробности - обявявам си имота за продажба, капарират ми го купувачите, в деня на изповядването си погасявам кредита предсрочно и казвам сбогом на банката. Добре де, за толкова време в този форум поне това да бе разбрал, щеше да има някаква полза от висенето ти тук. Иначе на всички ни стана ясно , че си мечтаеш за комунизъм, иди в Куба, явно капитализма не ти харесва..

Виждаш ли че си вързан за банката ? Ако имота няма тежести, т.е. е наистина твой няма да я има тази трета страна, с която искаш или не трябва да се съобразяваш!
А пък ако спреш да плащаш банката има право да продаде имота и да останеш на улицата.
Е, кой е собственика тогава ? Ти имаш само задължения - да плащаш, банката има право да се разпорежда с имота както намери за добре ако не изпълняваш задълженията си.
Ти в такава ситуация собственик ли се чувстваш ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 09:34:22
Факта, че ипотекаря не може да се разпорежда с имота преди да уведоми банката и тя да одибри това го показва.
-----------------------------------
За втори път ти показвам нелепиците, които си изписал, явно няма да признаеш, че не и наясно, затова питам - ипотекаря може ли да се разпорежда с имота , преди да уведоми банката и тя да одобри това ? И втори въпрос - ипотекаря собственик ли е ?
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 09:43:24
avatar
Дичо, както и да го увърташ ипотекаря си е от е....та страна ! Пак питам, ти ще се чувстваш ли собственик в такава ситуация ? Да знаеш, че ако не плащаш ще те изхвърлят, но може и да останеш длъжник smiling smiley Собственици са ипотекарите, ама на дългове !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 10:00:10
avatar
Quote
nradev
в4ера продох 1 апартамент без да питам банката и без да сам погасил ипотеката. разбрахме се с купувача тои да го направи.

Мдам.. принципно имот може да бъде продаден с ипотека, аз обаче не бих го купил. smiling smiley
Всички рискове отиват в купувача и много често в такава сделка има скрита информация и граничи с измамата.
ДА не говорим че банката може да откаже да вдигне ипотеката, защото не си я уведомил.... :}

тогава какъв цирк настъпва не ми се мисли...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход