Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!

Публикувано от darkside 
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 20:44:31
Ае Имотко, изцепи некой бисер майна! Мое да съм падал от коня, дето викаш, щото верно имам кон. Кобила, по точно. Ако роди конче ша го кръста Имотко. Кончето Имотко! Мноу готино звучи, нали майна?
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 21:48:52
Quote
darkside
Ае Имотко, изцепи некой бисер майна! Мое да съм падал от коня, дето викаш, щото верно имам кон. Кобила, по точно. Ако роди конче ша го кръста Имотко. Кончето Имотко! Мноу готино звучи, нали майна?

От коня не знам дали си падал, но от алкохола е видно.
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 22:22:23
За собственик на фирма (50 работн.) си възтъпичък. Освен ако е шивашка, така мое. Сахибчо, аз не пия и не пуша майна. Други по-екстремни неща предпочитам. Ела, качи се на моето ниво и ша си говорим.
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 22:47:36
avatar
Quote
darkside
За собственик на фирма (50 работн.) си възтъпичък. Освен ако е шивашка, така мое. Сахибчо, аз не пия и не пуша майна. Други по-екстремни неща предпочитам. Ела, качи се на моето ниво и ша си говорим.

Няма как да стане, Който и да се опита, все ще му се наложи да слезе много под нивото си. Да гарантираш, че не пиеш, след като писанията ти покриват едно към едно обратната изява, е все едно да твърдиш, че си достатъчно интелигентен и грамотен, пишейки като селянче, едва завършило началното училище.:ami:
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 23:20:45
Виж кво, лелче! Писането не мое да компенсира липсата на секс. Не се комплексирай, ми земи некви мерки. Живота в гетото почва да ти влияе на егото майна!
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 23:27:27
avatar
Quote
darkside
Виж кво, лелче! Писането не мое да компенсира липсата на секс. Не се комплексирай, ми земи некви мерки. Живота в гетото почва да ти влияе на егото майна!

Вярно, не може, но като гледам как не спираш да пишеш и по това време, явно сексът не е нещото, което запълва вечерите ти. Нищо че държиш да демонстрираш младежка възраст, наричайки ме " лелче".:]
А нивото на човека личи и от едно написано изречение.......smoking smiley
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 23:45:51
Ми аз съм като Наполеон , Ками. Мое да ми прават тутурутка и да пиша, тва не е ли гениално? Ти кво моеш? Да немаш черен колан по камасутра? Не обиждай селяните, правописа ми е фикция, само ти не вдеваш...
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 23:49:22
Къш, къш, лягай да спиш, измишльотинке.
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
26-08-2011 - 23:56:27
avatar
Quote
darkside
Ми аз съм като Наполеон , Ками. Мое да ми прават тутурутка и да пиша, тва не е ли гениално? Ти кво моеш? Да немаш черен колан по камасутра? Не обиждай селяните, правописа ми е фикция, само ти не вдеваш...

Първо научи значението на думите.
Ако не можеш да разбереш, че селяндурщината не е проява на оригиналност, а още по- малко е " фикция", някой трябва да ти го каже. Ако демонстрираш упорито, че не схващаш обясненията и отговаряш с първосигнални " еротични", според ограниченото ти разбиране, " закачки", дори и съжаление не заслужаваш.
Re: Гъби никнат по обектите ! Мухъл и влага са новите "екстри" на новото строителство!
27-08-2011 - 00:03:53
Quote
Imotko
Къш, къш, лягай да спиш, измишльотинке.
Легам...легам...дежурния лекар и той тва каза....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход