Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поевтиняването продължава !

Публикувано от Бай Пешо1 
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 10:05:12
Quote
камелия
Quote
batko
Аз те питам има ли такава поза в която да лежиш по гръб.Поведението ти не издава да си доволна от живота.Има ли случай за толкова години в този форум ти да си признала че някой е прав че ти бъркаш.Аз поне не знам такова събитие.Ти и още няколко човека превърнахте форума в плювалник в място за обиди и мерене на .......Казах вече като нямаш аргументи спри да обиждаш хората и да плюеш.Осъзнай се и се спри или е невъзможно за теб

Разбира се, че съм признавала, когато съм бъркала. И съм се извинявала. Само че, за разлика от теб, когато пиша по дадена тема, се опитвам да пиша по същество и да не обвинявам когото ми падне във всички грехове, само и само да регистрирам трафик.
Ето твоите твърдения, на които реагигах.
1.Както много пъти съм писал ще ги видиш новите богаташи при 6.0 по Рихтер.Тези коптори със спални по 8-10кв.метра и тераси 60 на 80 сантима с миризлива кухня в хола ще изпопадат всичките.Като сложим и факта че между тях няма улици и отстоянията са никакви нито спасители нито бърза помощ нито пожарна ще може да влезе.
2. Какво повече да коментираме.Ти като дърта циганка лъжеш и мажеш и си предлагаш негодната стока.Еми това си е твой проблем.Аз боклук няма да си купя.Ще живея на село но боклук никога.Докато не се научите какво да правите


Едното ти твърдение подкрепих, напомняйки ти ,че и аз съм го изразявала многократно.
Другото опровергах.
За какво да "легна по гръб"? За да се почувстваш прав и велик?
Няма как да стане, след като не си.
И трябва ли да ти припомня, че изсипа обвиненията си към мен, без да съм водила дискусия с теб, подчинявайки се на неукротимия гъдел да се заядеш?
Не стига че ме нападаш и обвиняваш без дума да съм разменила с теб, а после бягаш да се жалваш като ощипана госпойца.
Kaмелия аз не желая да съм велик или пък над теб.Искам когато се говори за имоти да се говори с аргументи а не с обиди и ругатни.Ще се радвам ако посочиш точно за какво си признала грешката си и си се извинила и кога.
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 10:45:35
avatar
Quote
batko
Както много пъти съм писал ще ги видиш новите богаташи при 6.0 по Рихтер.Тези коптори със спални по 8-10 кв.метра и тераси 60 на 80 сантима с миризлива кухня в хола ще изпопадат всичките. Като сложим и факта че между тях няма улици и отстоянията са никакви нито спасители нито бърза помощ нито пожарна ще може да влезе.

Тези с "коптори със спални по 8-10 кв.метра и тераси 60 на 80 сантима с миризлива кухня в хола" не са никакви богаташи. Това са хората от крайния квартал заменили панелката или селската къща с ново строителство. Познавам няколко, които съжаляват че са напуснали панелния апартамент.
Тухлените жилища са по-добри ако са построени качествено.
Относно 6.0 по Рихтер, това може да сполети и вложителите в банки или трезори.
Нищо сигурно няма на този свят.
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 11:00:16
avatar
Quote
batko

2. Какво повече да коментираме.Ти като дърта циганка лъжеш и мажеш и си предлагаш негодната стока.Еми това си е твой проблем.Аз боклук няма да си купя.Ще живея на село но боклук никога.Докато не се научите какво да правите[/b]

Това ли наричаш аргумент и говорене без обиди и ругатни?

Quote
batko
Kaмелия аз не желая да съм велик или пък над теб.Искам когато се говори за имоти да се говори с аргументи а не с обиди и ругатни.Ще се радвам ако посочиш точно за какво си признала грешката си и си се извинила и кога.

Дали, вместо да ме разпитваш кога съм се извинила, първо ти не трябва да го направиш заради поста, в който и ме обиждаш, и клеветиш?
А, после, като имаш свободно време, пусни едно търсене и ще видиш кога и защо съм се извинявала.
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 15:08:06
avatar
"SOFIX продължава движението си в рейндж след спада с 87% в периода 2007-2009 г." - заглавие в investor.bg. Каквато ни е борсата, такива са ни и имотите. В очакване на големия Срив ...

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 18:25:50
drakkar, този който увърта не съм аз, ти твърдиш глупости , после се измяташ - "Факта, че ипотекаря не може да се разпорежда с имота преди да уведоми банката и тя да одибри това го показва". И понеже и това не знаеш, а само ревеш на чужд гроб , да ти кажа - да, ипотекаря е собственик, да , може да се разпорежда с имота, не, няма никакво задължение да уведоми банката, че си продава имота, всичко това ти казвам от опит, освен стотиците сделки зад гърба ми, аз самият си купих и след това продадох имот, който бях ипотекирал, явно и ти като повечето ревльовци тук нямате никакъв, ама никакъв опит в тази работа, ама с години тук се упражнявате в писане по теми, от които представа нямате.
Re: Поевтиняването продължава !
03-09-2011 - 18:30:17
Мдам.. принципно имот може да бъде продаден с ипотека, аз обаче не бих го купил.
Всички рискове отиват в купувача и много често в такава сделка има скрита информация и граничи с измамата.
ДА не говорим че банката може да откаже да вдигне ипотеката, защото не си я уведомил....

тогава какъв цирк настъпва не ми се мисли...
-------------------
Виждаш ли рибок колко лесно се разпознава човек, който няма сделка с имот през живота си, ама дава акъл ? Понеже и ти никак не си наясно, да те светна -ако имаш избор между два еднакви имота и се чудиш кой да купиш, купи ипотекирания, там нещата са в пъти по-сигурни, защото банката не дава пари току така, а изисква документи и обследва така историята на имота, както не се прави в другия случай. Ама ти няма как да знаеш.
Re: Поевтиняването продължава !
04-09-2011 - 19:36:34
Quote
камелия
Quote
batko

2. Какво повече да коментираме.Ти като дърта циганка лъжеш и мажеш и си предлагаш негодната стока.Еми това си е твой проблем.Аз боклук няма да си купя.Ще живея на село но боклук никога.Докато не се научите какво да правите[/b]

Това ли наричаш аргумент и говорене без обиди и ругатни?

Quote
batko
Kaмелия аз не желая да съм велик или пък над теб.Искам когато се говори за имоти да се говори с аргументи а не с обиди и ругатни.Ще се радвам ако посочиш точно за какво си признала грешката си и си се извинила и кога.

Дали, вместо да ме разпитваш кога съм се извинила, първо ти не трябва да го направиш заради поста, в който и ме обиждаш, и клеветиш?
А, после, като имаш свободно време, пусни едно търсене и ще видиш кога и защо съм се извинявала.
Kамелия няма смисъл.Никога не съм си и помислял дори че мога да те надприказвам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход