Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся да купя апартамент в мишел н бул.бг

Публикувано от studenta 
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 21:49:19
Quote
ivorad
Quote
javcho

Eдното ако е СОФБИЛД, другото кое е?

Другото са квадратурите, за които скромничко се умълча......
Скромняга!
:]

Бурсучко, показвай доказателството, че апартамента няма 80кв.
За мен е над 80кв., а ти излъга. Не съм си сменил мнението и не виждам повече какво трябва да обяснявам.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 22:00:00
Quote
javcho


Бурсучко, показвай доказателството, че апартамента няма 80кв.
За мен е над 80кв., а ти излъга. Не съм си сменил мнението и не виждам повече какво трябва да обяснявам.

Цъ, за теб апартаментът не е "над 80" - точно 119 кв. е......Разлика от има-няма 50%.....Аз съм го оценил в дименсиите на старите тристайни по БДС - те стандартно бяха около 80 кв.
Дай сега размерите на помещенията, за да преценим кой крив, кой прав - нали си ходил да гледаш офертата!
Пак сме в очакване дали ще посмееш да се цепнеш конкретно, или пак ще важничиш в стил " на мама пуяка!":]
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 22:15:32
Quote
javcho


Бурсучко, показвай доказателството, че апартамента няма 80кв.

Понеже очевидно се затрудняваш да стоплиш за какво иде реч, нека ти дам малък пример: в панелките по БДС приблизителните чисти площи на помещенията варират както следва:
- хол: между 17,5 и 22 кв.;
- кухня: между 7.5 и 10,5 кв.;
- родителска спалня: между 12,5 и 17, 5 кв.;
- детска стая: между 10.5 и 12,5 кв.;
- коридори, баня, тоалетна и килер - около 10-15 кв.
.......................................................................................................

Това в масовия случай бе квадратура по НА някъде най-често между 80 и 90 кв.
Твоята задача сега е да докажеш, че съответните помещения на ослепителния апартамент са с около 50% в + на посочените от мен!
Хайде - чакаме размерите!
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 22:50:47
Значението на думите го знам, а има разлика между това тоалетната да е до кухнята и от кухнята да се влиза в тоалетната. чаткаш ли пиниза? Ти въобще погледна ли плановете? И не само на този комплекс, а на всички които в парвенюшкото съзнание минават за "престижни"? Впечатлила те е снимката на супер скъпата декоративна кухня, която не става за кухня и е по-добре да си купиш картини за да ти украсяват стените, а не нещо с плот за готвене в средата, със смешния си абсорбатор, който на такова разстояние от комина не смуче нищо и ако тръгнеш да печеш нещо, няма да може да се видите от пушек? Казвам го от собствено опит на почепка за нова кухня, която струваше 30 хил. лв. Мога да говоря с часове за тези работи, но няма как да разбереш, защото за тебе скъпите неща са картинки от интернет, а аз съм минал през тях. Кагото правиш хол за гости до него се прави само тоалетна, за да не им се налага да обикалят из целия апартамент, а какво остава вратата на тоалетната да е на 2 метра от масата и това в някакво нещо, за което си броил 300 хил. евро.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 22:53:34
Quote
ivorad
Quote
javcho


Бурсучко, показвай доказателството, че апартамента няма 80кв.

Понеже очевидно се затрудняваш да стоплиш за какво иде реч, нека ти дам малък пример: в панелките по БДС приблизителните чисти площи на помещенията варират както следва:
- хол: между 17,5 и 22 кв.;
- кухня: между 7.5 и 10,5 кв.;
- родителска спалня: между 12,5 и 17, 5 кв.;
- детска стая: между 10.5 и 12,5 кв.;
- коридори, баня, тоалетна и килер - около 10-15 кв.
.......................................................................................................

Това в масовия случай бе квадратура по НА някъде най-често между 80 и 90 кв.
Твоята задача сега е да докажеш, че съответните помещения на ослепителния апартамент са с около 50% в + на посочените от мен!
Хайде - чакаме размерите!

Чакай си.
Приготви се обаче доста да почакаш и имай предвид, че може и да не доживееш.
За да поставяш задачи си намери някой по-тъп от теб.

Дори от твойта сметка се вижда къде бъркаш.
Апартамента има 2 бани и отделно килер.
Дори да не броиш стените, пак няма да излезе под 80кв., защото са от гипскартон и изяждат малко квадрати.
Вече и ти намекваш за 80-90, което всъщност е най-доброто доказателство.

Спорът всъщност е, че апартаментът е под 80кв.
Не се опитвай да го прехвърлиш, че е по-малък от 119.
Ясно е, че ти не броиш стените, но сметката пак не излиза.

Ето да си припомниш:

Quote
ivorad
Оценяваш тристайно апартаментче, обявено като "150, 60 кв.м.", за "върха"? При положение, че реалната квадратура не е повече от 80 кв.

Аз казах, че не е така, а ти потвърди:

Quote
ivorad
Не съм решавал за квадратурата, гледал съм проектите
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 23:05:44
Quote
др. Иванов
Значението на думите го знам, а има разлика между това тоалетната да е до кухнята и от кухнята да се влиза в тоалетната. чаткаш ли пиниза? Ти въобще погледна ли плановете? И не само на този комплекс, а на всички които в парвенюшкото съзнание минават за "престижни"? Впечатлила те е снимката на супер скъпата декоративна кухня, която не става за кухня и е по-добре да си купиш картини за да ти украсяват стените, а не нещо с плот за готвене в средата, със смешния си абсорбатор, който на такова разстояние от комина не смуче нищо и ако тръгнеш да печеш нещо, няма да може да се видите от пушек? Казвам го от собствено опит на почепка за нова кухня, която струваше 30 хил. лв. Мога да говоря с часове за тези работи, но няма как да разбереш, защото за тебе скъпите неща са картинки от интернет, а аз съм минал през тях. Кагото правиш хол за гости до него се прави само тоалетна, за да не им се налага да обикалят из целия апартамент, а какво остава вратата на тоалетната да е на 2 метра от масата и това в някакво нещо, за което си броил 300 хил. евро.

Иванов, не се обяснявай.
Не виждам чертеж.
Впечатлило ме е на първо място местоположението и използваните материали, особенно в сравнение с панелката ти в Обеля. Но може пък твоята панелка да е с 2 входа и стая за "слугите".

А поредните ти опити да се правиш на нещо повече от панелообитател от Обеля не минават, защото си ми ясен и вече незнам колко пъти те хващам и доказвам, че грандоманията ти е без никакво покритие. Ти по европейските критерии си малко над прага на бедността реално. Известно е къде живееш, какво караш, къде се храниш, какви са ти разходите, каква сума пари за теб и голяма, каква заплата очакваш да получаваш. Така че ограничавай се в лъжите, че постоянно прекаляваш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-08-15 23:07 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
15-08-2011 - 23:37:53
Аз и по кофите да ровя, съм Някой, а ти си никой, статистическа грешка, чукаща по клавиатурата. Не може да кажеш нищо по същество, защото не вярвам даже да си живял някога в апартамент, най-вероятно в селска къща с тоалетна в двора и като всички от чергата си мечтаеш да попаднеш в редиците на успелите земляци, купили си с дядовите ниви "двустаен тухлен в престижен квартал". Няма да стане, гледай си ги на снимка, защото даже не знаеш как се казват "материалите" с които са построени.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 02:08:32
avatar
Иванофф е с диагноза, още ли не сте го разбрали ....

Лъже кат насран....
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 10:32:00
Quote
др. Иванов
Аз и по кофите да ровя, съм Някой, а ти си никой, статистическа грешка, чукаща по клавиатурата. Не може да кажеш нищо по същество, защото не вярвам даже да си живял някога в апартамент, най-вероятно в селска къща с тоалетна в двора и като всички от чергата си мечтаеш да попаднеш в редиците на успелите земляци, купили си с дядовите ниви "двустаен тухлен в престижен квартал". Няма да стане, гледай си ги на снимка, защото даже не знаеш как се казват "материалите" с които са построени.

Иванов, само аз в този форум съм доказал, че притежавам имот в София. Така че се съобразявай малко, защото всички останали сте само виртуални собственици, до доказване на противното. Питай камелия. И тя ме обвиняваше, че съм безимотен пък се оказа обратното. Imotko също си спомням, че знае. Иначе добре, че си даваш сметка, че в бъдещето ти не е изключено да има дейности като бъркане в кофите. Това ти е една от малкото реални оценки за някаква ситуация. Такива неспособни да направят реална преценка дървени глави с алогични разбирания, идиотски икономически теории, гранодмански наклонности и комунистически копнежи, веднъж останали без работа, както спомена преди време, си заслужават съдбата, защото така поне ограничават вредите за околните.

И имам едно предложение, защото като панелообитател от гето може да нямаш финасовата възможност да изпълниш желанието си да живееш в комунистическа държава. Ако си съгласен да заживееш за постоянно в Северна Корея, аз ще ти платя билета за самолета до там.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-16 10:35 от javcho.
Re: търся да купя апартамент в мишел н бул.бг
16-08-2011 - 10:56:26
avatar
Quote
javcho

Иванов, само аз в този форум съм доказал, че притежавам имот в София. Така че се съобразявай малко, защото всички останали сте само виртуални собственици, до доказване на противното. Питай камелия. И тя ме обвиняваше, че съм безимотен пък се оказа обратното. Imotko също си спомням, че знае. Иначе добре, че си даваш сметка, че в бъдещето ти не е изключено да има дейности като бъркане в кофите. Това ти е една от малкото реални оценки за някаква ситуация. Такива неспособни да направят реална преценка дървени глави с алогични разбирания, идиотски икономически теории, гранодмански наклонности и комунистически копнежи, веднъж останали без работа, както спомена преди време, си заслужават съдбата, защото така поне не могат да нанесът вреда с вредните си разбирания и разсъждения.

И имам едно предложение, защото като панелообитател от гето може да нямаш финасовата възможност да изпълниш желанието си да живееш в комунистическа държава. Ако си съгласен да заживееш за постоянно в Северна Корея, аз ще ти платя билета за самолета до там.

Джавкащо пале, нищо друго не си доказал, освен че си със силно ограничен умствен капацитет и познания на кон с капаци. Ако имаше два грама мозък, щеше да разбереш, че пишеш в анонимен форум, където всеки може да се представи за какъвто реши и единствено реакциите му и писанията му го издават колко струва. Явно, в голяма мизерия си живял, щом се скъсваш да обясняваш че имаш жилище и сканираш разни квитанции. Какво очакваш, да ти повярваме, че имаш? И какво, ако е така? Купили са ти го, защото са мислели, че ти правят добро- не са очаквали, че и на 27 единственото, което ще те вълнува са чалготеките и далаверите.
Що за тъпанар трябва да си, че да раздаваш квалификации на хора и строили, и работили в сферата на имотите години наред, и създали семейства, и отгледали децата си, които се опитват да набият в тъпата ти глава някакъв минимум от знания по темите, разисквани във форума, че да не се излагаш в реала?
Защо си мислиш, че някой със средна интелигентност, ти вярва че си баровец, а не тичаш да ръсиш мама и тате за дискотека?
Нещо, не си се хвалил скоро, че си ходил да се правиш на мутра по чужбината. То и за тази работа трябват и акъл, и топки, а ти имаш само червива уста.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход